Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

Търси нещо такова. Не знам дали го имаш
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Аксесоари

Нямам такива настройки за жалост.

Този избор ще дойде с 10ката...

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Бях със поко и имаше редовни бета ъпдейти. Питам дали някой знае за нашите машинки дали има ли бета?

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3

(2019-12-23, 18:48:03)Lazarov написа:  Нямам такива настройки за жалост.
Звук и вибрация, Допълнителни настройки, там най-отгоре се намира. Това на xiaomi.eu рома!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro

Това ми излезе днес като ъпдейт.[Изображение: cc7f23a1d624834e7553ecd0a8a3ac47.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3

(2019-12-23, 03:02:34)Lazarov написа:  Здравейте.
Ползвам телефона от няколко месеца и съм доста доволен, но имам следния странен проблем с него.
Освен в приложението на YouTube навсякъде когато и да се опитам да усия/намаля звука, бутона намалява обажданията, вместо звука, който звучи в момента.
Доста изнервящо е и неприятно...
Весели Празници!!!
Колега, ако телефона ти каства на някакво устройство прави така. В нормален режим без да каства на друго устройство си контеолирам силата на звука, не звънене.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Здравейте, как мога да заключа хардуерните бутони на телефона? В момента при заключен телефон с пръстов отпечатък и задържане неволно на power бутона телефона се изключва без да чака да бъде отключен и често го намирам в джоба ми изключен.

За много години колеги, живи и здрави! Имам два дразнещи проблема с моето 7 про. Първия е че много е чувствителен на лек наклон веднага върти екрана в хоризонтален режим. Сина ми е със redmi note 7 и го няма този проблем. Сложа ли го на масата легнал, веднага върти картината хоризонтално. Някой има ли подобен проблем? Другото което ме дразни че топлинния сензор е много в дясно на екрана и телефона светва по време на разговор и набира номера без да се усетя. Пробвах калибриране на сензора от инженерното меню, но не се получава нещо. Някой може ли да ме посъветва какво мога да направя за да избегна тези дразнещи за мен проблеми. [Изображение: d63a27b892fa6a08f4a7946ff86062c7.jpg][Изображение: 44a886df799dd024e5874b7c067b4f91.jpg][Изображение: ed6edd9ee64cc024e94cd7b5ade2630e.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3

И аз съм със същият тел,за завъртането и при мин е така,но иначе нямам проблем със сензора за близост,можеш да си заключваш екрана като набереш който и да е за да не активираш нещо друго

Някой може ли да инсталира приложението shortcut master lite и да  погледне е app explorer дали има modem config.

Някой може ли да инсталира приложението shortcut master lite и да  погледне е app explorer дали има modem config.за xiaomi redmi note7

(2019-12-26, 23:06:12)Nikolay написа:  Здравейте, как  мога да заключа хардуерните бутони на телефона? В момента при заключен телефон с пръстов отпечатък и задържане неволно на power бутона телефона се изключва без да чака да бъде отключен и често го намирам в джоба ми изключен.


Може ли помощ?

(2020-01-02, 19:17:06)tibuzdrev написа:  Някой може ли да инсталира приложението shortcut master lite и да  погледне е app explorer дали има modem config.

Някой може ли да инсталира приложението shortcut master lite и да  погледне е app explorer дали има modem config.за xiaomi redmi note7
Тези снимки от твоя redmi note 7 ли са

(2020-01-02, 22:00:12)Nikolay написа:  Може ли помощ?
Освен за по-твърд кеис, нещо от типа шок резистънс, те са по-корави... Тогава и защитените бутони искат по-силен натиск. Погледни при Ниллкин дали няма нещо подходящо за теб (по принцип има).

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

(2020-01-02, 22:03:06)esil2 написа:  Тези снимки от твоя redmi note 7 ли са
Не от mi9 .ако имах нот7 нямаше да моля някой да инсталира приложението.

(2020-01-03, 08:25:03)tibuzdrev написа:  Не от mi9 .ако имах нот7 нямаше да моля някой да инсталира приложението.
Няма го, само modem log има.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • tibuzdrev

Благодаря

Дайте моля линк за IGO, че старата навигация се оказа с несъвместима резолюция

Появи се от няколко седмици странен проблем за чисто нов телефон. Забива екрана при работа за по 2-3 секунди. Някой има ли същото? Не знам дали не бъркам, но май се случи след ъпдейта до MIUI 11.
Много е дразнещо. Ще бъда благодарен за предложения за решение?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers

(2020-01-03, 23:53:42)vladostojanov написа:  Дайте моля линк за  IGO, че старата навигация се оказа с несъвместима резолюция
Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vladostojanov

(2020-01-04, 10:21:53)Arpad M написа:  Появи се от няколко седмици странен проблем за чисто нов телефон. Забива екрана при работа за по 2-3 секунди. Някой има ли същото? Не знам дали не бъркам, но май се случи след ъпдейта до MIUI 11.
Много е дразнещо. Ще бъда благодарен за предложения за решение?
    Понякога,не при всички, но се получава някой друг бъг след толкова голяма актуализация. Желателно е да направиш хард ресет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Arpad M

(2020-01-04, 10:35:42)redsys написа:      Понякога,не при всички, но се получава някой друг бъг след толкова голяма актуализация. Желателно е да направиш хард ресет.
Благодаря.
Извинявам се за навярно аматьорския въпрос, но може ли една кратка инструкция за правилната процедури за Хард ресет?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers

(2020-01-04, 10:44:56)Arpad M написа:  Благодаря.
Извинявам се за навярно аматьорския въпрос, но може ли една кратка инструкция за правилната процедури за Хард ресет?
Заповядай
https://youtu.be/GP7OoSGc8fY

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на milfox за това мнение:
  • Arpad M

Хора, това е 45 страници тема, в която през страница се пита едно и също.
Няма да я заключвам но за всеки проблем пускайте нова. Вече сме много далече от обсъждането на проблеми и общи въпроси. Чужд човек, препратен от Гугъл във форума никога няма да намери решение на проблема си тук, ако ще и през 5 търсачки да мине
[-] 5 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Arpad M, dak81, Nikolay, sleeper, trifon81

Благодаря че я преместихте!



Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)