Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на галакси с9 във Теленор
#1

Здравейте съфорумци...
Изчаках до коледните празници да падне цената на апарата тогава ми предстоеше и да преподпиша, да доста падна и дойде момента да го взема!
И какво няма наличност от вече от две седмици... за Бургас става въпрос.
Вие как мислите това е някаква тяхна политика ли е да обявяват такива цени а във същото време реално да го нямат и ако да кажем че е така какъв е смисъла от това преиграване.
Да отбележа че преподписах за нов план със мес. Такса от 30.99лв и апарата ми го дават за 719лв във брой.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не можеше ли да го заявиш при преподписването и когато го получат да го вземеш? Иначе в онлайн магазина им има наличност на цвят Sunrise Gold само. И да, по принцип е нещо нормално при нашите оператори, и като цяло всички магазини, да няма наличност на промоционалните продукти  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Kambera22, NikolaiSS
Цитирай
#3

Щом не си взел апарат при преподписването с теленор, можеш да вземеш когато има наличен само дано не променят цената.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#4

Да точно от това се съмнявам че ще променят нещо и ще пропусна изгодната цена която е сега.
Цитирай
#5

Трябвало е да го заявиш в офиса на Теленор и ще ти го доставят.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#6

С предварителна поръчка от склада в рамките на 1-2 дни би трябвало да може.

 
Цитирай
#7

Да поръчан е още на 2 януари но уви днес сме вече 7ми  все още няма наличност...
Цитирай
#8

А къде живееш? Извинявай!!
Цитирай
#9

(2019-01-07, 21:11:01)Kambera22 написа:  Да точно от това се съмнявам че ще променят нещо и ще пропусна изгодната цена която е сега.

Цената дори да не е същата пак ще е преференциална. На една колежка бяха минали 3-4 месеца от преподписването и чак тогава реши че и трябва телефон. Тогава за да вземе апарат на цената обявена с преподписване просто и обновиха вече текущия план от настоящата дата при същите параметри.
А апарат с9 все ще се намери. Ще се продава дълго след излизането на с10.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#10

(2019-01-08, 03:38:31)Dodev36 написа:  А къде живееш? Извинявай!!

Гр. Бургас
Цитирай
#11

Особено ако магазина им е "собствен" релокират от друг в страната и с регулярна доставка трябва да пристигне до около 1-3 дни. Опитай в друг офис освен. Но е трябвало да го поставиш като условие, за да подпишеш. Да видиш тогава как бързичко щяха да ти изровят.... А ако ти се занимава да откриеш номерата на офиси в други големи градове и звънкаш за проверка дали те имат. Ако откриеш отиваш пак в "твоя магазин" и им казваш от къде да си го поръчат Smile

Иначе може и наистина да нямат наличности около празниците. Обикновено към края на януари се възстановяват.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#12

Наистина е възможно да нямат, понеже покрай празинците доста промоции имаше...Аз , не разбрах, подписан ли е вече новия договор? Понеже ако е след това може да си измият ръцете и да кажат ,че нямаш право на устройство.
Цитирай
#13

Аз имам същия казус, но с друг апарат. Случая е горе долу същия, промоционална цена с преподписване от теленор. Заявих го в офис, но от 2 дни вече няма новини. Не съм си преподписал договора и се надявам, че ще се активизират, за да преподпиша по-бързо.
Цитирай
#14

(2019-01-08, 11:12:35)mefistoreyon написа:  Наистина е възможно да нямат, понеже покрай празинците доста промоции имаше...Аз , не разбрах, подписан ли е вече новия договор? Понеже ако е след това може да си измият ръцете и да кажат ,че нямаш право на устройство.
 надявам се че няма да го направят...
Причината да се разбързам беше освен приличната цена която мн ме устройва, също така излизането на андроид 9 pie...
 държа да го получа със орео и да не го актуализирам понеже след всеки голям ъпдейт идват и проблемите със него...
Но при евентуално закъснение със доставките както казал един колега към края на януари, ще дойдат със пая неизбежно ще е...
Цитирай
#15

Защо пък да дойде с пай?
Цитирай
#16

По скоро няма да е с Пай, но @mefistoreyon е доста доволен от неговия както е обновен та ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#17

(2019-01-08, 12:39:10)mefistoreyon написа:  Защо пък да дойде с пай?
Понеже следя темата за актуализацийте...
Един колега беше споменал че актуализацията за пая на с9 и с9 плюс ще бъде пусната на 19 януари за България.
И евентуално ако се закупи апарат след тази дата предполага се че ще е със пая...
Използвам винаги стоковата ос не разбирам от флашване и др.
Може и да греша!
Само предположения.
Цитирай
#18

Ако вземеш апарата след 19-ти януари не е гаранция че няма да е произведен декември, ноември или по-назад във времето. Моят го взех в началото на септември а е произведен на 08.05.2018. Не е задължително да флашваш с Один новите софтуери, а да си ги обновяваш ОТА.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#19

(2019-01-08, 16:03:10)tonus написа:  Ако вземеш апарата след 19-ти януари не е гаранция че няма да е произведен декември, ноември или по-назад във времето. Моят го взех в началото на септември а е произведен на 08.05.2018. Не е задължително да флашваш с Один новите софтуери, а да си ги обновяваш ОТА.
Колега от Теленор ли го взе твоя апарат.
Цитирай
#20

Моят е от Виваком.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

В кой офис в Бургас си ходил?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#22

(2019-01-09, 08:25:42)007 написа:  В кой офис в Бургас си ходил?

Питах във два във центъра, единия е централен офис до жп гарата.
Също така направиха справка и се оказа че нямат и във останалите офиси във града...
Мисля че не беше постановка.
Не намирам логика да не си продават стоката.
Или наистина няма или пък си правят някакви техни си вътрешни шашми със наличното.
И сега остава да чакам такава ни е уговорката че ще се обадят при наличност.
Па уживьом па увидим...
Цитирай
#23

Верно е нямат наличност,не те лъжат.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#24

Приятел, който работи в офис на Теленор ми каза че е изчерпан и сега идва с нова цена... Аз моя го взех малко над 800 с такса 24.99лв., а сега със същата такса, ще бъде над 1000лв.

Huawei G700 ------------>Huawei P9 Lite -------------->Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#25

Да има увеличение със около 200лв във сайта им, промоционалните цени вече ги няма...
Който се е усетил около празниците е спечелил, тогава беше момента...
Както и да е дет се вика се бития бит и другото!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)