Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Да, дойде и при мен. От 9.0.1.163 на 9.0.1.164. Секюрити пач, но за за тези с 8 си е сериозен ъп.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай
Аксесоари

Аз още си чакам колеги, нямам ъпдейт от Март месец, тогава ми е последният пакет за сигурност.
8.2.0.144(C432)

Huawei G700 ------------>Huawei P9 Lite -------------->Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-06-13, 10:43:33)joint_1551 написа:  Аз още си чакам колеги, нямам ъпдейт от Март месец, тогава ми е последният пакет  за сигурност.  
8.2.0.144(C432)

Същата история.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • joint_1551
Цитирай

И аз съм до тук... [Изображение: d21a3d101f9ec4c89dbb8e95ea100362.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanpz14 за това мнение:
  • joint_1551
Цитирай

Откакто ъпдейтнах ръчно към 9-ка, вече получавам ъпдейтите нормално. Телефона на жена ми който до сега получаваше супер бързо ъпдейти, също като вас е забил на 8, мой познат със същия телефон който също получаваше супер бързо ъпдейти също е забил на 8 в момента. Според мен най-добре звъннете на Хауей България (както бяхме направили със Slonio81), обяснете им за какво става дума и им дайте IMEI на телефона, да се свържат с Хауей Китай да забързат ъпдейта за вашите телефони. Предния път стана, нищо не губите да пробвате. Това е телефона: 080018818.
Цитирай

В отговор на въпроса Ви, според официалната информация пускането на актуализацията за Европа е започнала отново през този (Юни) месец. Периодът за разпространение e предварително конфигуриран според определени параметри (регион, сериен номер на устройства и др.) което може да доведе до закъснения по-дълги от един месец на някои устройства. Очаква се пълното разпространение да приключи началото на Юли месец. Учтиво молим за Вашето търпение.

Това е отговора на Хуавей България на въпроса ми кога ще има актуализация.
[-] 1 потребител изказва благодарност на koko76bj за това мнение:
  • Vicevex
Цитирай

И на мен ми обясниха това... Все едно и също пращат идиоти...

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

https://mega.nz/#!gsYUjKxJ!rH2qFGUQkDvTy...8ie%20ubKA ето ви ръчно инсталиране и не се мъчете повече.
Цитирай

Не искам така,ще замине всичко в телефона.
Цитирай

Направи си архивиране
Цитирай

(2019-06-13, 17:32:08)koko76bj написа:  Не искам така,ще замине всичко в телефона.

По принцип за безпроблемна работа е добре, даже и с ОТА ъпдейт да започнеш на чисто, т.е. да върнеш заводските настройки.
Цитирай

Имам едни сертификати и не знам те дали ще са активни след архивиране и последващото връщане.
Цитирай

Здравейте колеги,
Най-накрая дойде и при мен дългоочаквания ъпдейтSmile След като го кача ще споделя впечатленията си. И дали има нужда от ресет след него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • ggeshev
Цитирай

По добре направи ресет, все пак се сменя системата
Цитирай

Като дам да провери за update през HiCare ми дава "Unable to connect to server, please touch to try again." и така вече 30мин.
Иначе през настройките като давам още си казва че няма update.

Иначе и аз ще му направя един ресет. От както съм го купил не съм го ресетвал.

----
edit: Дойде и при мен Smile, тегля го
Цитирай

Колега кажи как е положението. Има ли подобрения в камерата? Че нещо не снима много хубаво Big Grin
Цитирай

Само надписите са променени, това забелязах аз... Под надписи имам предвих HDR и AI хаха не забелязах промяна в снимането Smile
Много обаче ме изкефи, при позвъняване на даден човек как фона е природен и всеки път различен!

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Камерата си е все така. Никаква промяна, поне аз, не виждам. Сензора не е читав, със софтуер едва ли ще има подобрение. Толкова са му силите.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

И аз ъпдейтнах.. Съветвам ви да не го правите. Струва ми се, че тела работи една идея по-бавно. Снимките са си същите.. Незадоволителни Smile
Цитирай

Моя работи по-добре, като се има впредвид, че не съм правил ресет!

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз даже направих ресет.. Smile пс. Имаме ли dark Mode за телефона? Или някаква тъмна тема?
Цитирай

Поне аз, не забелязах а и не знам от къде да си дръпна безплатен и ефективен такъв.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Dark mode пускат само за амолед моделите си. Което е поредната тъпня от Huawei, но няма значение. Тва ползвам аз:
https://play.google.com/store/apps/detai....bluesmoke

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Обаче на 9.1 не става не се виждат
Цитирай

Кое не се вижда? Аз я ползвам и е ок. Като че ли не съм забелязал бъгове.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)