Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нещо "интересно" от братска РУСИЯ...
#1

Здравейте,днес ми попадна нещо интересно!!!Ей такова "животно"не бях срещал https://www.youtube.com/watch?v=7v5FVsV5-qc.Ако някой се е сблъсквал с тая ОС нека сподели за какво иде реч.От видеото изглежда интересно,само дето е малко бъгаво...

Ето сайта на производителя https://inoi.com/catalog-smartfony/ .

Redmi 11s 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-12-12, 18:30:58)Djoro1974 написа:  ....Ако някой се е сблъсквал с тая ОС нека сподели за какво иде реч...
Аз съм се сблъсквал, както и повечето колеги тук. Името на ОС е Андроид.

 
Цитирай
#3

(2018-12-12, 19:02:04)NoMaD написа:  Аз съм се сблъсквал, както и повечето колеги тук. Името на ОС е Андроид.

Имам предвид в това изпълнение...

Redmi 11s 5G
Цитирай
#4

Китайски телефон с чист Андроид - за какво изпълнение питаш?

 
Цитирай
#5

Sailfish OS е истинска Linux-базирана отворена операционна система с активен модел на приноса с отворен код, което означава, че всички клиенти и активна общност на разработчиците на Sailfish допринасят за разработването на основния софтуер. Sailfish OS се управлява и развива от мобилната компания Jolla , която има наследство в операционната система от Nokia и MeeGo.
Цитирай
#6

Не е Андроид.
Това е Сейлфиш ОС.
Не съм се допирал до устройство с тази ОС иначе. Би ми било интересно обаче. Има интересни хрумвания...

Едит : Човека над мен го е обяснил по-подробно докато пишех.

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай
#7

Сейлфиш ОС засега се предлага в модела INOI R7, в тези е Андроид.

 
Цитирай
#8

Нещо като Miui/Emui на базата на Андроид...

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Егати и бъгавото чудо.
Цитирай
#10

(2018-12-12, 20:01:59)NoMaD написа:  Сейлфиш ОС засега се предлага в модела INOI R7, в тези е Андроид.

Това, че върви на телефони, които имат андроид, не значи, че Sailfish OS е базирана на андроид. Нямат нищо общо. Това е самостоятелна ос, anatol го е написал. Просто 2-те ОС са направени да работят на мобилни телефони


(2018-12-13, 08:06:49)tiesto_pld написа:  Нещо като Miui/Emui на базата на Андроид...

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Нищо общо с miui. Sailfish не е скин, а е ОС. Както Android, както iOS, както Windows. Просто е базирана на linux.
Цитирай
#11

(2018-12-13, 13:26:03)GH0STFACE написа:  Това, че върви на телефони, които имат андроид, не значи, че Sailfish OS е базирана на андроид. Нямат нищо общо. Това е самостоятелна ос, anatol го е написал. Просто 2-те ОС са направени да работят на мобилни телефони
Към момента: 
INOI 2 Lite e с Android 7.0 Nougat
INOI 5 Pro - Android 8.1 Oreo 
INOI 6 - Android 8 Go 
INOI 7 Lite - Android 8 Go 
INOI R7 - Sailfish 2.

 
Цитирай
#12

(2018-12-13, 16:32:26)NoMaD написа:  Към момента: 
INOI 2 Lite e с Android 7.0 Nougat
INOI 5 Pro - Android 8.1 Oreo 
INOI 6  - Android 8 Go 
INOI 7 Lite - Android 8 Go 
INOI R7 - Sailfish 2.
Какво общо има, че даден телефон го има с 2 операционни системи? HTC HD2 нима го няма с Windows и с Android? От това следва ли, че едното е базирано на другото?
Ще те улесня - НЕ

Sent от моя Пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай
#13

@GH0STFACE, Нали и аз това казвам в предишния си пост. Едните модели на INOI работят под управлението на Android, а други - не, не съм твърдял обратното, както и това, че Sailfish 2 се базира на Android - тя, разбира се, е отделна ОС.

 
Цитирай
#14

Темата май стана за заключване.

Doogee S30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)