Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A2 vs. Xiaomi Redmi Note 5
#1

Бързи мнения, ще се купува днес! Моля, гласувайте, ако сте имали досег до телефоните.

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

А2 е с чист Андроид, RN5 си е с MIUI.
А2 е с малко по-добра камера, RN5 е с по-издържлива батерия. В общи линии изборът е въпрос на лични предпочитания.
Аз се спрях на RN5, защото досега не бях имал Xiaomi и исках да пробвам MIUI. За тия пари се представя доста добре телефончето
Успех!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Някак клоня към Mi A2, заради камерата, но да видим ще се включи ли някой колега още

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#4

RN5 е доказан ,всъщност в неговата ценова база няма алтернатива!А2 уж има по-добра камера,но мисля,че това по-скоро за вечерни снимки.Но пък по-слаба батерия.50:50 избирай какво държиш повече.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

A2 е с по-добра камера. По-лоша батерия.

Redmi 5 има сд слот, А2 няма.

Въпрос на лични предпочитания.

Откъде смяташ да ги взимаш ?
Цитирай
#6

Ако ще купуваш Redmi 5 Note, нека да е Redmi Note 6 Pro разликата в цената е няколко левчета, а телефончето е по-добре от 5.
При петицата имаше ехо, при 6-тицата всичко е кристално чисто и ясно, камерата е по-добра и екрана е по-голям, а тялото е със същите размери.
В момента (днес) има яки промоции... грабвай каквото ще грабвашSmile
Цитирай
#7

(2018-11-23, 14:29:41)Victormihov написа:  Ако ще купуваш Redmi 5 Note, нека да е Redmi Note 6 Pro разликата в цената е няколко левчета, а телефончето е по-добре от 5.
При петицата имаше ехо, при 6-тицата всичко е кристално чисто и ясно, камерата е по-добра и екрана е по-голям, а тялото е със същите размери.
В момента (днес) има яки промоции... грабвай каквото ще грабвашSmile
Не е по-добра,еднакви са.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

По-добре са.
Сравнявал съм ги.
Можеш да спориш до утре.
Цитирай
#9

Взех Mi A2 в крайна сметка, нещо и MIUI не ме кефи, та беше фактор

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#10

И доволен ли си?
Цитирай
#11

(2018-11-23, 19:46:08)Victormihov написа:  По-добре са.
Сравнявал съм ги.
Можеш да спориш до утре.
Какво си сравнявал като са един сензор,еднакви данни

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Ей така, седнаха и ги сравних.
6 е по-добрият, а разликата в цената е съвсем малко.
Айди, какво значение има човека си взе друго.
Честито, бай бай , живи и здрави.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)