Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малко помощ за флашване със заключен буутлоадер
#1

Имам MI5 глобална версия и съм с последната 10.2.2.0 със заключен буутлоадер.Искам да сложа 8.1.4.0 пак глобална стабилна версия.Питането ми е може ли да я сложа със заключен или задължително трябва да се отключи.Ако е възможно ще ме насочите ли как стават нещата.Мерси предварително .
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да се свали задния капак и по тестпойнт метода да се вкара в режим EDL и да се флашне с нужния ром
Цитирай
#3

Друг начин освен този няма ли ?
Цитирай
#4

Отключване на буутлоудъра е другия начин. И тогава вече ще има избор между флашване през Fastboot или EDL, но с 8.1.4.0 ще имаш повече проблеми.
Лично мнение
Цитирай
#5

Предложение за наистина добре направен глобален стабилен ром , защото ме съмнява с последния че батерията пада жестоко.
Цитирай
#6

А ресет правен ли е при преминаване към андроид 8 или към МИУИ 10?

Все пак телефонът става на 3 години и минава през 3 операционни системи от излизането си на пазара,,,
А и ако е на 2 години е възможно просто да си е заминала батерията,,,
Цитирай
#7

Правил съм ресет и чесно казано , когато бях с 9.5.6.0 мисля че това беше последното MIUI 9 , телефона беше неузнаваем във всяко едно отношение.8.1.4.0 споделят хората че била уж най читавата версия , но ако имаш наблюдения други ми сподели и да се мятам на друга версия Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)