Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

двама викат че е ок... друг вика не е оправено Sad ....
Аксесоари

(2019-11-19, 10:19:21)MBX5T написа:  двама викат че е ок... друг вика не е оправено Sad ....
Аз лично имам проблеми големи с този сензор. При мен работи когато и как си, иска и това го казвам съвсем сериозно. По време на разговор от 20 поне 5, 6 разговора проведени  телефона ми набира сам друг човек което е отвратително. Този проблем го има и на едно приятелче майка му която говори адски много по телефона, ако него оправят скоро с някаква актуализация тя лично ще, го продаде защото в този в този случай на нея, не и върши работа. Като цяло телефона е резачка но тези не толкова малки проблеми го правят доста отвратителен телефон.

(2019-11-19, 08:45:34)MADFLAVA написа:  Глупости на таркалета. Сензора за близост е под всякаква критика

Пич, притежавам този телефон от 7 месеца и ако погледнеш по-старите ми постове, ще забележиш, че съм и най-големият му критик. Когато аз се оплаквах от проблем с нотификациите и сензора, Милен и компания защитаваха телефона, все едно са пиари на Шаоми.

Аз предпочитам да казвам нещата с истинските имена - телефонът е хубав, имах гореспоменатите проблеми (и то свързани с основни функции като да можеш да провеждаш разговори и да виждаш известия). Та след версия 11 тези проблеми поне при МЕН изчезнаха, така че съм доволен.


Та всеки сам да прецени дали си заслужава или не, както и кое е глупост и не.

(2019-11-19, 11:13:00)delikanli написа:  Пич, притежавам този телефон от 7 месеца и ако погледнеш по-старите ми постове, ще забележиш, че съм и най-големият му критик. Когато аз се оплаквах от проблем с нотификациите и сензора, Милен и компания защитаваха телефона, все едно са пиари на Шаоми.

Аз предпочитам да казвам нещата с истинските имена - телефонът е хубав, имах гореспоменатите проблеми (и то свързани с основни функции като да можеш да провеждаш разговори и да виждаш известия). Та след версия 11 тези проблеми поне при МЕН изчезнаха, така че съм доволен.


Та всеки сам да прецени дали си заслужава или не, както и кое е глупост и не.
Не съм казал нищо. При мен този проблем е доста по голям с MIUI11  ОТ КОЛКОТО С MIUI 10 говоря за сензора за близост. По някога работи по някога не. Като пиша в mesenger и от горе сензора ми лови движения на ръката понякога и екран заспива страшен ужас е. Като говоря още по зле както казах. Телефона е супер освен тия гадости

(2019-11-19, 10:19:21)MBX5T написа:  двама викат че е ок... друг вика не е оправено Sad ....

Взимай 8 за да не се притесняваш за тези проблеми

Опитайте се да го калибрирате този сензор. Има програми за това в гогъл мнагазина, но най-добре е ръчно.

(2019-11-19, 16:53:04)redsys написа:  Опитайте се да го калибрирате този сензор. Има програми за това в гогъл мнагазина,  но най-добре е ръчно.
Дати кажа правил съм го. Но файдата е никва според мен скапаната актуализация го направи проблем. Понякога като ми звънни телефона и той исписва  не покривайте сензора а аз изобщо него покривам. Това никога неми го е исписвало със MIUI 10

Ами тогава вероятно е замърсен. Опитай внимателно да го изчистиш и да издухаш прахта. Не вярвам да е от актуализацията, защото се появява частично, не масово.

Сензора при мен се оправи с новото МИУ.
На жена ми покото също имаше този проблем, там също го оправиха. За известията не мога да кажа защото съм спрял всичко. Вайбъра си клянка когато ми пишат.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

[attachment=27227]Здравейте,ако може малко помощ за wifi,изключен е а отчита,че работи.wifi асистента, трафик асистент е изключен.Благодаря предварително на отзовалите се.


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64

Настройки - Други настройки - Сигурност - Местоположение - Сканиране - и махаш отметките за WiFi и bluetooth.

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • dedo pop, krasicvetkov

Стана, много благодаря.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64

Някой знае ли кога MIUI 11, ще бъде пуснат отново, за този модел? Още не съм получил ъпдейт.
Глобална версия, 4/64.

(2019-11-19, 17:11:44)MADFLAVA написа:  Дати кажа правил съм го. Но файдата е никва според мен скапаната актуализация го направи проблем. Понякога като ми звънни телефона и той исписва  не покривайте сензора а аз изобщо него покривам. Това никога неми го е исписвало със MIUI 10
Здравей , да не би протектора на дисплея или гръб ( ако имаш такива ) , да закрива част от сензора и за това да имаш проблем . Сензора не е много малък междудругото и може да закрива част от него .

(2019-11-20, 16:34:33)sleeper написа:  Здравей , да не би протектора на дисплея или гръб ( ако имаш такива ) , да закрива част от сензора и за това да имаш проблем . Сензора не е много малък междудругото и може да закрива част от него .
Еми колега не знам. Имам стъклен протектор да. Обаче лично аз преди актуализацията нямах ядове със сензора. Сега е яко зле както казах. Работи когато и как си иска. В mesengera като слушам гласово съобщение и сензора ми лови движението и почва да, се работи,бих се радвал и някой друг да проба така и дами каже

(2019-11-20, 17:45:34)MADFLAVA написа:  Еми колега не знам. Имам стъклен протектор да. Обаче лично аз преди актуализацията нямах ядове със сензора. Сега е яко зле както казах. Работи когато и как си иска. В mesengera като слушам гласово съобщение и сензора ми лови движението и почва да, се работи,бих се радвал и някой друг да проба така и дами каже
Никога не съм имал проблем със сензора . Иначе ако гледам видео да речем с обърнат телефон (16:9 примерно) и неволно закрия сензора си блокира . Първия път докато разбера какво става , доста го отнесе и тела и Xiaomi Smile

В маркета сваляте QuickTuneUp,цъкате sesor calibration,рестартирате и готово.При мен проблема се реши много отдавна с това приложение!

Има нова актуализация сега я инсталирам. Дано е за по добро

(2019-11-21, 15:50:37)MADFLAVA написа:  Има нова актуализация сега я инсталирам. Дано е за по добро


Прикачени файлове Миниатюри
   

И ако пак имаш проблеми му върни фабричните настройки

(2019-11-21, 16:16:46)esil2 написа:  И ако пак имаш проблеми му върни фабричните настройки
Даже не знам ква е и разликата от предишната хахахахаа

(2019-11-21, 15:50:37)MADFLAVA написа:  Има нова актуализация сега я инсталирам. Дано е за по добро

Сподели, моля те, че и при мен дойде, но се чудя дали да актуализирам. Smile

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 

При мен днес дойде секюрити ъпдейт сам.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlobich за това мнение:
  • amica

(2019-11-21, 17:02:34)amica написа:  Сподели, моля те, че и при мен дойде, но се чудя дали да актуализирам. Smile

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Еми актуализирах колега. Разлика никва поне за момента все пак 2 часа са, минали това е за сега

Вече и аз съм с новия ъпдейт ,ще споделя впечатления утре. Обаче със ноча нямам проблем лови си нормално както и преди при мен

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Няма разлика в работата , поне при мен . Нова визия на темата , другото обявено не съм проверявал .
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)