Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

програма за връзка със компютър
#1

Здравейте интересува ме дали има някаква програма за синхронизиране на телефона със компютъра примерно: 
MyPhoneExplorer със който съм си свързвал Самсунга. за мен си е удобство видах си СМС , Повиквания, Хронология, Указател и тн.

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
Аксесоари
#2

това цялото можеш да го гледаш онлайн на i.mi.com при наличието на Mi account

Програмите от едно време вече не работят на новите телефони.
Преди имаше PC Suite За почти всяка марка. А сега всяка марка си има облак.
Иначе може да се пробва с MI PC Suite, Но не гарантирам, че ще работи на телефони по-нови от андроид 6.0
Цитирай
#3

(2019-01-12, 14:08:19)nik_nen написа:  Здравейте интересува ме дали има някаква програма за синхронизиране на телефона със компютъра примерно: 
MyPhoneExplorer със който съм си свързвал Самсунга. за мен си е удобство видах си СМС , Повиквания, Хронология, Указател и тн.
Та кое те спира да използваш MyPhoneExplorer с Xiaomi или само така си питаш?
Цитирай
#4

(2019-01-12, 20:57:50)hristop написа:  Та кое те спира да използваш MyPhoneExplorer с Xiaomi или само така си питаш?

До колкото разбрах MyPhoneExplorer не подържа Xiaomi а и не иска да се свърже.

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#5

(2019-01-13, 18:11:31)nik_nen написа:  До колкото разбрах MyPhoneExplorer не подържа Xiaomi а и не иска да се свърже.
Опитай, ще останеш приятно изненадан. MyPhoneExplorer работи на Xiaomi Mi A2 по  Fi-Wi на 100% (ползвам я постоянно) само не я поставяй за оптимизация на батерията.
Цитирай
#6

Само да вметна, че miCloud не работи на Android One устройства.
Цитирай
#7

споменах го, защото съм виждал опция Ми Акаунт по менютата.
Няма как да знам дали и какви услуги включва
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)