Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между няколко телефона
#1

Здравейте,

Преди нова година ще ми се отвори възможност да си сменя овехтялия и забиващ А5 2016.
Спрял съм се между няколко модела, Honor 10, Huawei Mate 20 lite, Nokia 7 plus, Motorola G6 plus, Xiaomi Note 5.
Най клоня към първите два, понеже в семейството вече имаме 20 lite. С чист Андроид никога не съм работил и незнам дали ще ми хареса. Моторолата я пиша главно заради мото дисплея и глезотийките по него.
Уточнявам, че ще се подписва чрез корпоративен план и избора на телефони не е голям. Горе долу това ми попада в позволения бюджет.

Дайте мнение.

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Honor 10 без колебание.
Дизайн, екран, звук, камера, батерия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

Освен с камерата и процесора, май нямат кой знае колко големи разлики с mate 20 lite. Mate има слот за карта
Цитирай
#4

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9284
Бая повече са предимствата на Honor 10 - ката.
Цитирай
#5

Предполагам по-добрия телефон е Honor 10, но все пак  аз избрах за себе си Mate 20 lite. След като ги взех в ръка ..някак по-големия дисплей и това че камерите са в средата.. няма го  пръстовия отпечатък отред. А лично за себе си реших да дам шанс на новия просецор макар и по-слаб. Смятам ,че в ежедневно изпозлване без да отчитеме игровата производителност..телефоните са идентични и mate е с по-добрата автономност (правя винаги над 8 часа на екран с едно зареждане).
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • GodPetar
Цитирай
#6

Ем ти вече си решил.
Не знам защо питаш, може би за да го потърдим.
Honor 10 е по-добър, ако на сърце ти е mate lite грабвай него, няма какво дс се чудиш.
Цитирай
#7

Викаш, освен основното, няма ралика. Mейт е стар и висок клас, а не нов и леко подобрен ( спрямо стария). Уещат се разликите между класовете процесори, дори и не особено силно.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#8

Някой пък предпочитаме пръстов отпред. А и по-малък и компактен размер.
В общи линии Honor 10 е 1-1 с Р20, без брандирането Лайка на камерите.
Цитирай
#9

Гледам,че си споменал и Нот 5 и ако поразгледаш из интернет специално за камерата е по-добър при повечето сцени от Хонорара.Но новия Нот 6 със сигурност го бие при камерите (вече с включен режим ai) има ноч за разлика от 5 но ако не ти е проблем можеш да му хвърлиш едно око....

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Note 6 го няма в ценовата листа и го нямам като опция. Май ще остане honor като краен избор

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Honor 10

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#12

Honor 10

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#13

Здравейте, 
Искам да го купя  коледен подарък
Xiaomi Pedmi Note 5 или Самсунг А6+ 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)