Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Z5 Pro GT - първият смартфон със Snapdragon 855
#1

От бранда Lenovo бе представен смартфон с новия флагмански чипсет Snapdragon 855 - Z5 Pro GT. На практика той е вариант на Z5 Pro, но с различен чипсет и повече оперативна памет - той е с 12GB RAM. Освен това, устройството ни предлага 6.39" Super AMOLED дисплей с вграден сензор за отпечатъци, който е разположен на задния панел, слайд механизъм, 16 MP + 8 MP селфи камера и 16 MP + 24 MP основна камера. Предната камера може да се използва след като екранът се придвижи надолу. Смартфонът има стъклен заден панел с текстура като на въглеродни влакна плюс червени акценти. Батерията е капацитет - 3350 Mah. Πpoдaжбитe нa cмapтфoнa зaпoчвaт oт мeceц янyapи cлeдвaщaтa гoдинa пpи цeнa $391 зa мoдeлa c 6 GВ RAM и 128 GВ вътрешна памет. Bepcиятa c 8/128 GВ ще cтpyвa $434, мoдифиĸaциятa c 8/256 GВ пaмeт и e c цeнa $579 и тoп-мoдeлът c 12/512 GВ e c цeнa $638.
 
 [Изображение: bfb14cddbed8b7fc8cf8784320308784-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Lenovo се опитва да се върне в играта!

Sent from my SM-P605 using Tapatalk
Цитирай
#3

Не че нещо ама вече като чуя Леново и ми става зле. Само лоши впечатления. Не бих си взел нищо тяхно вече
Цитирай
#4

Леново винаги са имали отличен хардуер в комбинация с отвратителен софтуер.Не са пропускали момент да се одрискат със софтуера.На практика това е една показност,за мен тия 12гб рам са напълно НЕИЗПОЛЗВАЕМИ.Чипсета обаче е ОГЪН.В крайна сметка за нас няма никакво значение,за момента този телефон ще се предлага само в Китай.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Lenovo Z5 Pro GT отбеляза този резултат не само благодарение на новия процесор, но също така и 12 ГБ RAM. Въпреки това, това са предварителни резултати, които са представени от самия производител, така че си струва си да се изчакат продажбите на смартфона през януари 2019 година и след това ще бъде ясно какви са възможностите му в реалност.

[Изображение: 21b573839a731d3d012febfe546cef78-full.jpg] 
Източник: >>>>>

 
Цитирай
#6

То според мен и в днешно време хардуери от това 8-10-12 ядренни са излишни както и 6,8 ram .В смисъл едва ли е фатално ако едно приложение ви се отвори секунда по-късно.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2018-12-19, 09:46:57)vesoisthebest написа:  Леново винаги са имали отличен хардуер в комбинация с отвратителен софтуер.Не са пропускали момент да се одрискат със софтуера.На практика това е една показност,за мен тия 12гб рам са напълно НЕИЗПОЛЗВАЕМИ.Чипсета обаче е ОГЪН.В крайна сметка за нас няма никакво значение,за момента този телефон ще се предлага само в Китай.

обоснови се ЗАЩО 12 ГБ RAM са неизползваеми?
NOTE 9-та ми яко натоварена /чат+браузъри/ рядко има под 1 гб свободни /версията ми е с 8ГБ/

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#8

Супер е.
Текстура на въглеродни нишки в черно-червен цвят,което ми е любимата комбинация, прекрасен процесор, една торба с памет, интересен слайд акцент при камерата, над 6 инча Super Amoled с вграден сензор...само за 400 долара!
Пичове, аре стига с кусурите-400 долара!
На фона на S 10 с 1 терабайт , който по всяка вероятност ще дойде в България за близо 4 000 лв, това нещо си изглежда като сделката на века.
Наистина е срамно водещите компании да излизат с такива абсурдни цени!
Цитирай
#9

(2018-12-19, 11:08:20)desielenkova написа:  обоснови се ЗАЩО 12 ГБ RAM са неизползваеми?
NOTE 9-та ми яко натоварена /чат+браузъри/ рядко има под 1 гб свободни /версията ми е с 8ГБ/
Не ти е виновна паметта а целия ти софтуер на телефона.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Процесора не е излишен никога (понеже ъпдейтите на приложенията умишлено се пишат да лапат повече ресурс). За РАМ-та в такъв тип у-во 6гб са напълно достатъчни да не кажа и 4гб дори. Това мерене на ***** и замаяване на балъци да плащат повече скоро може и до 32гб рам да стигнем в у-то. Ама това е положението. Слагат повече да издоят кравичката повече.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#11

