Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Знаете ли някакви клюки кога да речем официално ще го получим в Европа?

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз много се интересувам, но май гледах началото на януари
Цитирай
#3

Според официално изявление на шаоми за А2 трябва да дойде преди Коледа.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#4

Вече има няколко стабилни къстъм рома Пай за А2.
От 3 дена съм с един от тях,благинките които ги има едвали ще ме върнат към стоков.

MI A2
Цитирай
#5

Туко що получих официалния Pie 9 ъпдейт Smile
PKQ1.180904.001.V10.0.2.0.PDIMIFJ

Samsung A52s 5G
Цитирай
#6

Тук е Smile

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
[Изображение: b59324722fd4872a93976e20db7751fc.jpg]
Цитирай
#7

Само да си знаете google search / assist search bar-а от homescreen-а май не може да се махне .. както и времето / датата които са в хедъра.
То май на Pixel телефоните също не може да се махне.
Ако за някой е проблем трябва да се ползва thirdparty launcher .. което малко обезмисля цялата далавера от Android One устройство.
Също така отварянето на списъка с приложения става с swipe up а не само като натиснеш човката .. това май отново не може да се промени.
Малко кофти с тези промени, но ще се свикне

Samsung A52s 5G
Цитирай
#8

Дали и за Лайт версията ще дойде скоро ?
Цитирай
#9

Има и друг ъпдейт след този 227мб.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Това с втория ъпдейт е странно. Може ли да ми кажеш какъв ти е Build number-а след втория ъпдейт ?

Samsung A52s 5G
Цитирай
#11

Аз го нямам ,днес е качен клип в you tube с този ъпдейт.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
[Изображение: d71897e017a6ee41615cadc007a64214.jpg]
Цитирай
#12

Ъпдейт от около 200 мб имат онези които са си свалили пайчето предварително Smile

Прави ми впечатление че са поработили по оптимизацията на батерията.
Не знам дали е от адаптивната функция или нещо друго, но съм доволен Smile

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#13

От вчера има налично обновление до Pie за Mi A2.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#14

Как ви работи регулирането на силата на звука на известията след получаването на пайчето при А2?
Аз сам намалил сериозно - примерно на около 20-30%, всички плъзгачи и въпреки това като дойде някоя нотификация имам чувството, че ще му се пръсне говорителчето

Google Pixel 6a
Цитирай
#15

Чуден е тоя Пай.. Най-добрата мобилна операционна, която съм ползвал

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#16

(2018-12-14, 16:25:59)ivkata1112 написа:  Чуден е тоя Пай.. Най-добрата мобилна операционна, която съм ползвал

Жалко, че липсват опциите от Пикселите, макар, че уж и 2-та са стоков Андроид. Липсват най-обикновени функции като смяна на цвета на системата от гадния зелен цвят. Навигацията новата също не е както на Пикселите. Това разделение е особено дразнещо при уж телефон направен заради Android One програмата.
Цитирай
#17

(2018-12-14, 17:12:02)Deranox написа:  Жалко, че липсват опциите от Пикселите, макар, че уж и 2-та са стоков Андроид. Липсват най-обикновени функции като смяна на цвета на системата от гадния зелен цвят. Навигацията новата също не е както на Пикселите. Това разделение е особено дразнещо при уж телефон направен заради Android One програмата.

това установих и аз, когато бях с а2, просто гугъл са решили да не дават пълно пиксел екапириенс и най големите благини ги няма, тва е положениетл програма едно ме разочарова
Цитирай
#18

След ъпдейта след иконката 4г имам и + ,преди го нямах.[Изображение: b8697ee446a1bbc82a18555a67a646ae.jpg]

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Трябва ли да направя ресет, за да дойде ъпдейта. Телефонът е нов и в момента сваля само security update?
Цитирай
#20

Не. Не трябва. Трябва да ти се е появил ъпдейта
(2018-12-15, 14:22:15)throwaway643 написа:  Трябва ли да направя ресет, за да дойде ъпдейта. Телефонът е нов и в момента сваля само security update?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#21

Mi A2 Lite ?
Цитирай
#22

(2018-12-15, 15:43:19)slavkov написа:  Не. Не трябва. Трябва да ти се е появил ъпдейта
Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Супер, прав сте. А за ми а1 ще излиза ли 9-ката у нас?
Цитирай
#23

(2018-12-15, 16:54:45)throwaway643 написа:  Супер, прав сте. А за ми а1 ще излиза ли 9-ката у нас?

Паят е пуснат, но пак е на региони. доколкото знам в Индия и щатите го има. чакане му е майката  Smile

Google Pixel 6a
Цитирай
#24

@slavkov разбра ли това с нотификациите, че мен ме побърква...Всичко е намалено а само те гърмят, когато е на муте не се чуват...
Цитирай
#25

Никаква информация. Предполагам че с фабрични настройки ще се оправи, но не ми се занимава

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Супер съм доволен от пая. Такова представяне на батерията не помня да съм имал на орео. [Изображение: a8a7d3dfd6dacdacd44fc504f1a3d802.jpg]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)