Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Задръж над 3 секунди и ще се получи. Докато излезе опцията за рестарт и изключване Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • Element4y
Цитирай
Аксесоари

Да, определено при 9-ката иска малко по-дълго задържане бутона.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

След 1 Март 2020 и ние ще чакаме Android 10 c EMUI 10 Wink

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

Колеги, какво ще кажете за FUT Huawei. Beta версия на EMUI10. Някой инсталирал ли си е APK файла?. На мен ми излезе да си го сваля от официалния сайт на Huawei, и си го свалих. Но не съм го инсталирал. Има ли смисъл изобщо, или да си чакаме официалния ъпдейт. Просто някъде прочетох, че ъпдейт ще получат само тези които са си свалили бета версията, тоест FUT Huawei. Някой да сподели ако е по запознат.
Цитирай

Ще кажеш ли от къде го свали файла
Цитирай

https://consumer.huawei.com/bg/support/fut/
Цитирай

Аз съм със FUT, но България не е одобрена и ъпдейт няма. Бета само в Китай на тоя етап.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Това за нас май не става, пише че няма наличен
Цитирай

И за Lite и за 20 Pro няма за нас.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Даам. И при мен няма наличен ъпдейт. Ще чакме.
Цитирай

Пристигна пач за сигурност, септември месец
Цитирай

(2019-10-16, 16:31:17)ibrahim79 написа:  Пристигна пач за сигурност, септември месец
Здравей,
 Както винаги при теб първи пристигаSmileSmileСамо пач или и нещо друго?Smile
Цитирай
Photo 


Честито.
Цитирай

Само пач
Цитирай

При мен се появява проблем със бутоните back и home хващат от 3-я път примерно и това ме изнервя от софтуера ли е?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това с бутоните е голям проблем и при мене.. От деня в който купих телефона си е така.. Хардуерно е, защото дори с новият андроид и хард ресет не се оправи. ?
Цитирай

(2019-10-17, 18:31:33)ivanpz14 написа:  При мен се появява проблем със бутоните back и home хващат от 3-я път примерно и това ме изнервя от софтуера ли е?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Кога се появи този проблем?
Цитирай

Наскоро от около седмица..

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-10-17, 21:49:12)ivanpz14 написа:  Наскоро от около седмица..

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
А с коя версия си 9.1.0.229 ли
Цитирай

Да..

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-10-17, 18:31:33)ivanpz14 написа:  При мен се появява проблем със бутоните back и home хващат от 3-я път примерно и това ме изнервя от софтуера ли е?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
И аз го имах този проблем. След ъпдейта до Pie де появи. При Oreo го нямаше този бъг. Имаше други де, но това друга тема.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-10-17, 23:11:47)forbidden8 написа:  И аз го имах този проблем. След ъпдейта до Pie де появи.  При Oreo го нямаше този бъг. Имаше други де, но това друга тема.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Да се надяваме, че ще изгладят всички бъгове. Аз лично използвам управление с жестове и там всичко е гладко и без проблем. А и макар да само секюрити ъпдейт вероятно може да са пипнали и нещо друго. Аз лично искам да върнат стабилизация та при клипове. В останалото съм адкси доволен и дори мисля че ще искарам 2 години с този телефон, което е доста хахаха
Цитирай

Все пак предстои и ъпдейт до андроид 10. Аз не можах да го издържа обаче тоя телефон и не го използвам, но е в семейството и ще ми е интересно да видя дали ще има някакви подобрения или като със стабилизацията, ще развалят вместо да надграждат.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Здравейте. Само да попитам има ли dark mode режим телефона  и ако не да ми препоръчате някой добър такъв... Благодаря...  Smile
Цитирай

Дарк режим ще има доколкото знам като дойде десятката на повечето андроид устройства
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)