Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

MADFLAVA дай го на бутони

[Изображение: H6WfCTA.png]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Аксесоари

(2019-07-10, 10:17:09)BGDropche написа:  MADFLAVA дай го на бутони

[Изображение: H6WfCTA.png]
ясно колега мерси.Но той ми е така от както го купих на ботони.Просто е отврат като пиша доста често неми лови буквите или ги бърка направо отврът.Единствените ми забележки са по това.Ако пише бавно нямам ядове но все пак несъм свикнал да пиша като бавно развиващ

Аз поне така го реших при мен. Да не си с дефектна бройка тъч?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

(2019-07-10, 11:14:29)BGDropche написа:  Аз поне така го реших при мен. Да не си с дефектна бройка тъч?
Не невярвам да е дефект в тъча защото теелфона рейгира навсякъде.Проблем е като пиша или се разпиша по бързо и става някакво мазало дори доло навигационните бутони сами си рейгират чат пак и ги натискам така че без да искам и излизам от чат.Само натискане и вибрацията която усещаш при натискането е някакво мега странно.Тъча си е супер само заради това бих го разкарал телефон иначе ми допада адски много

Явно ти е дефектен според мен. Имам познат с Redmi Note 7 и на неговия писах мега бързото докато го сетъпна

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

(2019-07-10, 14:00:18)BGDropche написа:  Явно ти е дефектен според мен. Имам познат с Redmi Note 7 и на неговия писах мега бързото докато го сетъпна
 на 100000 процента няма как да бъде дефектен.При положение че тъча си хваща на всякъде супер нормално ако беше дефектен нямаше да има проблем само при писането и то като пиша бързо.Като пиша по бавно няма проблем

Абе я да ви питам колеги къде на вас ви седи светодиодния сензор? На мен ми седи доло ниско а сега гледах ревюта в ютуб че горе до слушалката мига на повечето редмита ноте 7 докато при мен е ниско доло

Долу вляво си е индикатора на всички РН7, като едно бяло джудженце.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 

хахаха странна работа сега кто загледах клип в ютуб нещо премигваше горе за това питах хахаха

Горе е сензорът за близост. Винаги се виждат при заснемане на видео

(2019-07-10, 17:47:10)suffer написа:  Горе е сензорът за близост. Винаги се виждат при заснемане на видео
Ясно благодаря за инфото

Светодиода за нотификации е долу. На клипчета горе виждаш сензора за близост.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP

Здравейте колеги! От два месеца съм с Xiaomu redmi note 7 4/64 и имам няколко въпроса. Не можах да намеря подходяща тема, за да не пускам нова реших да пиша тук. Предварително се извинявам, ако мястото им не е тук.
След последната актуализация се появи нещо, което много ме дразни. При докосване на телефона, леко сдрусване, докосване на екрана, същият веднага се активира. Понякога това го прави от само себе си, без намеса, просто си светва. Също става и при разговор, екрана мига, светва изгасва. И още един въпрос, при писане в месинджър използвам гласово въвеждне. Проблема е, че аз говоря на БГ а телефона прави превод на различни езици, английски и др. Това ми е много важно, използвам този начин с гласово въвеждане, понеже имам здр. проблеми и трудно пиша по стандартния начин. Като цяло телефона ме разочарова, моля ако някой може да съдейства. Благодаря предварително, желая хубав ден на всички!

1. докосване, раздрусване и т.н - отиваш в настройки на дисплея и спираш двойно почукване за активиране на екрана, както и raise to wakeup - вдигане на телефона за събуждане.

Ако продължава да си самосветка и след това не е от телефона, а от някоя програма, която го буди. Програмите обикновено са инстлаирани от потребителя и той трябва да провери за техните настройки: дали стартират автоматично, да показват ли известия и така нататък.

2. за клавиатурата с гласово въвеждане, без да знаем коя е няма как да кажем защо не разпознава български, така че .. Swiftkey, google? или друга?
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • BOWAR, ronnie72

(2019-07-11, 09:51:08)suffer написа:  1. докосване, раздрусване и т.н - отиваш в настройки на дисплея и спираш двойно почукване за активиране на екрана, както и raise to wakeup - вдигане на телефона за събуждане.

Ако продължава да си самосветка и след това не е от телефона, а от някоя програма, която го буди. Програмите обикновено са инстлаирани от потребителя и той трябва да провери за техните настройки: дали стартират автоматично, да показват ли известия и така нататък.

2. за клавиатурата с гласово въвеждане, без да знаем коя е няма как да кажем защо не разпознава български, така че .. Swiftkey, google? или друга?

Всичко е ОК!
Благодаря за съдействието!

вероятно е тази: https://m.wikihow.tech/Activate-Google-V...on-Android
Всичко е до настройки
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • BOWAR

Колеги и аз съм разочарован от телефона с това писане и ме искарва от релси. Няма да пиша повече по тази тема да не кажете че спама. Някой ако има интерес нека ми пише телефон го продавам на изгодна цена. На 6 дена е апарата буквално нов
[-] 1 потребител изказва благодарност на MADFLAVA за това мнение:
  • BGDropche

Някой каза по-горе, че е от някакви жестове. Просто пишете с друга клавиатура или спрете жестовете

На виваком съм с активирано volte и ми прави впечатление че при изпращане на смс доста време минава докато съобщението се достави, но като изключа въпросното volte сe изпраща по бързо и това при добър gsm обхват и наличие на 4g+
Въпроса ми е защо така се получава някой има ли с такъв проблем или причината е в моя телевизор

(2019-07-11, 10:56:51)MADFLAVA написа:  Колеги и аз съм разочарован от телефона с това писане и ме искарва от релси. Няма да пиша повече по тази тема да не кажете че спама. Някой ако има интерес нека ми пише телефон го продавам на изгодна цена. На 6 дена е апарата буквално нов

Флашни го с друг MIUI

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

(2019-07-12, 09:36:40)BGDropche написа:  Флашни го с друг MIUI
Това даже не знам и как става ?

Добре, опитай с друга клавиатура. Ако пак лагва или пишеш мега бързо, или нещо го тормози, но при този хардуер второто е малко вероятно.

(2019-07-12, 09:51:26)suffer написа:  Добре, опитай с друга клавиатура. Ако пак лагва или пишеш мега бързо, или нещо го тормози, но при този хардуер второто е малко вероятно.
Колега не става и с други клавиатури. В момента съм със switkey понякога работи нормално но рядко. Тръгна ли да пиша по бързо неми зачита буквите или ми дава разстояние без да го натискам. Пиша ли по бавно нямам никакви ядове. Хардуерно не е проблем това е сигорно нито тъча е прецакана лови си супер бързо и нормално. Това ме дразни най много в този телефон. Всичко останало е 6

върху оригиналното стъкло ли пишеш или е с протектор

(2019-07-12, 10:32:14)suffer написа:  върху оригиналното стъкло ли пишеш или е с протектор
Със стъклен протектор е колега

50 на 50 са шансовете да е от него
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)