Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note10 - слухове, спецификации и коментари
#1

Очаква се Samsung да представи през 2019-та година и фаблет Galaxy Note10. Въпреки слуховете за прекратяването на нови модели от тази серия, става ясно, че работата по легендарната поредица продължава. По предварителни данни дисплеят на Galaxy Note10 ще стане още по-голям - 6,66 инча. Екранът ще бъде напълно без рамки и най-важното - без ноч. Матрицата на Galaxy Note10 ще бъде една от най-актуалните на пазара. Устройството ще предлага HDR поддръжка, 4K резолюция и Super AMOLED технология. Очаква се новото устройство да работи в 5G мрежи, както и да предлага тройна основна камера. Презентацията се очаква през август следващата година, като цената на базовата версия ще надвишава $1000.

[Изображение: fffe13bf259a9d27bfd06f20e4847aa6-full.png] 
Източник: >>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • GH0STFACE
Аксесоари
#2

Според тази статия презентацията ще е по-рано през лятото (в средата на 2019г.), а не традиционно през август. Нямам представа на какъв източник се позовават, и дали е достоверен. Сутринта я прегледах и не съм търсила други източници.

Все още е неясно дали ще вложат графенова батерия, но май няма много време. Ако представянето е изтеглено за по-рано, може и да бъде пропусната тази иновация в устройството.

И като гледам "трудно ще влиза в задния джоб"  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
#3

Обещаващо изглежда всичко, което прочетох.
#4

Аз много се надявам да пуснат телефон с плосък екран. Макар да съм сериозно вкаран в екоСистемата на Самсунг с различни продукти, не бих си причинил отново да си купя телеофон с извивки в края на дисплея. Попринцип не обичам да слагам протектори по екраните но предвит ежедневието ми без протектор просто разсипвам екраните на телефоните си. Нот 8 не е изключение и имам много под различна форма и дължина драскотини по дисплея просто защото няма адекватни протектори които да сложа. Плановете ми бяха да пенсионирам 8цата с каквото излезе през 2019та като Нот 10 или X или както решат да го кращават, но на този етап просто няма да си купя повече телефон ако няма плосък екран. Това ми оставя личен избор между какъвто Пиксел излезе догодина или да се върна към Apple с какъвто топ модел представят догодина. Изкъсо ще следя всичко свързано с Note 10 но много ме съвнява да се откажат от Infinity Display технологията им.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#5

Ами факта, че дисплея е без драскотина, а протектора има такава с какво променя ситуацията, нали пак се използва телефон с драскотини. При едно изпускане стъкленият протектор не винаги предпазва дисплея. Edge менютата доста хора им допадат и ги ползват. Тези менюта все пак отличават Самсунг от останалите, не мисля, че Нот 10 ще излезе без извивки на дисплея.
#6

На мен ми харесват извивките и не са ми пречили никога. Ще се разочаовам, ако липсват, но няма да е голяма драма Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#7

Красиви са, но и на мен не са ми практични тея извивки. Едж опциите могат да работят и без заоблен екран все пак. И аз стискам палци да има вариант с плосък екран.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
#8

Няма Нот 10 да излезе в два варианта. Ясно е, че ще бъде с един вариант с edge дисплей. Ако преминат на изцяло плосък екран ще е отстъпление.
#9

И аз не виждам смисъл в извитите екрани.
Освен, че визуално изглежда красиво, но това все пак е технологично устройство, не бижу, нищо, че някои така го възприемат.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
#10

(2018-11-20, 21:08:23)arrogant написа:  И аз не виждам смисъл в извитите екрани.
Освен, че визуално изглежда красиво, но това все пак е технологично устройство, не бижу, нищо, че някои така го възприемат.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

На мен пък ми харесват извитите дисплеи, особенно edge panels

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#11

Няма лошо. Предполагам на повечето се харесва, за да ги държат. И за мен не е deal breaker очевидно.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
#12

И на мен ми харесва много извивката от двете страни но в това не е въпроса. Както казах в моето ежедневие телефона ми е страдалеца и затова следващия ми телефон ще бъде с плосък екран. Не по предпочитание, а по задължение с цел да го опазя за по-дълго време. Ако ми се промени ежедневието което е напълно възможно в следващата една година, то дори няма да го мисля, Нот 10 ще ми е следващия телефон Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#13

То и на Note4 екрана не беше Edge, ама не му пречеше да е закривен накрая и пак да не можеше да му се сложи читав протектор. Всички се разлепяха по края. Такава е тенденцията вече - да са красиви. Никой не го интересува харесва ли се или не. Гледа се продава ли се апарата. Аз съм го купил въпреки че не ми харесва тази извивка, но за мен няма алтернатива на апарата, и съм се примирил с този компромис. И ако някой тръгне да вади статистика дали и колко се каресва извития екран по това колко бройки са продадени - ами няма да получи реалната бройка на почитателите на таз приумица.

