Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое приложение използвате за музика ?
#1

За мен Spotify е най-интуитивно, но ограниченията на мобилното приложение са изключително неудобни ми се иска да го сменя. Премиумът е 1 път за 3 месеца на тая цена и после трябва друга карта, което при повечето няма как да стане.

Странно е, че web версията няма тези ограничения.

Чувал съм за някаква кракната версия преди време, но тя с всеки ъпдейт спира да работи и не ми се занимава.
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо не си ползваш плеъра? Или слушаш нови хитчета?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#3

Към момента - PowerAudio Pro Music Player.

 
Цитирай
#4

(2018-12-10, 19:23:24)degman написа:  Защо не си ползваш плеъра? Или слушаш нови хитчета?

Sent from my LM-G710

Имам предвид онлайн. Иначе за офлайн си ползвам дефолт-а.
Цитирай
#5

https://play.google.com/store/apps/detai...ein.player
Цитирай
#6

(2018-12-10, 22:29:38)ivanov_km написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...ein.player

Изглежда ужасно, а и ревютата подкрепят това мнение ...

"2. Commercial free music " Това автоматично го анулира за мен. 99% от музиката, която аз слушам не е под тая категория.
Цитирай
#7

Ами не знам аз от доста време го ползвам и съм много доволен. Не съм имал до сега проблеми с работата му във фонов режим, каквото са повечето от оплакванията. Не знам как така приложението може да дръпне пари от сметката?
Цитирай
#8

Deezer е добра алтернатива на Spotify.
Цитирай
#9

Аз си ползвам PowerAmp. Купих си го преди години за 3-4 лв. и най си ми харесва. А музиката си я тегля от торентите и си я слагам в картата памет.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • kreize
Цитирай
#10

Някой да има проблем с плейването на track с големина 2.37GB?
Всъщност проблемът е,че никой плеър не го вижда в плейлиста.Инсталирах 5 различни,но без резултат.Форматът е wav,както и всички останали песни в телефонът.
Някакви идеи?
Цитирай
#11

VLC ? Абсурд да не тръгне с него.
Цитирай
#12

Radio Nova може да пробвате от магазина. Само хаусчета пускат, ако има фенове.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#13

(2019-03-30, 23:29:39)Deranox написа:  VLC ? Абсурд да не тръгне с него.

Да,плейва се,но нито един плеър не може да покаже track-a в плейлистата си,не го вижда заедно с другите парчета.
Някой дали се е сблъсквал с нещо подобно?
Цитирай
#14

А примерно 700 мб файл показва ли ти го?.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#15

(2019-03-31, 07:35:10)borismw написа:  Да,плейва се,но нито един плеър не може да покаже track-a в плейлистата си,не го вижда заедно с другите парчета.
Някой дали се е сблъсквал с нещо подобно?
На мен едно видео 3д, което беше 4 гб не го виждах. Накрая се отказах, реших, че файловата система явно не го поддържа като размер.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
[-] 1 потребител изказва благодарност на Terko за това мнение:
  • borismw
Цитирай
#16

(2019-03-31, 08:34:20)nanobanano написа:  А примерно 700 мб файл показва ли ти го?.

Да
Цитирай
#17

(2019-03-31, 13:07:49)Terko написа:  На мен едно видео 3д, което беше 4 гб не го виждах. Накрая се отказах, реших, че файловата система явно не го поддържа като размер.
Файловата система, ако не го виждаше, нямаше въобще да успееш да го запишеш на носителя.
FAT32 подържа файлове до 4GB, другите като NTFS и EX-FAT нямат подобни проблеми.