Дали са излишни 12 GB RAM или не, няма голямо значение. Има търсене - предлагат ти. 6-8-10-12...после 16 и т.н....състезание за цифричките, няма как. Хората масово гледат цифрите. Има телефон за всеки, а Lenovo предлагат много конкурентни цени. Този модел ми изглежда много добра оферта, дори само ако помисля на какви цени ще предложат водещите производители флагманите си с този процесор. Мисля, че ще се продава успешно във всички конфигурации.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#12

Точно във връзка със западането на Lenovo и забелязаните от някои хора ниски цени на устройствата...
...от Леново имат нова стратегия за вдигането на бранда отново на пазара и това е агресивната ценова политика. Планират ниските цени да върнат отново пазарния дял на Леново:

https://www.gizchina.com/2018/12/19/leno...ket-again/

Ето един производител, който разумно е решил да понижава цени, за разлика от всички останали, които вдигат. Дани и други последват този ход.
[-] 2 потребители изказват благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • dani_z25, doktorra
Цитирай
#13

То като не го пускат по света, за какво им е да намаляват цените, като ще се продава само в Китай, на това ли разчитат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

(2018-12-19, 17:20:04)hazART написа:  То като не го пускат по света, за какво им е да намаляват цените, като ще се продава само в Китай, на това ли разчитат.
Ми то честно ако видиш населението на Китай

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Китай та Китай, че колко хора има там?
Може ли да се сравнява с нашата 7-8 милионна страна Smile))))
Цитирай
#16

Тоест, макар че цената е ниска, а те слагат 12GB рам, пак е проблем? Логиката и доводите на някои хора тук са необясними.

Колкото повече - толкова по-добре. ДОРИ и софтуера да не е съвсем на ниво, ако компенсира с хардуер липсата му, и телефонът работи не по-зле от тия с по 4-6ГБ рам и по-добър РАМ мениджмънт, телефонът пак е по-евтин от останалите, а хипотетично ще върши същата работа. Ако не и по-добра.
Цитирай
#17

(2018-12-20, 17:45:09)johny написа:  Тоест, макар че цената е ниска, а те слагат 12GB рам, пак е проблем? Логиката и доводите на някои хора тук са необясними.

Колкото повече - толкова по-добре.
За кое колега?Къде ще ги вреш 12gb?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Абе викаш, друго си е с 4, нали ? По-добре си е, как, няма две мнения.
Цитирай
#19

(2018-12-20, 19:42:32)johny написа:  Абе викаш, друго си е с 4, нали ? По-добре си е, как, няма две мнения.
И с 2 ,като оптимизацията на софтуера ти е на 100% не виждам проблем.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Ти кога последно ползва телефон с 2гб рам, и освен за ало ало, за друго ползва ли го ? Говорим глупости тук вече.
Хората ти дават 3 пъти повече рам за по-малко пари, ти вървиш и обясняваш, че няма смисъл. WTF ?!
Цитирай
#21

(2018-12-20, 19:55:35)johny написа:  Ти кога последно ползва телефон с 2гб рам, и освен за ало ало, за друго ползва ли го ? Говорим глупости тук вече.
Хората ти дават 3 пъти повече рам за по-малко пари, ти вървиш и обясняваш, че няма смисъл. WTF ?!
Колега като поработиш повече с телефони тогава пиши,такива махленски лафове не вървят.
Прочети,има сумата материали в интернет,абе учете ги тия неща бе.Недей гледайте само цифрите.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Еми аз ползвах за последно телефон с 2GB Ram преди 1, 2 месеца, какво да ти кажа, че след няколко месеца ще работи по-добре от Android е ясно, сети ли се вече, че ти пишеш каквото не трябва, а не той.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#23

Кое да учиш, че тия ти набутват смешен хардуер, а ти си плащаш като поп? Станахте по-зле от ябълкопоклонниците.
Махленски приказки били, смешна работа.
Сегашния ти пиксел защо не е с 2гб?
Цитирай
#24

(2018-12-20, 20:24:05)johny написа:  Кое да учиш, че тия ти набутват смешен хардуер, а ти си плащаш като поп? Станахте по-зле от ябълкопоклонниците.
Махленски приказки били, смешна работа.
Сегашния ти пиксел защо не е с 2гб?
Колега, Пиксел 1 и 2 действат от 2016 с 4gb ...сега има флагмани с 6,8!А и Пиксел недей ги намесвайте,те са друг раздел.Говорим,че заблуждават потребителите да купуват уж по-мощен хардуер,за какво?Като ти звънне жена ти да вдигнеш?Като снимаш?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

А не се ли сети, че аз точно за тях ти говоря, че няма смисъл от толкова gb Ram, като софтуера ти е по-добър и оптимизиран. Това, че са зле Android и не могат да си оптимизират телефоните, не означава, че и другите не могат, и Apple го показват, не се ли сещаш вече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)