Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 4/4XL - слухове и очаквани спецификации

Аз не - от самото начало до момента - никакви проблеми.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

Пи, блазе ти. Не че нещо, но има дооооста хора с такъв проблем и то от доста отдавна. И всички са репортнали проблема, но фикс явно няма все още. Не знам ако сменя цялата платка със сензорите дали ще се оправи. Ти не беше ли с iPhone? Smile

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Цитирай

Никога не съм имала iPhone. Samsung Galaxy S21 Ultra ползвам, като основен и втори Google Pixel 4XL - откакто са излезли Smile

[Изображение: 29391114.jpg]

[Изображение: 29391110.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Мммм явно съм бил в заблуда. Може би от снимките които си пуснала, но явно са били от самсунга. Иначе 4xl ти изглежда страхотно. Въпреки че не зареждат със всяко зарядно и проблема със сензорите ще му дам шанс още малко пък да видим.
А за дрейна на батерията няма да говоря.
Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
[Изображение: c14af1354e9a7b794b5d9a9b1552d961.jpg]
Цитирай

И не с всеки кабел зареждат  Big Grin Батерията не е цвете, да Smile  Аз заради снимането го взех най вече, пък и да видя - що е то Pixel, но не съм припаднала от възторг - все още ... и снимките със Samsung-a ми допадат повече Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Имам 2xl от преди и много ме грабна. Намерих 4ката на хубава цена и се зарадвах, явно беше рано. Не знам ако сменя батерията и платката със сензорите дали ще се оправят проблемите. Иначе да, с не всяко зарядно и кабел се зареждат, но няма как. А иначе сравнението ти с s20 Ultra...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай

За батерията имаше кампания за безплатна смяна. Можеш да се възползваш и да сигнализираш за проблема със сензорите.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)