Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Класация на DxOMark на смартфоните с най-добри камери за 2018 г.
#76

(2019-01-12, 17:20:41)gurcayy написа:  Ти затова ли така яростно защитаваш пикселите навсякъде? Smile)))

Шегата настрана, но сега се замислих и не си спомням да познавам или виждал човек с пиксел още от появата им. За мен това е телефон за разработчици или хора, свързани по някакъв начин с кодиране, писане на приложения, разни IT хора. Няма и няма да има нормален юзър, който би си купил Пиксел, ако не броим разни изключения...

В никакъв случай, не казвам че това е лош тешефон, напротив. Просто не бих си го купил, както и 90% от нормалните юзъри.
Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Може би ако създадеш темата с въпрос ще намериш отговори.В форума повярвай ми има стотици фенове на Пиксел манията, не е редно да ти поствам всички писма от тях.Фенове на Самсунг,Айфон,Хуавей после ми благодарят за съветите като държат в ръцете си Пиксел.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

(2019-01-12, 17:38:00)fourplay2 написа:  На iPhone XS и предната камера & селфито е по добра... Стабилизация при видеото е в пъти по добра от Pixel 3

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
Видеото не е качествено,така е !
А за селфито нешо се бъркаш,всички влогъри са признали портрет мода на пиксела.
Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

(2019-01-12, 16:18:27)Victormihov написа:  iPhone xs max има най-добра камера от всички.


Прав си за хората тук. Само хейт и глупости, а статията си е точно така.
И е пълна истина.
iPhone xS е най доброто като камера до момента, и основна и селфито е трепач

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

(2019-01-12, 17:42:20)fourplay2 написа:  iPhone xS е най доброто като камера до момента, и основна и селфито е трепач

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
добре,докажи го!Защото всеки говори обратното.А на нощни направо плачевно състоянието.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#79

Аз като лаик съм сигурен, че на авто mate 20 pro, като го извадиш от джоба прави по-хубави снимки от Пикселите.

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 2 потребители изказват благодарност на doktorra за това мнение:
  • johny, Victormihov
Цитирай
#80

(2019-01-13, 11:17:40)doktorra написа:  Аз като лаик съм сигурен, че на авто mate 20 pro, като го извадиш от джоба прави по-хубави снимки от Пикселите.
Mate 20 Pro vs Pixel

http://****/2VO8jRD
Цитирай
#81

Доктора много сигурен

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#82

Споровете от типа "моето устройство снима най-доБре и точка" са ми любими  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin хубаво е и да поствате някакъв материял да си докажете теорията  Tooth  Има нещо наречено "лично мнение" дето повечето хора забравят, че съществува Big Grin Big Grin Big Grin 
На всеки явно си му харесва как снима неговото устройсто, НО, ей сега ще се шокирате до смърт...Това не го прави с най-добра камера  Lol Lol Lol Lol лично мнение му се вика и предпочитание...На някой му харесва пиксел (То очевидно защо де...) на други айфон,самсунг и т.н.
И аз въпреки, че ползвам Samsung, мисля, повече ми харесва как снима Пиксел и очевидно не само на мен след като сумати хора в XDA и тук ползват портове на камерата на пиксел и се молят на някой developer да портне/ъпдейтне камерата му. Странно нали? Не на хуявея или самсунг, а на пиксел  Big Grin google си е google, колкото и да се пънат останалите има да ги стигат на софтуерно ниво, забележете софтуерно а не хардуерно  Smile докато някой ползват 3-5 камери google доказа,че може по-добре с една камера. 

Ето още един тест на камерите на P20 Pro vs Pixel 2 XL vs iPhone X vs Galaxy S9 Plus

[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#83

(2019-01-13, 14:30:22)mefistoreyon написа:  Споровете от типа "моето устройство снима най-доБре и точка" са ми любими  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin хубаво е и да поствате някакъв материял да си докажете теорията  Tooth  Има нещо наречено "лично мнение" дето повечето хора забравят, че съществува Big Grin Big Grin Big Grin 
На всеки явно си му харесва как снима неговото устройсто, НО, ей сега ще се шокирате до смърт...Това не го прави с най-добра камера  Lol Lol Lol Lol лично мнение му се вика и предпочитание...На някой му харесва пиксел (То очевидно защо де...) на други айфон,самсунг и т.н.
И аз въпреки, че ползвам Samsung, мисля, повече ми харесва как снима Пиксел и очевидно не само на мен след като сумати хора в XDA и тук ползват портове на камерата на пиксел и се молят на някой developer да портне/ъпдейтне камерата му. Странно нали? Не на хуявея или самсунг, а на пиксел  Big Grin google си е google, колкото и да се пънат останалите има да ги стигат на софтуерно ниво, забележете софтуерно а не хардуерно  Smile докато някой ползват 3-5 камери google доказа,че може по-добре с една камера. 

