Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

(2019-11-10, 13:14:32)MADFLAVA написа:  Ъпдейта ми беше пълен не половин хсхсхс. Като на всеки човек мисля че беше към 700,800 мб някъде. Да сте имали такъв странен. Вчера са, ми писали във вайбър и днес на обяд ми дойде съобщението. И това ми е супер странно
Разбира се че на всеки е бил 700, 800мб включително и на мен ми се появи толкова, но това не е пълния пакет а самата актуализация. За пълния пакет ти писах как се тегли, като се появи ъпдейт горе в дясно трите точки, и тогава щеше да видиш че не е 700-800мб а беше ако не греша някъде около 1,8гб. Според братушките в 70-80% от случаите някои проблеми се оправят по този начин
Аксесоари

(2019-11-10, 15:20:18)esil2 написа:  Разбира се че на всеки е бил 700, 800мб включително и на мен ми се появи толкова, но това не е пълния пакет а самата актуализация. За пълния пакет ти писах как се тегли, като се появи ъпдейт горе в дясно трите точки, и тогава щеше да видиш че не е 700-800мб а беше ако не греша някъде около 1,8гб. Според братушките в 70-80% от случаите някои проблеми се оправят по този начин
Да ама с тия точици не става нищо колега


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2019-11-11, 10:28:16)MADFLAVA написа:  Да ама с тия точици не става нищо колега
Точиците ги ползваш след като си изтеглиш актуализацията от официалния сайт, ако има такава.

 

(2019-11-11, 10:33:19)NoMaD написа:  Точиците ги ползваш след като си изтеглиш актуализацията от официалния сайт, ако има такава.
 Е от сайта им не съм теглил нищо? Прати ми линк колега да я изтегля.

За Redmi Note 7/Pro това е последната за момента актуализация: цък

 

(2019-11-11, 10:42:28)NoMaD написа:  За Redmi Note 7/Pro това е последната за момента актуализация: цък
Аз съм с redmi note 7 само

За Redmi Note 7 като гледам няма такава актуализация от 1,8 gb

Очевидно е общ.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

(2019-11-11, 11:21:33)alexbg67 написа:  Очевидно е общ.
Дали да я дръпна? Да, не прецакам нещо щом е за про7

(2019-11-11, 11:23:36)MADFLAVA написа:  Дали да я дръпна? Да, не прецакам нещо щом е за про7
Е не си ли в момента с MIUI10?

 

(2019-11-11, 11:27:47)NoMaD написа:  Е не си ли в момента с MIUI10?
Не с 11 съм

(2019-11-10, 13:14:32)MADFLAVA написа:  Ъпдейта ми беше пълен не половин хсхсхс. Като на всеки човек мисля че беше към 700,800 мб някъде. Да сте имали такъв странен. Вчера са, ми писали във вайбър и днес на обяд ми дойде съобщението. И това ми е супер странно
Вайбъра си е шит . Ако не ти е ъпдейтнат , чакай от умрял писмо .

Аз все още съм на тая позиция [Изображение: 9672acd2bfe53117f33e1ce7a01350bf.jpg]

(2019-11-11, 12:01:46)sleeper написа:  Вайбъра си е шит . Ако не ти е ъпдейтнат , чакай от умрял писмо .

Аз все още съм на тая позиция [Изображение: 9672acd2bfe53117f33e1ce7a01350bf.jpg]
И по добре

(2019-11-11, 11:23:36)MADFLAVA написа:  Дали да я дръпна? Да, не прецакам нещо щом е за про7
Това се опитвам да ти обясня, колега, че според Xiaomi РОМът е един и същ за двата модела, или иначе казано няма отделни РОМове за всеки модел по отделно. Явно така са го написали да отговаря и за двата...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

(2019-11-11, 10:28:16)MADFLAVA написа:  Да ама с тия точици не става нищо колега
Сега няма какво да търсиш вече си ъпдейтнал, изчакай като дойде нова актуализация и тогава ще актуализираш чрез точките тоест ще изтеглиш пълния пакет.

Добре колега ще чакам мерси много

(2019-11-11, 16:23:29)MADFLAVA написа:  Добре колега ще чакам мерси много
Надявам се да си ме разбрал правилно. Като дойде друга актуализация и ти се появи да актуализираш няма да бързаш да натискаш върху актуализиране, а ще натиснеш горе в дясно трите точки и ще ти се появи ето това
http://prikachi.com/images.php?images/182/9687182g.jpg
и ще натиснеш най горното дето пише изтегли последната версия, като по този начин ще изтеглиш  пълния пакет а не само актуализацията. След това ще видиш ако продължава да имаш проблеми ще му направиш хард ресет ако не си ползваш телефона със здраве.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • tivanov96

(2019-11-11, 16:55:24)esil2 написа:  Надявам се да си ме разбрал правилно. Като дойде друга актуализация и ти се появи да актуализираш няма да бързаш да натискаш върху актуализиране, а ще натиснеш горе в дясно трите точки и ще ти се появи ето това
http://prikachi.com/images.php?images/182/9687182g.jpg
и ще натиснеш най горното дето пише изтегли последната версия, като по този начин ще изтеглиш  пълния пакет а не само актуализацията. След това ще видиш ако продължава да имаш проблеми ще му направиш хард ресет ако не си ползваш телефона със здраве.


Пробвах това с точките на Ми 9Т и първо не намери налична актуализация, но от втория път намери. Свалих я и я пуснах. Не бях обърнал достатъчно внимание дали пишеше 11.0.2.0, но на 90% съм сигурен, че това беше версията и преди сегашната актуализация. Тоест и преди, и сега съм с една и съща. Въпросът е - какво тогава актуализирах  Big Grin Възможно ли е да съм си помогнал на себе си, правейки това или по скоро съм омазал нещата  Visslar


Да попитам как мога да добавя дадено приложение като изключение от почистване, и освен приложение може ли да се добави и цяла папка от файловия мениджър също като изключение от почистване

(2019-11-11, 19:40:49)esil2 написа:  Да попитам как мога да добавя дадено приложение като изключение от почистване, и освен приложение може ли да се добави и цяла папка от файловия мениджър също като изключение от почистване
Като пуснеш сканирането и ти намери приложения за чистене, като си задържиш пръста върху името на приложението ти излиза опцията "Добавяне към изключения" и то повече няма да се чисти. За добавяне на цяла папка не съм сигурен дали изобщо може, поне няма такава опция във вградения файлов мениджър.

Пуснах сканирането но такава опция да добавя в изключения няма само предлага да го деинсталирам

Пичове я кажете някой читав протектор за РН7

Край. Престраших се. Поръчах Redmi Note 7 4/128 глобална версия. Дано не съжалявам. Влизам до края на седмицата в отбора на xiaomi.  Smile

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
[-] 1 потребител изказва благодарност на Arpad M за това мнение:
  • milenvn

Успех. И няма да съжаляваш.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Arpad M

Ми пъргава машинка е, докато не му препълниш хранилището... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

(2019-11-12, 13:13:28)esil2 написа:  Пуснах сканирането но такава опция да добавя в изключения няма само предлага да го деинсталирам
Много странно. При мен излиза.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)