Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S9 или Huawei P20 Pro?
#1

Здравейте,спрял съм се на въпросните два модела телефон и при мобилният ми оператор ми ги предлагат на сравнително еднакви цени. Въпросът ми е някой по-запознат да каже кой си заслужава повече,защото там ме убеждават,че Huawei-а е по-добър...
Цитирай
Аксесоари
#2

Те там винаги убеждават, че Huawei е по-добър от всички останали, ама не за друго, а защото им дават бонуси за продадени бройки Huawei. Иначе 90% от служителите си нямат ни най-малко понятие от телефони, особено служителките  Big Grin
В случая Huawei е с по-добра батерия от S9, също така има 3 камери срещу само една при S9, което си е плюс. Но ако погледнеш S9+ модела на Samsung, там вече всичко ще клони към него.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

На виваком мисля ,че им плащат за да пробутват Huawei... Но в случая бих се съгласил  Tooth   Като характеристики ми се струва по-добър... 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9106

Глас за Huawei, като при него получаваш:
  • По голям дисплей - S9 разполага с 5.8 а p20 с 6.1
  • Повече рам - при Samsung тези 4ГБ рам според мен не ситгат... От 6 нагоре върви добре  Lol
  • 3 камери на гърба - при S9 е само 1  Huh  не винаги количеството е равно на качеството  Big Grin но със сигурност знам ,че на S9 няма лайв фокус - портрет моуд се води мисля при Huawei. Така се прави "буке" ефекта. 
  • По голяма батерия - на S9 е 3000mha докато при  P20 е 4000mha. Толкова има и Note 9 на който му направиха страшна реклама ,че с този капацитет ще изкарва цял ден без проблем. 
Интерфейса и на двата телефона е доста модифициран. Каквото предлага единия, може би ще го получиш и от другия. Предполагам естествено, не съм ползвал Huawei. И все пак говорим за S9 нали? а не за S9+ модела  Rolleyes

PS
Ей изпревари ме  Big Grin Big Grin общо взето казахме едно и също де  Tooth
Цитирай
#4

Да,за S9 говорим не за S9+.Иначе да за виваком става въпрос и сега ми стана ясно защо толко ми хвалят Huawei-а,с тези бонуси... Big Grin
Цитирай
#5

ако си на една ръка разстояние от контакта взимай самсунга,ако не хуауея Big Grin според мен p20 pro е правилния избор отвсякъде

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#6

само да не се окаже,че е Huawei P20!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Изобщо не се и замисляй. С9 е супер зле с батерията. Взимай Huawei, телефончето си е уникално, пък нека е китаец. Пък хората дето уж пробутват.. просто си вършат работата Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • bitmad
Цитирай
#8

Като се сравнява  Huawei P20 Pro и Samsung Galaxy S9, е ясно, че Huawei е по-добър, той просто е по-високо позициониран. Ако сравняваше Huawei с Samsung Galaxy S9+ тогава Samsung, но тук просто няма смисъл, телефоните са от различен клас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)