Ето още един тест на камерите на P20 Pro vs Pixel 2 XL vs iPhone X vs Galaxy S9 Plus


Далеч съм от мисълта да ровя нета и да пускам 20 линка да убеждавам разни хора в нещо.....
Ако съм прочел правилно  масата от колеги от началото на темата са на мнение, че 
класацията е обективна и пикселчето си е там където заслужава за момента? 
А "лейките" на някои колеги явно са кухи....... Visslar

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#84

iPhone Xs max снима по-добре.
Цитирай
#85

(2019-01-13, 14:30:22)mefistoreyon написа:  Споровете от типа "моето устройство снима най-доБре и точка" са ми любими  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin хубаво е и да поствате някакъв материял да си докажете теорията  Tooth  Има нещо наречено "лично мнение" дето повечето хора забравят, че съществува Big Grin Big Grin Big Grin 
На всеки явно си му харесва как снима неговото устройсто, НО, ей сега ще се шокирате до смърт...Това не го прави с най-добра камера   лично мнение му се вика и предпочитание...На някой му харесва пиксел (То очевидно защо де...) на други айфон,самсунг и т.н.
И аз въпреки, че ползвам Samsung, мисля, повече ми харесва как снима Пиксел и очевидно не само на мен след като сумати хора в XDA и тук ползват портове на камерата на пиксел и се молят на някой developer да портне/ъпдейтне камерата му. Странно нали? Не на хуявея или самсунг, а на пиксел  Big Grin google си е google, колкото и да се пънат останалите има да ги стигат на софтуерно ниво, забележете софтуерно а не хардуерно  Smile докато някой ползват 3-5 камери google доказа,че може по-добре с една камера. 

Ето още един тест на камерите на P20 Pro vs Pixel 2 XL vs iPhone X vs Galaxy S9 Plus

Колега, то винаги ще има хора които на бялото ще викат черно. Като им им изкараш факти, те ти викат "ти имаш пиксел затова ги защитаваш", нищо, че главно търгувам с Xiaomi, и съм създател на българската група в социална мрежа за марката! После излиза, че защитавам пък Китайците... не може се угоди на никой.
То за камерите дали на пикселите или хуавей, самсунг много влогъри са писали, тествали и постнали резултатите, така, че е малко наивно тук някои да ти пише, че нищо не разбираш и пишеш глупости щото реално обвинява голяма общност от хора които се занимават с телефони.
То понякога преди да пишеш по нещо, или да дадеш мнение е хубаво да се почете повече материали, поне сега в Интернет има всичко.
Дет се вика,,аджаба а е що тия от Гугъл толкова се говори за тяхните камери, защо въпреки да си инсталирам Gcam пак не мога да снимам като Пиксел макар на хартия лещата и сензора да са ми добри. Въпроси на които ако имаш желание може да прочетеш статии в нета.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

(2019-01-13, 15:06:37)Victormihov написа:  iPhone Xs max снима по-добре.
Хубаво е да четеш повече колега не само да спамиш с тоя XS Max,който освен че се оказа, че гърми по джобовете ще ти и пейстна едно изречение за камерата му:
Apple has also upgraded the way in which cameras actually snap the picture. Taking a leaf out of Google’s, the iPhone XS uses computational photography and a new feature called ‘Smart HDR’ 

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#86

Да гърми ве, ще си купим нов.
Цитирай
#87

(2019-01-13, 15:06:37)Victormihov написа:  iPhone Xs max снима по-добре.

