Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет при избор на телефон
#1

Спрял съм се на huawei mate 10 lite но в този ценови диапазон има и доста xiomi който са с сходни параметри . 
Телефона няма да се ползва за игри .Основното което търся е двъзможно по-добра камера и прилични параметри .
Цитирай
Аксесоари
#2

Нов ли търсиш?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

За предпочитане но може и втора ръка
Цитирай
#4

Сега прегледах специално мнения за този модел на Хуавея и намерих едно:
Не си заслужава парите слаб лагав хардуер и естествено грозната версия Андроид на HUAWEI......това беше първия и последен телефон от тази марка който ще взема.....предният ми телефон който откраднаха и заради което си купих това дърво беше Xiaomi Redmi Note 4 и трябва да ви кажа че вървеше дооста по плавно особено в игрите....искрено съжалявам че не си взех по горен клас на Xiaomi....

Избягвай lite версиите .

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Ако имаш вариант да вземеш от оператор има доста варианти около тази цена, за която би купил незаслужаващия си парите Mate 10 Lite. Единия вариант, който ти препоръчвам е Nokia 7.1. Другия е Nokia 7 Plus. Xiaomi A2 също ти е вариант.Но....?Ако се търси главно камера ти препоръчвам Nokia 7 Plus или ако можеш да си позвплиш високия клас на Xiaomi. Цените им са супер приемливи и си заслужават. Аз лично съм фен на Xiaomi, и в момента ползвам Mi8. Телефона е излкючителен във всяко едно отношение:Дисплей, процесор, камера, батерия и прочие неща.За такава цена (а дори и за доста по-висока) мисля че е перфектен.
Надявам се да съм ти помогнал с избора


Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#6

(2018-12-18, 20:13:45)tiesto_pld написа:  Избягвай lite версиите .
(освен Mi A2 Lite)

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

(2018-12-18, 21:17:26)nehranimaiko написа:  (освен Mi A2 Lite)
Нямам наблюдения над него специално.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Най-добрата и качествена камера в клас до 400 лева е на Xiaomi. Ако не ти харесва вежда/бретон/ноч - Redmi Note 5 ( намира се между 250-300 втора ръка; 320-360 чисто нов).
Ако нямаш проблеми с ноча Redmi Note 6 Pro - около 400 лв. е чисто нов. Хардуерно са идентични. Note 6 Pro e с двойна предна камера. Това е главната разлика.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#9

хах почти всички отговорили ползват Xiaomi и като кредитни консултанти в технотата налазват всеки който пита за евтин телефон Big Grin
Мейт лайта има прилична камера а щом няма да играеш игри едва ли ще ти лагва за обикновени задачи
И като заговорим за грозотии това Поко с тея пластмаси ....
Цитирай
#10

(2018-12-18, 22:08:52)xtremeee написа:  хах почти всички отговорили ползват Xiaomi и като кредитни консултанти в технотата налазват всеки който пита за евтин телефон Big Grin
Мейт лайта има прилична камера а щом няма да играеш игри едва ли ще ти лагва за обикновени задачи
И като заговорим за грозотии това Поко с тея пластмаси ....
Това Поко с тия пластмаси....толкова е грозен,че бие скъпиъе флагмани ...ебаси смеха.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2018-12-18, 22:08:52)xtremeee написа:  хах почти всички отговорили ползват Xiaomi 

...видими резултати...

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#12

Като Самсунг феновете почнахте да си хвалите телефоните със здраве да си ги ползвате
Цитирай
#13

Ако искаш хубава камера, бягай с 200 от който и да е xiaomi.
Цитирай
#14

Samsung S9 използва сензор на камерата IMX345, като го давам за пример, като добра камера. Обаче.... погледни колко модела сензори са направени След него... и съответно се ориентирай към някои от последните модели, а срещу всеки има примери, кои телефони го притежават. Но... нужно е ЧЕТЕНЕ за възможностите на сензорите, после някои видеа, примерни снимки от нета... и чак тогава ще разбереш какъв сензор в камерата търсиш.
Всяко друго предложение ще е пристрастно...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#15

(2018-12-18, 22:39:11)skiman написа:  Ако искаш хубава камера, бягай с 200 от който и да е xiaomi.
Искаш да кажеш хуавей....

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

(2018-12-18, 22:39:11)skiman написа:  Ако искаш хубава камера, бягай с 200 от който и да е xiaomi.

След доста гледани клипчета почвам да клоня повече към mate .
Ето видео за пример 

 

Според мен не изпъква а Mi8 е в друг клас ако не бъркам
Цитирай
#17

(2018-12-19, 08:08:59)DangerM написа:  След доста гледани клипчета почвам да клоня повече към mate .
Ето видео за пример 

 

Според мен не изпъква а Mi8 е в друг клас ако не бъркам
Тоя където прави тия клипове е едно индийче за кликове.Погледай по-сериозни влогъри,не се хващай на всичко що е в тубата
Срещу индийския Note 5 pro е по-зле,значи ще е по зле и срещу глобълския Note 5

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Абсолютно съм съгласен. А в отговор на единия от постовете, че тези които препоръчваме Xiaomi сме с такива...Ами приятелю аз използвам в момента 4 телефона от висок клас, включително и iPhone X.
Искам да ти кажа, че камерата е единственото нещо, което е на кантар. Във всяко едно отношение Mi8 ми работи по-добре. А аз съм фен на iPhone. За парите на един изключителен телефон като Pixel 2 или iPhone X, ще се купят три Xiaomi-та висок клас и ще сте също толкова доволни.
(2018-12-18, 22:11:55)tiesto_pld написа:  Това Поко с тия пластмаси....толкова е грозен,че бие скъпиъе флагмани ...ебаси смеха.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#19

Това за Поко го написах с ирония като отговор на колегата :-)

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

(2018-12-19, 08:08:59)DangerM написа:  След доста гледани клипчета почвам да клоня повече към mate .


 

Според мен не изпъква а Mi8 е в друг клас ако не бъркам

Правилно клониш. Камерата на Mi8 е  същият скраб.
Цитирай
#21

Нека автора на темата да каже от къде ще го взема,за да можем да преценим съответно какво да го посъветваме.Точно този Mate 10 lite обаче го заобикаляй от 2 километра.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#22

Само не взимай насериозно колегата tiesto щото той дава най неадекватните мнения..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#23

Няма значение от къде просто за mate видях оферта в емаг .
Цитирай
#24

(2018-12-19, 09:54:23)bullyboy написа:  Само не взимай насериозно колегата tiesto щото той дава най неадекватните мнения..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
Кое е неадекватно бе момченце?Що не пишете по темата ами се занимавате със странични неща?Автора на темата пита въпрос,ти пишеш коренно различно!Вземи излез навън малко подишай чист въздух.Ако искаш пак да береш срам пиши на лични,недей занимавай колегите с комплексите си!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Нещо започваме да плюем безразборно и да объркваме човека.
Ако няма да давате разумни съвети, поне недейте да хейтите.
(2018-12-19, 09:17:05)skiman написа:  Правилно клониш. Камерата на Mi8 е  същият скраб.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)