Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между няколко телефона до 450лв.
#1

Здравейте отново! Опитвам се да реша кой от следните телефони да избера : nokia7.1 , xiaomi mi8lite, samsung a7 и huawei p20lite. Всичките ми ги предлагат между 410 и 440лв. Държа на 4гб рам, издържлива батетия и прилична камера. Кой бихте избрали вие и какво бихте ме посъветвали за посочените модели - плюсове, минуси  ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Nokia 7.1
Цитирай
#3

Nokia 7.1 е с чист Android, което означава, че ще получиш редовни ъпдейти и навреме. Камерата е добра, и батерията.
Huawei P20 Lite, вече е поостарял, но и той е с подобни характеристики.
Samsung Galaxy A7 2018 е нов модел, би трябвало да е с най-добрата камера, батерията е като на другите, разбира се дисплея е най-хубав на тоя телефон. Но пък има рамки.
Xiaomi Mi8 Lite нямам мнение за него, защото го пуснаха само при един оператор, но като се има превдит Xiaomi, значи предлага добри характеристики на ниска цена.
Аз по-скоро, бих гледал телефона по дизайн, и софтуера дали ми харесва, защото телефоните са почти еднакви.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Xiaomi Mi 8 Lite ми се струва най-добрият избор от посочените. Ето тук ще прочетеш и лични отзиви от собственик: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95978

Цитат: "Съотношението на цена/качество/дизайн е ненадминато. Смело мога да кажа че Xiaomi Mi 8 Lite е прекрасна машинка - снима прилично, бърз, тънък, красив - на достъпна цена - който се чуди дали да поръча - отговорът е да."

Ще можеш също така да си активираш VoLTE на телефона, ако си абонат на Теленор или Виваком.


Цитирай
#5

От изброените mi 8 lite, но иначе ако трябва да избера според посочения бюджет SONY XZ1.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#6

Имам познати които доста пищят от дефектирали нокии
Цитирай
#7

Дефектни партиди има при всички производители, така че не се хващай че някой е имал проблем с марката. Аз съм за 7.1. Като цяло чистия андроид ми харесва повече

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-02-01, 21:32:49)ss_23 написа:  От изброените  mi 8 lite, но иначе ако трябва да избера според посочения бюджет SONY XZ1.

Sony XZ1 в момента е 439лв в технополис
Цитирай
#9

Посочения бюджет не е ли толкова.?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)