Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мобилен план в bob.bg - как става прекратяването
#1
Question 

Добър ден,

Като втора карта искам да си взема план от фасул (bob.bg) - lightbob. Това, което не ми става ясно е, ако в последствие искам да прекратя договора - как става и има ли някакви неустойки (ограничения) по въпроса?
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да прекратиш винаги но заплащаш три месечни такси.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Това са глупости.

Прекратяваш по всяко време. Просто ще платиш още една месечна такса, защото е започнал периода на отчитане.

Зануляват на всяко 3-то число, сметките излизат но 6-7-мо число от месеца.
Цитирай
#4

Ми не са колега,отиди и попитай,имах подписан договор с боб и бяха минали 3 месеца и реших директно на А1 да премина.Отидох в офиса на А1 и попитах,обясниха ми ,че заплащам 3 месечни по договор за принудително спиране на договор.
(2018-11-22, 08:59:06)ddqnov написа:  Това са глупости.

Прекратяваш по всяко време. Просто ще платиш още една месечна такса, защото е започнал периода на отчитане.

Зануляват на всяко 3-то число, сметките излизат но 6-7-мо число от месеца.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5
Wink 

(2018-11-22, 09:47:09)tiesto_pld написа:  Отидох в офиса на А1 и попитах,обясниха ми ,че заплащам 3 месечни по договор за принудително спиране на договор.

Погледна ли какво пише в договора ти по този въпрос? По принцип договорите с БОБ са безсрочни и могат да се прекратят след първия месец с едномесечно предизвестие. Поне така пише в моя договор. Разбира се, нямам намерение да го прекратявам, защото съм на SlimBOB. За 6.80 лв. получавам 100+100 мин. и 4000 МВ интернет. 3 месечни такси се дължат при прекратяване на срочен договор без екстри.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#6

Знам ,с жена ми още от началото знаехме за тях уж са безсрочни,обаче всичко е измама.Небсъм чел дребния шрифт, пиша това което ми казаха в офиса.Но аз приключих с тях по следния начин,от А1 ми предложиха изгоден договор без да заплащам на Боб.

P.S.Един факт, Боб ти дават уж план 3000мб интернет,обаче не ти казват,че ако ги изхабиш всеки следващ Мб струва 0.50ст.Така платих 70лв сметка.
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Да, условията на БОБ след 2016 са кофти за нови абонати, 50ст на МБ.

Иначе А1 чисто и просто са ви излъгали, че трябва да платите 3 месеца. Няма такова нещо. Подписваш днес и утре може да прекратиш, като трябва да платиш и за следващия месец таксата.
Цитирай
#8

Може и да се заблуждавам ама май бях на 2г договор,може би затова.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-11-22, 14:41:23)ddqnov написа:  Да, условията на БОБ след 2016 са кофти за нови абонати, 50ст на МБ.
Не е само при БОБ. Аз така се набутах при ВИВАКОМ. Добре, че беше предплатена карта и докато се усетя ми дръпна цялата сума, която имах. Разбрах какво е станало, когато прекъсна връзката и излезе съобщение, че съм свършил заредената сума. Angry

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)