Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Продажба на с9
#1

Какви пари мога да търся на Самсунг с9 64гб duos ? Реална цена, която в момента върви за този модел? Не искам да му сложа някаква нереална цена

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Аксесоари
#2

Виж в OLX и ще се ориентираш.

Изпратено от моят S9 plus с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
#3

От 750 до 950 лева макс

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



#4

Нарадва ли му се за 4 месеца  Big Grin
Около 700-750 лв. може да му вземеш. Но имай в предвид, че ако държиш да си включиш телефона и да не пипнеш нищо по настройките, за да оптимизираш жиеота на батерията му, както казваш, че очакваш това от един телефон, то се насочи отново към Apple. Гледам, че от там идваш. При андроид трябва да направиш доста оптимизации и компромиси, за да си доволен. И на мен може би ми остават още 3-4 месеца макс да го ползвам моя и сигурно и аз ще се връщам пак към iOS след това. Но за сега все още не ме ядосва толкова моя S9+  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#5

Не знам, колега.. май към тях отиват нещата пак. Просто исках да пробвам висок клас андроид, не е лош със сигурност, но явно епъл са ми харесвали повече. Те пък от своя страна с тяхните цени се насират вече.. накрая нокиа 3310

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • Victormihov
#6

И какво толкова повече прави Iphone?Сменил съм няколко Apple устройства и сега от около 6 месеца съм с S9+.Проблема е в главите и дано се осъзнаете по-скоро.И при едните и другите пиша имейли,чатя,браузер,слушам музика,щракам по някоя снимка.Не виждам разлика,правя едни и същи неща по един и същ начин.При едните обаче на по-добра цена.Като чета някои постове се чудя в какви филми се вкарват някои хора.Не се заяждам,просто давам съвет.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на 007 за това мнение:
  • Naftalincho, OliQueenBG
#7

Купил си грешният андроид просто , взимаш Note 9 512 Гб обаче и забравяш за телефон ,в близките 3 години Smile

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



#8

Да дам и аз мойте 5ст.Аз също искам да продам моя S9- ползвам самсунг от S3 насам- това е най- смотания, който съм имал.Добре си се ориентирал да се отървеш от него.И не се набутвай с нот серия.Ако намериш американска версия със куалком батериите им държат поне два а и повече пъти, ледено студени са и нямат тоя гаден лаг и тротлинг както в тея европейски ментета.Аз също не мога да се побера в кожата си от яд че се набутах с тоя боклук!
Само за сведение - на S8 със снапдрагон по никакъв начин не може да му стопиш батерията за ден, тоя го зареждам по 4 пъти.Намерил съм нот 8 американец, ако склони човека да му давам S9 и да му доплатя 300 лв ...


Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

(2019-01-13, 20:00:19)007 написа:  И какво толкова повече прави Iphone?Сменил съм няколко Apple устройства и сега от около 6 месеца съм с S9+.Проблема е в главите и дано се осъзнаете по-скоро.И при едните и другите пиша имейли,чатя,браузер,слушам музика,щракам по някоя снимка.Не виждам разлика,правя едни и същи неща по един и същ начин.При едните обаче на по-добра цена.Като чета някои постове се чудя в какви филми се вкарват някои хора.Не се заяждам,просто давам съвет.
Айде да ми обясниш на мен(професията ми е такава, че телефона е нон стоп в ръцете ми) в какъв точно филм да вляза за да не ми лагва, да не ми грее и да ми изкарва деня с едно зареждане.И преди да ми излезеш с лафа за задтелефонното устройство, не ми се занимава със спиране на сървиси, оптимизиране и т.н.Обясни ми в какъв филм да го вкарам, че да работи както другите ми две устройства.И точно ти нямаш ейпъл телефон!Мога да се обзаложа.Защото, ако имаше Х самсунга отдавна да го беше разкарал.Айде след моят пост да снимаш консумацията на батерията на ябълката и самсунга, щото иначе си голословен.Аз съм снимал и съм поствал какво може куалком, мога и пак да ти покажа.Чакам да си докажеш поста.
Май взехте да минавате ейпъл феновете по фенщина...Истината е, че телефона си е боклук...

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#9

Не ме разбирайте погрешно. Телефончето е много добро, но имах май прекалено големи очаквания. Всъщност дори и да е зле новият ъпдейт, аз такова забавяне не съм имал при Айфон. Там актуализациите идваха супер бързо. Едва ли ще успея да направя повече с андроид телефон, за да видя дали и след 1.5г ползване ще е също толкова бърз и безпроблемен, защото поне това на епълите е сигурно ( поне при моите телефони беше така ), а Ноут серията ми се е искало да изпробвам, но ми е прекалено голям и неудобен.. аз за това и взех с9, а не с9+.. наистина всеки е свободен да взима каквито си иска телефони, както и да изразява мнение, стига да не се създават излишни конфликти.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#10

AKG в няколко теми чета идно и също мрънкане и "пискане". Как така при толкова потребители всичко е наред, а твоята бройка е "най-смотания" Самсунг. С моето устройство нe мога да се оплача от лаг, загряване, бързо изтощаване на батерията и каквото и да е било. За парите си получих завършен продукт от който съм доволен. Други мои приятели също ползват S9/S9+ и от тях не съм чул подобно мрънкане, същото важи и за голяма част от потребителите в този под форум. Но видиш ли AKG се регистрира Януари 2019-та в форума и започва да "хленчи" като интернет трол, че телефона е боклук. Като не ти харесва телефона просто го продаваш без излишни драми. И аз имам неприятни впечатления от телефони на Huawei, но не си ме видял да рева по темите в подраздела на китайците. Така, че да спрем с излишният спам, просто се отърви от тази S9-тка и не ангажирай хората с негативното си мнение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • kiriku, Kosmom01
#11

