Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 / P30 Pro - слухове и коментари

P30\pro се очертава да бъде интересен модел. Далеч по-добре изглеждащ от събралия "увации" s10, без грам съмнения ще бъде с по-добри камери и по-добри фотографски възможности от модела на корейците във всичките му разновидности.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Аксесоари

Току що пробвах - ами не се пресягам! (а и съм с къси пръсти) Почти по средата е на 
точното място! 
И дупките са част от другите Овации! Те да бяха една...............

Huawei P 40 Pro    Angel

(2019-02-26, 13:04:33)CuBG написа:  Самсунг се излагат с този 2х.

Надали  и те зная защо са го сложили  това х2, което е дори без настройки, или поетаптно се насочват към средната класа

(2019-02-26, 20:54:23)airbus написа:  Надали  и те зная защо са го сложили  това х2, което е дори без настройки,  или поетаптно се насочват към средната класа

No idea..... Само знам че в тази конфигурация си е направо излишна. 5х оптичен зуум е отлична оптика която може да се използва. Много сериозно бих се замислил за едно П30 При АКО не живеех там където са забранено да ги продават. Не казвам че щях ако можех,   а че бих сериозно се замислил ако можех. Преди 2 месеца като си бях в България мой роднина изкара П20 и докато бяхме на разходка си поиграх малко с Про режима и произведените кадри ме шокираха колко добро бяха. Камерата е важен за мен аспект в телефона без значение дали се скъсвам да снимам или не.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

И аз сериозно се замислям. Ако Note 10 много ме разочарова при представянето, може би ще взема Mate-а, който излиза наесен. Или ако взема Note 10, може би следващото ще е флагман на Huawei Smile , за да пробвам нещо различно. Така си мисля сега, а пък какво ще стане, ще видим.

Над силата е само умението да я владеем!

(2019-02-26, 17:54:41)Gosho223 написа:  Цената ще е 900-950€ какво има толкова да се мисли с план към оператор 1500-1700 лв то ще е логично, няма как да е по малко от това

Не ми схвана намека, ама както и да е. Аз от тези цени не се оплаквам, понеже си сменям телефона на 2г и го взимам от оператор с договор. Или иначе казано на доста по ниска цена от стандартната без план. Но нека и не забравяме, че не всеки купува телефона си с план на ниска цена и някои хора им идва доста висока тази стартова базова цена.

А иначе относно изказванията за дупката и как ще фалират едва ли не Самсунг, така се говореше и за Edge както и за Ноч-а на Огризките. Но нито една от 2те компании не са фалирали, а китайците яко ги слагат в техните апарати. Това, че Самсунг стои различно от тенденциите и влага нови такива и фен бойчетата на някои марки не могат да го преглътнат явно, че техните любимци само копират си е техен проблем.

Иначе п30 се очертава да е готино телефонче, единственото което не ми хареса от снимките в по предните постове и се надявам да не е така реално е камерите. Супер издадени са и това не е ок.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Няма как ако искате хубав сензор в телефона, това да не се отрази върху дебелината на у-вото. 1я вариант е или изцяло по-дебел телефон или както се вижда на снимките с по-издадена камера. Аз нямам нищо напротив камерата да ми е издадена, стига камерата да се справя отлично.

Пеликан, не съм видял още S10 на живо, но от снимките ми се струва, че задната камера е по изпъкнала от на S9 и S8.
Иначе и на мен не ми харесват изпъкнали камери.
Р40 ще изглежда така.


Прикачени файлове
.jpg 0Y6l77d_d.jpg Размер: 40.89 KB  Сваляния: 91

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • dani_z25

(2019-02-27, 13:43:25)milss написа:  Пеликан, не съм видял още S10 на живо, но от снимките ми се струва, че задната камера е по изпъкнала от на S9 и S8.
Иначе и на мен не ми харесват изпъкнали камери.
Р40 ще изглежда така.

Е не ти се струва еми си е така. В момента имам С8 пред мен който мисля, че беше с най НЕ изпъкнала камера. Ама кво да правим хардуера иска жертви. Smile

Снимката е добра. Скоро при всички марки и по вашите магазини. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Аз ми харесва как седи изпъкналото, но не може да се ползва сложен върху маса примерно, освен ако нямаш гръбче.

Предполагаеми снимки от P30 pro.
https://m.gsmarena.com/possible_huawei_p...-35745.php
10х зума е дигитален, но достатъчно детайлен.

Ultra wide снимката е ужасна

P30 pro

[Изображение: Huawei-P30-Pro-1551280961-0-11.jpg][Изображение: Huawei-P30-Pro-1551280981-0-11.jpg]
P30

[Изображение: Huawei-P30-1551280901-0-11.jpg] [Изображение: Huawei-P30-1551280918-0-11.jpg]

Източник => с информация за продуктите

Квадратната камера дразни някак. Но функционалността изисква жертви.

Над силата е само умението да я владеем!

(2019-02-27, 19:07:23)Sev написа:  Ultra wide снимката е ужасна
Съгласен, но нека видим като се появи. Все пак няма никви exif данни за снимките.

Май извитите дисплей ще станат модерни, като преди това бяха наложени от Samsung, и се мрънкаше за тях.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • fifth_root

Аз не съм почвал да ги харесвам!

Има ли информация кой е производител на дисплеят?

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Надяваме се да не е LG. Big Grin

Предполагам ще е BOE. Едва ли ще рискуват отново с LG.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

А с какъв SoC се очакват?Същия като Mate 20 ли ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Да ,ще бъде с Kirin 980 .

Ей това не ми харесва - Р серията я пускат с миналогодишния процесор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Е, и? Миналогодишният е на 5 месеца... И в топ 5 в антуту за януари 2019. Всъщност първите места са точно с кирин 980...
[Изображение: 626b1c3c77f83e30046d837621bc649a.jpg]

Самсунг как успяват да пускат нови процесори и за S и за Note серията?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

За тва са от 20то място надолу.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)