Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

Не е това за което говорех. Нямам Шаоми под ръка, но търси в менюто за местоположение разширени настройки или горе в дясно трите точки. Трябва да намериш меню WI-FI сканиране.
Я за по лесно, напиши в търсачката на настройки "Wi-Fi сканиране" или само "Wi-Fi". Във въпросното меню са Wi-Fi сканиране и Bluetooth сканиране.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • krasicvetkov
Аксесоари

Намерих го беше включен,изключих това сканиране дано сега спре този wifi. Благадаря...

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64

Ще спре със сигурност да се показва на графиката, освен ако не ползваш Wi-Fi.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • krasicvetkov

Стана,графиката спря да отчита потреблението на wifi. Много благодаря за помоща още веднъж.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64

Не знам тези от xiaomi вируса ли ги е хванал но както е тръгнало този модел ще изкара зимата без ъпдейти.

Здравейте ,въпроса ми е за известията докато говоря и друг ми звъни на мен не ми дава никакъв сигнал и не ми изписва ,че са ме търсили след като спра да говоря.Рових и не видях къде е тази настройка.Има ли такава или зависи от оператора.

Търси в настройките на повиквания нещо от сорта "допълнителни настройки" и трябва да намериш "изчакващо повикване"

(2020-02-11, 18:43:49)Vi70 написа:  Търси в настройките на повиквания нещо от сорта "допълнителни настройки" и трябва да намериш "изчакващо повикване"
Благодаря ,намерех го.

Някой има ли представа как се трие хронологията на обажданията

(2020-02-13, 08:46:42)izibizi написа:  Някой има ли представа как се трие хронологията на обажданията
Като си там задържаш върху някой разговор и ти излизат опции за избор. 

[Изображение: 5COrXXb.jpg]

Poco F3

При мен се появи нова актуализация.


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2020-02-13, 14:52:37)trifon81 написа:  Като си там задържаш върху някой разговор и ти излизат опции за избор. 

[Изображение: 5COrXXb.jpg]

Да но така изтривам хронологията само на този номер.
Веднъж пробвах с пакетно изтриване и ми изчезнаха всички контакти, та се наложи да ги качвам отново.

Точно с пакетно изтриване става, ето маркираш които искаш, може и всички
[Изображение: 1d5hfWT.jpg]

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • izibizi

Този път стана.
Благодаря

За любителите на нови теми, ето няколко, които са доста добри с доста настройки и екстри.
https://www.youtube.com/watch?v=HSgBwDi2...e=youtu.be

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • dak81

Някой да е намерил решение за лошо работещия gps

При мен работи перфектно.При офлайн навигация ме позиционира с точност 5 метра.

POCO X3 NFC 6/128

При мен преди си та носеше без проблем.,но дали след ъпдейта на миуи11(правих хард ресет) не работи. Ползвам едно приложение - GPS faster signal Optimizer/Fix - с нея д се оправя за определен период, след рестарт.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2

Аз ползвам igo nextgen но за разлика от предния ми телефон сега много трудно се установява връзка направо ме изнервя.

Най-после пуснаха нов ъп V11.0.6.0

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • izibizi

Аз още не съм получил "MIUI V11.05.0" а вече имало MIUI V11.0.6.0 .

Сега си пуснах интернета и ми излезе новата версия, обаче преди като проверявах нищо ново не излизаше.

Може ли някой да каже на кой регион е, че като има нова версия да може да е получавам.

Аз съм с регион България

Да попитам как сте настроили тези неща в оптимизацията, и евентулно как ще е най добре да се настрои.
https://prikachi.net/image/Mlx1M
https://prikachi.net/image/MlX4T

Кеша по-добре да не се чисти въобще, другата опция - по желание.

 

Като се замисля дали и за батерията няма да е по добре ако кеша не се чисти толкова често
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)