Самсунг инфо не показвало вярно- дали? Единия на почти две години прави по 8 часа дисплей и според самсунг инфо си е на 98 процента живот( като нов си беше на 100), другия на 13 цикъла а вече батерията леш, и на практика е така.
Ок виждам, че не ви е приятно, спирам да пиша.В Руските форуми им прави чест, че не се крие истината..[Изображение: 2359a762deb57d13fe77bdab3b2a4701.jpg][Изображение: 9b4cb0f3e73b6dcb1d700d28386e71cc.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#12

Сега реших да проверя и аз тази информация за батерията и ми пише 87% .. направо не съм върху себе си. Никога не е зареждан с друго зарядно, никога не е оставал да се изтощи напълно батерията, зареждам преди да падне под 20%... защо се е получило така? На 4 месеца е

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#13

(2019-01-13, 20:58:14)AKG написа:  Самсунг инфо не показвало вярно- дали? Единия на почти две години прави по 8 часа дисплей и според самсунг инфо си е на 98 процента живот( като нов си беше на 100), другия на 13 цикъла а вече батерията леш, и на практика е така.
Добре де, процесорите са различни, но всичко останало, включително и батерията са еднакви и в двата модела. Как си обясняваш тогава разликата в батерията. Аз ще ти кажа. Информацията за състоянието на батерията се взима от кернела, а той е различен при двата модела. От тук идват разликите, един показва едни стойности, другия други. А всъщност батерията си е еднаква и в двата случая. И това е приблизително състояние на батерията, базирано на поставени стойности от производителя, реалното не може да се измери със софтуер.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#14

А как ще обясниш разликите в термалните сензори? Защо SoC на exynos е толкова орязан? [Изображение: 707d0a2eccc601f5ca72cd2d9aa523bd.jpg][Изображение: 79c2ded1712848b0c2505f037e5aeae4.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#15

Интересно на мен не ми показва износването на барерията

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
#16

Ако си на андроид 9.0, там вече не показва. Няма достъп до тази системна папка с тази информация. А що се отнася до орязването на Exynos, спрямо Snapdragon, то си е така от край време.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#17

(2019-01-13, 21:28:33)ivan_vylka написа:  Добре де, процесорите са различни, но всичко останало, включително и батерията са еднакви и в двата модела. Как си обясняваш тогава разликата в батерията. Аз ще ти кажа. Информацията за състоянието на батерията се взима от кернела, а той е различен при двата модела. От тук идват разликите, един показва едни стойности, другия други. А всъщност батерията си е еднаква и в двата случая. И това е приблизително състояние на батерията, базирано на поставени стойности от производителя, реалното не може да се измери със софтуер.
SoC е еднокристална система, тоест всичко в един кристал.И тук си в голяма грешка- 4g модул, wifi , GPU, GPS са коренно различни в двата кристала.Mali от навремето си беше "кофти графиката" сравнена с адрено, явно такава си и остава.Не знам само защо самсунг са решили само за тяхния и щатския пазар да си продават хубавите апарати.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#18

Не е по тяхно желание. В САЩ заради патентни дела от Qualcom нямат право да продават с Exynos. Иначе със сигурност биха предпочели да си продават и там своите процесори, а не да купуват от Qualcom.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#19

Нещо не ми се връзва...В китай ги правят и си пускат хубавия сокет за там, що не си ползват техния процесор в китай?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#20

Нещо бъркаш, Самсунг не се произвежда в Китай. Корейци са, не са китайци  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#21

Е как ще бъркам на S8 цата ми пише made in china...А забравих тея тука са Виетнамски...Още една разлика.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#22

(2019-01-13, 20:31:44)AKG написа:  Да дам и аз мойте 5ст.Аз също искам да продам моя S9- ползвам самсунг от S3 насам- това е най- смотания, който съм имал.Добре си се ориентирал да се отървеш от него.И не се набутвай с нот серия.Ако намериш американска версия със куалком батериите им държат поне два а и повече пъти, ледено студени са и нямат тоя гаден лаг и тротлинг както в тея европейски ментета.Аз също не мога да се побера в кожата си от яд че се набутах с тоя боклук!
Само за сведение - на S8  със снапдрагон по никакъв начин не може да му стопиш батерията за ден, тоя го зареждам по 4 пъти.Намерил съм нот 8 американец, ако склони човека да му давам S9 и да му доплатя 300 лв


Аз съм със snapdragon серията и ти казвам че батерията не държи 4 пъти повече. Също така си грее доста поради причината че е Snapdragon

Не говори глупости пич Wink

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • OliQueenBG
#23

Глупостите ги говориш ти...Има достатъчно информация в нета, кой как грее и т.н.
Теб ако ти грее снапдрагон-а то екзоноса ще се стопи в ръцете ти.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#24

Имам exynos до мен и е до сущ същия на градуси, даже малко по студен защото е по слаб

Snapdragon на месец и половина като всяка вечер е във зарядното, даже и следобед понякога и вечерта пак.

https://imgur.com/a/LVE0E8a

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#25

Няма как да ме убедиш Smile

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)