Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Китайските марки на смартфони изместват конкурентите си от Европ
#26

Ти да не мислиш, че като имаш samsung американците не знаят нищо за теб. Нали ползваш google и имаш смартфон. Всичко знаят за теб - даже кога ходиш и в тоалетната. Така, че тия обвинения срещу Хуавей са дрън дрън ярина.
[-] 3 потребители изказват благодарност на anatol06 за това мнение:
  • doktorra, eksoldier, milenvn
Цитирай
Аксесоари
#27

Всички, които имат facebook/instagram/twitter са без значение от OS - то вече си "следен". Също и без значение от бранда, щом си имаш Google Search, Maps и т.н. .. познай. Дали Samsung или Huawei все тая, всичко с Google Apps следи. А може би и без него, знам ли вече...
[-] 2 потребители изказват благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • eksoldier, milenvn
Цитирай
#28

Който има какво да крие да му мисли. Аз не съм сред тях, и не ми пука дали ме следят китайци, американци или руснаци!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#29

То по тази логика защо да имаме право на свободен глас ( free speech) когато нямаме какво да кажем. Личния живот на човек и защитата на личните му данни ни е фундаментално право без значение какво имаме да крием или не. Те и затова всички тези технологии, социални мрежи и роизводни са създадени, на теория с много хубава цел която да ни помага да се по свързани с близки и подобри ежедневието но също така да събира данни на потребителите с цел корпорациите да правят пари на наш гръб. Ние доброволно си излагаме целия живот на показ и за съжалие ще става по-лошо. Целта на 5Г е свързването на абсолютно всичко в една мрежа IoT където личното пространство и защитата на лични данни ще бъде работа на пусти му алгоритми. Но това е положението....

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#30

Потвърждават се очакванията за засилване на присъствието на китайските производители в Европа. Huawei отварят първият си официален магазин във Виена. Интересен факт- в Австрия производителя вече се е изкачил до второто място по продажби с дял от 28 % на смартфон пазара:  https://www.gizchina.com/2019/02/22/huaw...in-vienna/


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)