Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Assistant забива
#1

Мине не мине и нещо бъгяса в тоя телефон Big Grin Имате ли проблеми с гугъл асистента? От известно време не реагира на OK GOOGLE. Иначе ако натисна микрофончето и говоря, повечето пъти реагира. Влязох в настройките, видях, че е деактивиран. Активирах го. Дадох назад. Влязох пак - пак е изключен. Включих го, оставих екрана включен... изключи се сам. Не знам защо не ме харесва вече  Sad  Някой с подобен проблем и наблюдения? За Pixel единица става дума.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-01-25, 11:37:41)InfernoElite написа:  Мине не мине и нещо бъгяса в тоя телефон Big Grin Имате ли проблеми с гугъл асистента? От известно време не реагира на OK GOOGLE. Иначе ако натисна микрофончето и говоря, повечето пъти реагира. Влязох в настройките, видях, че е деактивиран. Активирах го. Дадох назад. Влязох пак - пак е изключен. Включих го, оставих екрана включен... изключи се сам. Не знам защо не ме харесва вече  Sad  Някой с подобен проблем и наблюдения?
на английски ли държиш телефона ?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Винаги на английски. Така и не свикнах на български да го менажирам Big Grin
Цитирай
#4

може би трябва да направиш резет (без запазване на информацията)

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-01-25, 12:23:35)tiesto_pld написа:  може би трябва да направиш резет (без запазване на информацията)

Предпочитам да си сменя телефона, пред това да правя резети. Ужасно досадно ми е. Рестартирах го вчера и нищо не стана. Днес пак фо рестартирах и при включването асистента пак се самонастрои и ми иска гласовото потвърждение за Ok google... та към момента проблема ми е решен. А защо и как се е получил - no idea.
Цитирай
#6

Гугъл акаунта ти пази приложения,снимки (ако е настроено),така,че няма да имаш проблем.Лично нямам проблем със асистента,но единствения който имах е с камерата ,3д джаджите.Не можеше да снима клипове с тях,след резет обаче всичко се оправи.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2019-01-25, 12:33:23)tiesto_pld написа:  Гугъл акаунта ти пази приложения,снимки (ако е настроено),така,че няма да имаш проблем.Лично нямам проблем със асистента,но единствения който имах е с камерата ,3д джаджите.Не можеше да снима клипове с тях,след резет обаче всичко се оправи.
Знам, че всичко ми се пази, но въпреки това... разправия си е. Настройки, мелодии, тъпотии... Бонуси в Candy Crush Lol Аз имах известно количество проблеми, един по един си се решават - кой с рестарт, кой след ъпдейт... само Каст-а май никога няма да се оправи, примирих се вече...
Цитирай
#8

Не винаги е нужен "резет". Аз го правя само в краен случай. Понякога и само чистене на кеша на приложението помага.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)