Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HONOR View 20 или нещо друго?
#1

Здравейте,
предстои ми преподписване на договор и съм решил задължително да сменя HTC 10-ката, която ползвам. Доволен съм много от него, но имам опция да го продам за добра сума и мисля да се възползвам докато още мога. Огледал съм се в HONOR view 20 или нещо на подобна цена - Нокиа 8.1, Самсунг А9,чистия Mate 20,SONY Xperia XZ3,HUAWEI P20 и в най-краен случай Galaxy S9 (малко над бюджета ми е) Телефоните ги използвам най-вече като камера, слушане на музика и навигация. Моля за мнения кое от устройствата си заслужава най-много. Про версиите на П20 и Мейта са ми много над бюджета, затова не ги гледам.
Цитирай
Аксесоари
#2

От изброените от теб бих пропуснал Самсунг А9
Каква сума е бюджетът който си готов да заделиш и с кой план да гледаме устройства?
Цитирай
#3

Здравей,
гледам план за 32 лв в теленор и около 40 лв за апарат. Естествено ако много, много си заслужава бих прежалил още 5 лв месечно.
Цитирай
#4

За чистия мейт 20 мога да кажа само добри неща, супер мощен, няма никъде лаф или забивания, уникална батерия (11 часа СОТ си ги правя без проблем), камерата също е добра, имам вкъщи и S9+ и разлика почти няма (все пак не съм фотограф маниак и не съм навътре в материята) Дисплея е голям със отлична яркост и контраст, единствено е малко по широк телефона, но се свиква бързо и не е проблем. Ако те интересува нещо питай

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#5

Аз бих избирал между HONOR View 20 или HUAWEI Mate 20,
но с плащане в кеш. Не виждам причина да им давам 200лв горница
Цитирай
#6

Разгледай на живо sony xz3. А щом си доволен от htc може да погледнеш и u12+ ако го предлагат.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#7

Всички други, но не и А9.
Цитирай
#8

Благодаря за мненията. За момента значи А9 отпада. Изглежда Мате има най-добрата батерия. Това е голям плюс. Може би се насочвам към него, след това сонито и хонора.
Цитирай
#9

Huawei Mate 20 е флагман, нормално е да е най-скъп и най-хубав. Нали от изброените.
Huawei Honor View 20 и той е флагман, но от серията им Honor. Там ако искаш да си още по-модерен го вземи, защото е с дупка.
Samsung Galaxy A9 е среден клас, към висок. Нормално е да отпадне, защото е с по-слаби характеристики. Но Samsung Galaxy S9 е конкурент на горните.
Nokia 8.1 и тя е среден клас, и няма смисъл, ако искаш нещо по-хубаво.
Huawei P20 вече е стар модел и няма смисъл според мене.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Вземай Honor View 20,телефона е уникален.Мейта и без това се предлага само с 4ГБ рам мисля..батерията е същата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

В събота отивам в офис на оператора и ще ги огледам на живо и двете телефончета. Хубавото е, че вече отивам с конкретна идея какво да търся.
Мерси на всички Smile
Цитирай
#12

Взех мейт 20. Другият беше отварян и не исках да рискувам, въпреки че е по-нов.
Благодаря на всички отзовали се
Цитирай
#13

Честито, телефончето е супер

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)