Имаш предид:

" Изгледах видеото и според мен  iPhone Xs" снима по-добре от останалите устройства. Хубаво е да се научиш да се изразяваш правилно, иначе звучи глупаво...Защо не разбирате, не знам... Пък  и разговора по този начин колни към детската градина...  Dumbom

@NoMaD затова са се затваряли останалите теми xD освед да се спами и да се пишат глупости друго не се получава.
Цитирай
#88

Чета, чета и се чудя..... не се ли усещате колко нелеп спор водите.
А реално спорите кой апарат снима по-малко лошо. Все още няма телефон , който да снима прилично, а вие ще се избиете за глупости.
Радвайте се на играчките , които имате и не си хабете нервите за глупости.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Cuprac за това мнение:
  • Plamen11
Цитирай
#89

Мани ги, нека спорят. Все едно като показват на някой снимка с нещо случило се, ще зумват и ще им показват малките детаили...
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • doktorra, Plamen11
Цитирай
#90

(2019-01-13, 15:37:05)mefistoreyon написа:  Имаш предид:

" Изгледах видеото и според мен  iPhone Xs" снима по-добре от останалите устройства. Хубаво е да се научиш да се изразяваш правилно, иначе звучи глупаво...Защо не разбирате, не знам... Пък  и разговора по този начин колни към детската градина...  Dumbom

@NoMaD затова са се затваряли останалите теми xD  освед да се спами и да се пишат глупости друго не се получава.

Ммммм НЕ, даже и не съм изгледал видеото.... и пак според мен iPhone Xs Max снима по-добре....
Цитирай
#91

(2019-01-13, 21:41:21)Victormihov написа:  Ммммм НЕ, даже и не съм изгледал видеото.... и пак според мен iPhone Xs Max снима по-добре....
Всичко е много относително при високият клас телефони, при всички брандове камерите са горе долу аналог от към качество на снимки и видео.. Дори има и среден клас телефони с супер качествени камери.. Аз не знам за какво се спори при положение че никой не прави пари от това като снима с нея... Всичко е демагогия и трикове на блогъри и всеки си плаща да му рекламират хардуера... Много видеа са манипулирани в YouTube

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk

(2019-01-13, 21:48:40)fourplay2 написа:  Всичко е много относително при високият клас телефони, при всички брандове камерите са горе долу аналог от към качество на снимки и видео.. Дори има и среден клас телефони с супер качествени камери.. Аз не знам за какво се спори при положение че никой не прави пари от това като снима с нея... Всичко е демагогия и трикове на блогъри и всеки си плаща да му рекламират хардуера... Много видеа са манипулирани в YouTube

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
Специално за iPhone xS Max е красив телефон но отвратително скъп.. За една операционна система да се дават около 2 -бона е откачено

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
Цитирай
#92

(2019-01-13, 21:41:21)Victormihov написа:  Ммммм НЕ, даже и не съм изгледал видеото.... и пак според мен iPhone Xs Max снима по-добре....
Спора с теб приключи....

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

Никога не съм спорел с теб и не ми пука какво мислиш Smile
Цитирай
#94

Темата е почистена, моля без глупости и лични нападки!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#95

"Избирателната" класация, както и "измислените" тестове на DxOMark за пореден път определиха Mate 20 Pro като смартфон с най-добрите камери на пазара...

[Изображение: c2ddc47f6713cd89525cc28b6fc1a692-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#96

(2019-01-18, 14:53:17)NoMaD написа:  "Избирателната" класация, както и "измислените" тестове на DxOMark за пореден път определиха Mate 20 Pro като смартфон с най-добрите камери на пазара...

[Изображение: c2ddc47f6713cd89525cc28b6fc1a692-full.jpg]
Източник: >>>>>>

Само питам (не казвам, че камерата е зле или по зле от някоя др марка).....кой лъже сега DxO или Huawei ? https://www.gizmochina.com/2018/10/26/hu...lYlBD31uWc

Въпроса ми е въз основа на линка.  Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • divna
Цитирай
#97

Браво на Хуавей!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

(2019-01-18, 17:56:55)Pelikana написа:  Само питам (не казвам, че камерата е зле или по зле от някоя др марка).....кой лъже сега DxO или Huawei ? https://www.gizmochina.com/2018/10/26/hu...lYlBD31uWc

Въпроса ми е въз основа на линка.  Big Grin

E, сега ... след 3 месеца са успели да свалят резултата до толкова, че да "става за показване"  Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#99

Разликите в качеството на снимките са ,толкова малки между сегашните флагмани ,че нямат никакво значение при избор на телефона . 
Само за форумни спорове и събиране на лайкове в YouTube.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
[-] 6 потребители изказват благодарност на SeVdilin за това мнение:
  • alexkara, boris.stz, divna, milenvn, Plamen11, Smaug
Цитирай

(2019-01-18, 19:36:02)SeVdilin написа:  Разликите в качеството на снимките са ,толкова малки между сегашните флагмани ,че нямат никакво значение при избор на телефона . 
Само за форумни спорове и събиране на лайкове в YouTube.


Абсолютно си точен в коментарът , всичко е виртуална измама


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)