Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

Задал съм мелодия на будилника.Днес може би защото е събота будилника звънна с друга  мелодия. Потърсих я в менюто с мелодиите но я няма налична. Къде да я намеря. Да няма друг списък с мелодии които ги няма в основното меню?
Аксесоари

Виж кое от трите е избрано:


Прикачени файлове Миниатюри
       

Избрано е лявото. Всеки ден звъни по един и същ начин с изключение на събота и неделя явно. И интересното е ,че тази мелодия с която ми звъни днес будилника въобще я нямам в листа с мелодиите.

Ами за да звъни с каквото искаш трябва да е дясното според мен

Мелодията с която ми звъни днес будилника ми хареса и искам да я оставя ,но не я намирам в листа с мелодиите прослушах ги всичките. Дори не знам как се казва. Явно не съм поднесъл правилно въпроса си. Благодаря все пак за съвета suffer .

(2020-01-11, 18:01:24)suffer написа:  Ами за да звъни с каквото искаш трябва да е дясното според мен
По-скоро долу дясно, за да не е тематична, а да се търси от списъка с предложения?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Да. Но мислех, че говорим за първата снимка

Е, то рядко всичко е 100% ясно от 1ви я път... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...01954v.jpg
Защо това нещо ми се показва само при включен интернет, демек ако нямам интернет не мога да избирам мелодия освен фабричните или и при вас е така колеги.

И при мен е така.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 

Същата история, доста странно...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

При мен е по-различно. Има опция за избор на онлайн или локални.


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2020-01-15, 09:59:46)ravengard написа:  При мен е по-различно. Има опция за избор на онлайн или локални.
С каква версия си, моя е европейска miui 11.0.4. 4гб там 64гб вградена, предполагам и колегите дето писаха по нагоре че и при тях е като при мен са със същата версия

4/64 MIUI Global 11.0.4, кръцнеш ли му НетЯ и локалките изчезват...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

MIUI 11.0.4 China Stable - RN 7 Pro 6/128

Miui global 11.0.6.Стабилна- note 7pro 6/128 PFHINXM

Изпратено от моят Redmi Note 7 Pro с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3

(2020-01-14, 13:44:29)esil2 написа:  http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...01954v.jpg
Защо това нещо ми се показва само при включен интернет, демек ако нямам интернет не мога да избирам мелодия освен фабричните или и при вас е така колеги.
И без нет ги имам .[Изображение: 1d0164bc4118ff655827341654fce383.jpg]
[Изображение: 0ec257198decadf042205eca218366f3.jpg]

(2020-01-17, 09:29:52)sleeper написа:  И без нет ги имам .[Изображение: 1d0164bc4118ff655827341654fce383.jpg]
[Изображение: 0ec257198decadf042205eca218366f3.jpg]
http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...58154q.jpg
Ето това излиза след като задам all ringtones

Здравейте,
Чудя се някой дали е успял да накара уиджета за времето (стоковия) да се актуализира сам? Аз се пробвах, давам всякакви разрешения, махам оптимизицията ама ефект няма - докато не вляза в приложението не актуализира темпертурата.

Не, в повечето случаи това приложение си живее собствен живот. Понякога има актуализация, понякога - не. Винаги ми е било странно през ноща като анимация да ти показва слънце вместо луна.

 

@VesCo - А, защо не го замените с това, или не ви допада.

Ака става въпрос за аналог на стоковия уиджет, този е най-близо до него, но е без анимация на основната икона - тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • VesCo

До сега ползвах Време XL, но не ми допада. Варианта който NoMaD предлага изглежда добре. Благодаря! Smile

От известно време когато се ровя в google chrome или facebook lite и внезапно ме изхвърля от приложението, някой има ли подобен проблем.

Колеги какво ви е мнението за xiaomi pocophone 1 срещу redmi note 7 става дума за камерите? Кой е по добрия? И дали си струва надграждането с един pocophone 1
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)