Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 / P30 Pro - слухове и коментари

(2019-04-05, 18:48:26)hazART написа:  @Tiesto, той не е тръгнал да си взема телефона. Просто ти казва, дай клипчетата. Или не може да има по-добър.
1.Не само, че не е "тръгнал" а малко по-нагоре е написал, че го е поръчал. 
2.Ако се извади контрааргумент а той лесно може да се извади ще се оспами темата, която като цяло не е лоша. 
По писането ти предполагам, че вярваш и на филмите на МАРВЕЛ И DC. 
3.ВИНАГИ ще има по-добър. 
Лошото е, че когато излезе нещо достойно на пазара винаги има кой да го оплюва от конкуренцията, която ама хич не и се ще да го признае!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • doktorra
Аксесоари

Е какво има да се кланим на една камера, която в едни условия е по-добра в други не е.
Другите неща къде са, или те не са важни. Айде стига, поне кагото пишете бъдете обективни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Кои неща къде са бре??? Чувате ли се изобщо... Хайде пишете си "обективно" в темите на Самсунг.
[-] 3 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra, milenvn, шерлок холмс

Кои са другите неща? Самсунг се изложиха тази година. Хуауея ги отвя тотално.
Надупчен дисплей, липса на лед нотификации (поне за сега), лошо представяне на батерията ......

1916 
[-] 3 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • doktorra, milenvn, шерлок холмс

Аз не знам какво очаквате от една камера, нали има страхотен зум. За мен това е предимство, иначе щях да си снимам с Пикселите още, защото всяко телефонче може да ти направи снимка за фейс и инстаграм.

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • doktorra

Не , не съм го поръчал ,а искам мнение за двете неща , за които попитах .



1.Как е звукът , когато разговаряш с някой ( от слушалката) и каква е силата на макс (когато гледаш клип или слушаш музика от youtube)
2.Батерията за колко време се зарежда от 0 до 100 и колко време прави на 4Г с някоя игра без спирка ?

Славия София 1913

(2019-04-05, 19:50:00)slavista написа:  Не , не съм го поръчал ,а искам мнение за двете неща , за които попитах .

............................. 

Не става въпрос за теб. Той си знае за кого става на въпрос. 
За нещата, които питаш накуп не знам дали някой може да ти отговори. Аз имам наблюдение над чистият P30, но игри не играя. Звукът е една идея по-силен от P20. Този в слушалката е същият. Понякога се налага да го намалявам. Зареждането никога не съм засичал за колко време става, но до около 80% е адски бързо.
[-] 3 потребители изказват благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • doktorra, maktub19, milenvn

Да бях го поръчал, дойде. Но прецених, че не си струва ъпгрейда . Ноута е перфектен засега. Поне докато не излезне Ноут 10. Просто споделих, че зараьи един зум не си струва парите

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Поръчал си го и какво го направи?

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk

(2019-04-05, 19:50:00)slavista написа:  Не , не съм го поръчал ,а искам мнение за двете неща , за които попитах .

1.Как е звукът , когато разговаряш с някой ( от слушалката)  и каква е силата  на макс (когато гледаш клип или слушаш музика от youtube)
2.Батерията за колко време се зарежда от 0 до 100 и колко време прави на 4Г с някоя игра без спирка ?

По въпрос 2 - виж това мнение.

Над силата е само умението да я владеем!

Ако камерите не са от значение, и един гол Mate 20 не-про, ще свърши работа, че е и 900лв.

Защо не пишете в темите в общия хуавей раздел?
На повечето въпроси вече сме отговорили там.
А и самс фенчетата почти не пишат там.

А модераторчетата, какво се туткат и не отварят раздел?

(2019-04-06, 07:12:57)emzo написа:  Защо не пишете в темите в общия хуавей раздел?
На повечето въпроси вече сме отговорили там.
А и самс фенчетата почти не пишат там.

А модераторчетата, какво се туткат и не отварят раздел?
Тъкмо и аз се чудех, каква е причината за бавенето на раздела

GalaxyS21U

Единият му липсва водоустойчивост, на другия стерео звук.
По лош дисплей имат от Samsung.
Единият има безжично, но не може да зарежда безжични слушалки.
Нямат и двата нотификация.
Тоя  извит екран копиран от Samsung няма никакви функции.
Единият пък няма жак за слушалки.
Менюто е копирано от Samsung и Apple. Падащото меню е като на Samsung от миналия Android.
Тоя ноч е като на всяко китайче.
Always On Display не е така развит като на Samsung.
Може да има и други неща.
И тази тема е за коментари, има други, които съм отворил да се коментира, не виждам проблеми да се пише и за недостатъците в тази тема.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • scorceni, TNTKZ, Ванkата

