Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung бартер за Iphone
#1

Кой Айфон според вас отговаря за чист бартер за Самсунг с9. Или аз не си оценявам реално Самсунг или хората с Айфон не си оценяват техните. Прост пример: предлагат ми Айфон 7 плюс 128гб за моя Самсунг. Айфон е в перфектно състояние и с толкова много памет е идеално, но все пак идва годината на излизане - 2016 Айфон и 2018 Самсунг. Ако пък поискаш айфон от 2018г то задължително трябва и доплащане от моя страна. Как е възможно най-новият самсунг да изглежда все едно е от 5 години та не може да се съревновава с нов айфон.
Цитирай
Аксесоари
#2

Възможно е и е много простичко.Ценовата политика на Apple е уникална,все още един iPhone X втора ръка в добро състояние и гаранция е над 1К лв..не се мъчи да вземаш стари Айфони..поне за мен е безмислено.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

При бартер винаги си назад. По-добре си продай твоя и тогава купи друг. iPhone от 2018г. започва от 1200 лв. нагоре (най-евтиния XR), сам си направи сметката колко ще трябва да доплатиш ако искаш модел от последната година. За 800 лв., колкото върви твоя може да намериш в най-добрия случай запазен iPhone 8 64GB.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#4

Еквивалента на Galaxy S9 е iPhone X. За нищо по-малко не си струва да го замениш.

За съжаление стойността на S9 на пазарът втора употреба, не се равнява на iPhone X.


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)