Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 light, 8X или Honor 10?
#1

Една приятелка ще минава на Вива от Теленор и й предлагат на изгодна оферта тия три телефона...кой да бъде?
Също и Мotorola One!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Honor 10 бих си взел аз. Иначе ако искате голям дисплей минавате на другите два Huawei-a. Моторолата не е лоша аз съм с подобна и освен от камерата няма от какво да се оплача.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

И аз гласувам за Honor 10, но нямаш слот за карта памет при него, сензорът за пръстов е отпред и екранът е малко по-малък. Motorola One е най-лошият вариант според мен, Honor 8X и Mate 20 lite съм ги ползвал за кратко, не ме грабнаха кой знае колко. При 8Х нямаш и Type-C зареждане. На Honor 10 и камерата му е най-добра.

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#4

Но нали на 8X е AI и пишат, че има отлична едва ли не камера.
Липсата на слот за карта памет се оказа проблем...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#5

(2018-12-05, 23:38:10)RiseOfTheLycan написа:  Но нали на 8X е AI и пишат,  че има отлична едва ли не камера.
Липсата на слот за карта памет се оказа проблем...

Чак отлична не ,но за този клас телефон е добра и 8Х има слот за карта памет ако за него говориш
Цитирай
#6

Ако държиш на яка батерия(аз правя 8-10 часа екран), прилични снимки с AI, бързо зареждане, но не е фаст(от 0-100% за 90 мин.), прилично представяне в игрите, ти препоръчвам Mate 20 Lite. Има и слот за Sd карта, Fm радио, жак за слулалки, хубав звук, NFC, Usb type-c, и други.

P.S. - единственото нещо което ме дразни, е това, че звука при звънене в джоб или чанта се усилва автоматично и няма такава настройка за премахване на джобния режим. От съпорта на Huawei ми отговориха, че това е от Android 8 Oreo, дано с 9 Pie оправят нещата.

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#7

Разрешен е.... 8Х е телефона...и е наистина супер

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)