Ти не можеш ли да проумееш, че телефон в който да са вкарани всички тези неща няма. Който и телефон да хванеш винаги ще има нещо което другите го нямат и обратното.
Ти виждал ли си телефона на живо още повече пък да си го сравнявал с другите конкуренти ? Мнения по ютуб клипчета и фейк сайтове най-лесно се дават и подлъгват потребителя.
Това твойто не е изброяване на недостатъци, това си е чиста проба хейт по марката продиктуван на база лични интереси и фенщина.
[-] 2 потребители изказват благодарност на don_gori за това мнение:
  • milenvn, шерлок холмс

Хехе те щото Самсунг имат хубав дисплей. Тука с колеги които го видяхме и тествахме на живо обсъждахме именно прекалено "детския", дисплей а именно супер контрастност и наситеност. Това не предава реални цветове, камерата е като всички останали с нищо повече. Няма ноч да, но с тия предни камери и направените wallpaper-и за тях уж да ги скрият всъщност имаш чувството, че дисплея ти е бърнал в горния десен ъгъл. Така, че Самсунг от големия хайп, никой не ги коментира повече...

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • doktorra, milenvn

Както се разбра по - горе и стъклото не е Горила и се драска лесно. Чакаме Джер Риг да го тества

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Много ми е смешноооо голям хейт, голямо нещо. Използвам Самсунг с9, но съм влюбен в момента в червената п30ка и се чудя кога да я взема. Не съм имал Huawei, но следващият ми телефон със сигурност ще бъде на тази марка. Каква е тази фенщина и простотия не мога да разбера. Сваляйте ги тези розови очила и гледайте реално и под реално искам да кажа: Това, което го има по сайтове и Ютюб изобщо не е от значение. Всички използвате телефоните за един клюкарски сайт и някоя друга снимка за инстаграм, а ми тръгнали да развиват теории за какво ли не.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • doktorra, milenvn, nanobanano, шерлок холмс

Не мога да разбера защо фенчетата на samsung продължават упорито да дрънкат глупости в нашата тема! От десет дерета вода да мъкнат, за докажат пред себе си, че не са се излъгали и са си взели по-пo най самсунг! Ами със здраве да си ги ползвате...На никой в тази тема не му пука нито за грозния дизайн на s10/+, нито за калпавата батерия, нито за дисплеят с изкуствени цветове, нито за дразнещият фабричен лънчър, нито за камерата, която не е нищо особено, нито за процесора exinos 9820, който ще се окаже по калпав от Snapdragon 855 и т.н. Имате си тема, където да си се самонавивате...

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 3 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • doktorra, milenvn, шерлок холмс

(2019-04-06, 13:10:33)maktub19 написа:  Не мога да разбера защо фенчетата на samsung продължават упорито да дрънкат глупости в нашата тема! От десет дерета вода да мъкнат, за докажат пред себе си, че не са се излъгали и са си взели по-пo най самсунг! Ами със здраве да си ги ползвате...На никой в тази тема не му пука нито за грозния дизайн на s10/+, нито за калпавата батерия, нито за дисплеят с изкуствени цветове, нито за дразнещият фабричен лънчър, нито за камерата, която не е нищо особено, нито за процесора exinos 9820, който ще се окаже по калпав от Snapdragon 855 и т.н. Имате си тема, където да си се самонавивате...
Exynos не ще се окаже той винаги е бил печка под налягане.

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk

Остави 855, ами на места 845 го подминава..

Хмммммммм вече сте преместили битката м/у Самсунг и Хуявей, но аз лично да си споделя, че най-добрия телефон според мен от началото на годината е на Сони и се нарича Експерия 1 мисля, че няма по-добър звук ,камера и дисплей съчетано в едно . Дано не се определи като спам по темата ама като гледам спора реших да си споделя мнението. Cool Cool Cool

(2019-04-06, 14:10:31)badzanga написа:  Хмммммммм вече сте преместили битката м/у Самсунг и Хуявей, но аз лично да си споделя, че най-добрия телефон според мен от началото на годината е на Сони и се нарича Експерия 1 мисля, че няма по-добър звук ,камера и дисплей съчетано в едно . Дано не се определи като спам по темата ама като гледам спора реших да си споделя мнението. Cool Cool Cool
Кои са тия Сони?

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk

(2019-04-06, 14:31:13)tiesto_pld написа:  Кои са тия Сони?

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk

Явно си малък щом не знаеш кои са тия,  но да не занимаваме хората с излишни спорове Cool
[-] 3 потребители изказват благодарност на badzanga за това мнение:
  • martoo, milss, Ванkата

Тия пък с техния дизайн и софтуер на камерите си, тотално изпуснаха влака.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)