Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кога да очакваме 9.0 ъпдейт?
#1

Здравейте, кога да очакваме ъпдейта за този модел.
Чета в интернет, че вече излиза, но трябва да се сменя регион и т.н., което не е за всеки. Някои знае ли кога ще пристигне и дали у нас?
Цитирай
Аксесоари
#2

По региони е,в смисъл може ти дойде още днес,може и до месец.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2018-12-10, 22:38:53)tiesto_pld написа:  По региони е,в смисъл може ти дойде още днес,може и до месец.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
А може ли да се ресетне телефона и да се смени региона с VPN? Някакви идеи?
Цитирай
#4

(2018-12-10, 23:39:15)throwaway643 написа:  А може ли да се ресетне телефона и да се смени региона с VPN? Някакви идеи?
Региона се сменя в настройки на телефона.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Не се занимавай с глупости - четох в XDA, че може да си загубиш LTE-то така.
Изчакай си официалния ъпдейт за нашия регион, със сигурност ще го получим до 1-2 седмици.
Цитирай
#6

(2018-12-11, 08:54:05)toc написа:  Не се занимавай с глупости - четох в XDA, че може да си загубиш LTE-то така.
Изчакай си официалния ъпдейт за нашия регион, със сигурност ще го получим до 1-2 седмици.

Супер, няма да се занимавам. Ще си чакам.
Цитирай
#7

Някаква информация, някой получил ли е ъпдейта на Ми А1? Мерси.
Цитирай
#8

Няма още... Проверявам всеки ден Smile
Цитирай
#9

И при мен още го няма , дали са го пуснали за Европа ?

Google Nexus 5 =>Bluboo S1 (много зле)=>Xiaomi Mi A1 Android 9.0 Pie

Teclast x80pro android 5.1 
Цитирай
#10

Хайде най-после.При мен дойде пая Smile

Google Nexus 5 =>Bluboo S1 (много зле)=>Xiaomi Mi A1 Android 9.0 Pie

Teclast x80pro android 5.1 
Цитирай
#11

Това е коледен подарък!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#12

Ахахааха да, наистина е коледен подарък. Дърпам го и аз.
Цитирай
#13

И при мен се появи, свалям го Smile
Цитирай
#14

Тръгна Smile

POCO F1
Цитирай
#15

При новия ъпдейт не ми излиза иконата при активен блутут в статус бара,някой друг да има същия проблем?

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#16

(2018-12-23, 13:14:33)sme6ko написа:  При новия ъпдейт не ми излиза иконата при активен блутут в статус бара,някой друг да има същия проблем?
Хубаво е след ъпдейт до последва резет.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#17

(2018-12-23, 13:14:33)sme6ko написа:  При новия ъпдейт не ми излиза иконата при активен блутут в статус бара,някой друг да има същия проблем?

Сдвои устройство. След сдвояване иконата се показва.
Цитирай
#18

(2018-12-23, 15:03:07)iliili написа:  Сдвои устройство. След сдвояване иконата се показва.

Има сдвоена Mi Band Pulse...

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#19

И при мен дойде дн

И при мен дойде днес сутринта.Засегс изглежда читав и бенчмарка е по-висок от осмицата.
Цитирай
#20

При мен със сдвоен смарт часовник не искаше да се свърже и синхронизира през блутут.
Наложи се да ресетна телефона, сега свързването и синхронизацията работят, но продължава да не се показва иконата за блутут.

ЕДИТ: Всъщност така е по дизайн - иконата за блутут се появява когато има активно устройство и явно има значение и какво е устройството.
Цитирай
#21

А какво става с Google camera, предполагам camera2api , изчезва и трябва наново да се инсталира или руутва?

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#22

Забелязах проблем при някои сайтове не може да се стартират камерите в реално време, например сайта на пампорово.Не е проблема в сайта, като прблема се получи след ъпдейта.Същия сайт като се пусне на А2 /Андроид 9/ пак не работят камерите.Когато сменя сайта от мобилна на настолна версия тогава проблем с камерите няма, а ся де!
Цитирай
#23

Изчезна ми VOLTE. Бях го активирал през Теленор, но сега иконката липсва, не е активен и бутона. Дали трябва да се обадя отново на оператора или трябва да пипна нещо преди това?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#24

Сутринта ми излезе ъпдейта, но се наложи да го паузирам и сега не ми излиза. Някой да има подобен проблем или поне да знае решение?

Xiaomi Mi A1 
Цитирай
#25

И аз съм в същото положение. Но,  подобна ситуация беше с един фикс преди 2 ъпдейта. Спряха го за дооправяне, после го пуснаха пак след 2-3дни. Така ,че очакваме...

P.s. Мой близък , сподели че фикс за Gcam не се губи. Т.е. камерата продължава да работи.

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)