Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Samsung Galaxy A6+ 2018 и A7 2018
#1

Моля за малко помощ! Изгледах доста ревюта и не мога да преценя на кой от двата камерата повече си заслужава?
Телефона ще го взимам за жената и е фенка на Самсунг, затова избора се свежда до тези два модела. Най-важния критерий е камерата, другите характеристики са достатъчни за нейното ползване. Знам, че не може да се очаква кой знае какво от камерите, но ще са много по-добри от сегашния J5 2016.
P.s. Забравих да кажа, че снимки предимно ще се правят в закрити помещения!  Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung A7 (2018)
Цитирай
#3

Аз съм с A7 (2018) и като гледам сравнението в гсм арена снимките на а6+ са доста по-добре откъм детайл макар и с малко повече шум.
При а7цата е едно мазало, ум да ти зайде. Макар че ако се гледат само на телефони са ок де.
Другото което ми прави впечатление е, че а7 има горила глас а при а6+ няма. Макар че в гсм арена не са уточнили аз изръшках нета последния месец и отпред е версия 3 а гърба е с 2.5Д (за а7 говоря)
А6+ като гледам има доста по-слаби параметри като цяло, по-слаб процесор, стар блутут, липса на ац дуал банд мрежов стандарт, но пък батерията е с 200mAh повече и май звука ще е маалко по-силен.

Това което мога да кажа за а7 е, че изкарвам около 2 дни с 2 сим-карти една от които е за нет и средния ми SoT преди да почна да блокирам системни приложения бе около 5 часа и половина а сега подпира 8 часа.
Това при изключен гпс, нфц, блутут и всякакви синхронизации; включено постоянно 4Г, екран на константни 50% яркост
Обаче не ползвам никакви социални апове.
Цитирай
#4

Точно затова се колебая! Из ревютата не хвалят много камерата на А7. На едното директно сравнение между двата и аз забелязах повече детайл при А6+.
Иначе характеристиките на А6+ ще са и достатъчни. Разглеждане из нета, фейса и рем подобни.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#5

Щом е за жена, отидете да ги види на живо и който я грабне повече, той ще е

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)