Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за S8?
#1

Здравейте! Снощи си поръчах SGS S8, това ще ми е първия Samsung телефон. Можете ли да си изкажете мненията за апаратчето? Някакви проблеми да имате с него? Ако има такава тема се извинявам и нека да бъде изтрита. Нямам търпение да пристигне, че да го поразцъкам. Основно го поръчах заради камерата, тъй като понякога снимам вечерно време, а моята G6-ца не се справя чак толкова добре колкото искам аз.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има адски много мнения за телефона тук във форума.Телефончето е много добро и ще останеш доволен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

(2018-11-24, 15:45:46)AndroiOS написа:  Здравейте! Снощи си поръчах SGS S8, това ще ми е първия Samsung телефон. Можете ли да си изкажете мненията за апаратчето? Някакви проблеми да имате с него? Ако има такава тема се извинявам и нека да бъде изтрита. Нямам търпение да пристигне, че да го поразцъкам. Основно го поръчах заради камерата, тъй като понякога снимам вечерно време, а моята G6-ца не се справя чак толкова добре колкото искам аз.

От черния петък ли е !? От емаг
Цитирай
#4

Телефона го ползвам година и половина и нямам абсолютно никакви проблеми мисля да карам с него докато не сдаде багажа. И следващите 2-3 години е актуален..

The luck is quality.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)