Но, пак казвам, не ти е това проблема с плейването на видео файлове. Причините може да са много, дълго е за обяснение. Да не навлизам в подробнотти, че ще омажа темата.
Цитирай
#18

Омажи я. Като нейн автор ти разрешавам. Стига да можем да помогнем на човека.
Цитирай
#19

Ако е на картата с памет премести файла в телефона.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#20

(2019-03-31, 07:35:10)borismw написа:  Да,плейва се,но нито един плеър не може да покаже track-a в плейлистата си,не го вижда заедно с другите парчета.
Някой дали се е сблъсквал с нещо подобно?
До него обикновено има cue файл в който са оказани траковете ...без него си е просто един голям wav файл ...
Цитирай
#21

(2019-03-30, 23:12:58)borismw написа:  Някой да има проблем с плейването на track с големина 2.37GB?
Всъщност проблемът е,че никой плеър не го вижда в плейлиста.Инсталирах 5 различни,но без резултат.Форматът е wav,както и всички останали песни в телефонът.
Някакви идеи?

Качи файла в някой облак и го дай да го видим/чуем. А плеъра на Самсунг не го ли вижда? WAV има различни разновидности и може това да е проблема.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#22

(2019-04-01, 11:02:23)pockobg написа:  Качи файла в някой облак и го дай да го видим/чуем. А плеъра на Самсунг не го ли вижда? WAV има различни разновидности и може това да е проблема.
Тъй като преди това не предоставих повече информация,ето и какво правя:
Всички песни които свалям без значение от къде,се обработват с Cool edit pro по мой вкус и се Save във формат 32bit/192000hrz.Това което поддържа S8 с невероятният аудио чип,който притежава-Wolfson dac.Имам слушалки Bang&Olufsen и звукът става чуден.Плеарът,който използвам е Pi Music.Парчето,което не се вижда от никой плеър в листа е с дължина 25-6 минути и в този формат е с големина 2.37GB.Днес го конвертирах в CD вариант/16bit,44100hrz/и веднага плеарът го видя и добави автоматично в плейлиста.Но някои неща не се чуват толкова ясно.
Всички парчета са ми в един формат,32bit/192000hrz,но това е най дългото.
За това попитах дали някой е имал подобен проблем?
Цитирай
#23

Можеш ли да го качиш някъде?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#24

(2019-04-02, 04:20:18)nanobanano написа:  Можеш ли да го качиш някъде?

Ето линк за сваляне https://wsi.li/hA95uwkgBn5cbg
Цитирай
#25

(2019-04-01, 22:20:47)borismw написа:  Всички песни които свалям без значение от къде,се обработват с Cool edit pro по мой вкус и  се Save във формат 32bit/192000hrz.Това което поддържа S8 с невероятният аудио чип,който притежава-Wolfson dac.
Правиш една огромна глупост!
Сваляш някакви си файлове с по-малка резолюция и ги преконвертираш в огромна. И си мислиш, че ще станат по-качествени.
Е как да стане? Все едно да имаш банкнота от 10 лв. и да им направиш магия, та изведнъж да станат педесетолевка. Пълна глупост!
Което си е боклук си остава боклук.
С тези гимнастики, където ги правиш печелиш едни огромни по обем файлове със същото качество, като оригинала. Губиш време за преконвертиране, а също и място в телефона си. Отделно, че тази резолюция файлове не може да я хване човешкото ухо. Напълно достатъчно е да ги правиш на 24/96. Да не кажа, че и на 16/44 е напълно достатъчно. Самовнушението в аудиото е голямо нещо!
Виждаш едни огромни цифри и направо го чуваш, че звучи по-добре. Big Grin Още повече пък на слушалки Bang&Olufsen. 
И дака на Wolfson колко пък да е добър? За телефон бива, среден клас качество или малко отгоре. Дака плюс аналоговата част, барабар със слушалковия 'усилвател' е с големината на нокът. Как да е толкова качествен, помисли малко. 
Защо марков дак с подобни параметри на известен производител е с големина многократно надвишаваща размерите на целия ти телефон? И струва много повече от самия телефон.
А сега де! Все въпроси за размисъл.
Вземи прочети малко информация за аудио форматите и резолюциите, вместо да се самозалъгваш и да си пълниш телефона с огромни псевдокачествени парчета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)