OnePlus 7T HD1900 256GB
#14

Samsung Galaxy Note 10 вероятно ще бъде с по-бърз процесор, спрямо този в S10 линията. Samsung вече провеждат тестове с много по-добра 7-нанометрова Еxtreme Ultraviolet Litography (EUV) технология, която ще отличава Exynos 9825, който се очаква да бъде влаган в Samsung Galaxy Note 10.

Източник =>

Над силата е само умението да я владеем!
#15

(2019-02-04, 23:40:43)divna написа:  Samsung Galaxy Note 10 вероятно ще бъде с по-бърз процесор, спрямо този в S10 линията. Samsung вече провеждат тестове с много по-добра 7-нанометрова Еxtreme Ultraviolet Litography (EUV) технология, която ще отличава Exynos 9825, който се очаква да бъде влаган в Samsung Galaxy Note 10.

Източник =>

Много интересно  Smile  до сега май не се е случвало? Винаги мисля, че са използвали еднакви процесори в S линията и Note. Още нещо вече ще го отличава от S серията  Smile  Note FTW  Tooth
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • divna
#16

Регистрирали са патент за S-pen с камера Smile  Tongue Дали ще го видим в Note 10?

[Изображение: samsung-s-pen-camera-patent-840x474.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
#17

Хаха, и други загатват като теб,но са доста убедени xD. Нищо ,че е само патент и има няколко месеца.

The S-Pen is getting its own camera for the Samsung Galaxy Note 10

Цитат:First comes the Galaxy S10, then a few months later the new Galaxy Note. That's the tradition at Samsung. There will also be a new S-Pen in the Note, of course. The stylus has long been more than just a pen, and it will become even more useful in the future - with its own camera.
#18

Джеймс Бонд ще бъде оборудван с Note 10  Big Grin Имаше спекулации, че Note10 ще излезе по-рано през лятото, така, че дано  Tongue Heart

Над силата е само умението да я владеем!
#19

Вероятно ще има 4 камери на гърба, както 5G телефона:

[Изображение: 002_galaxys10_5g_ProductImage_Silver_Back.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
#20

Усащатели ли, че пак ще се мрънка, че е един и същ, а те просто следват линията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#21

(2019-02-26, 17:16:52)hazART написа:  Усащатели ли, че пак ще се мрънка, че е един и същ, а те просто следват линията.
Слагат дупка в хубавият дисплей без никаква логика и правят софтуера да може да маскираш дупката .При такива гупави решения до две години китайците ще ги задминат и ще станат треторазряден производител.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#22

За мен е интересно - дали ще видим графеновата батерия в Note 10, както и реализирано патентованото скриване на камерата с втори дисплей.

Над силата е само умението да я владеем!
#23

(2019-02-26, 18:12:24)foxhd написа:  Слагат дупка в хубавият дисплей без никаква логика и правят софтуера да може да маскираш дупката .При такива гупави решения до две години китайците ще ги задминат и ще станат треторазряден производител.
По-скоро след 2 години всички китайци ще са също с дупки в дисплея  Big Grin 
Същото се говореше, когато излезна iPhone X със неговия ноч, как китайците нямали това недоразумение и след няколко месеца абсолютно всички китайци и те с ноч  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 4 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Dowper, faust, NaniG, TNTKZ
#24

Ще сложат селфи камера в писалката, а дисплея ще е без дупки. Big Grin
#25

(2019-02-26, 21:54:25)Dowper написа:  Ще сложат селфи камера в писалката, а дисплея ще е без дупки. Big Grin
Big Grin[Изображение: 95e43ea25d0a4673d8500d68d3615a5e.jpg]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)