Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung може да представи 3 носими устройства с Galaxy S10
#1

От Samsung са потвърдили 3 нови преносими устройства - Galaxy Watch Active, Galaxy Fit и Galaxy Buds коиро може би ще бъдат представени на премиерата на Galaxy S10. Компанията не е направила официално изявление, но след ъпдейт на приложението  Galaxy Wearable вече предлага на потребителите опцията да свържат телефона си с трите нови носими устройства. Вероятно ще бъдат част от промоцията за Galaxy S10

[Изображение: galaxy-wearables-confirmed-5.jpg]



Източник: SamMobile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • divna
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy Watch Active е с доста приятен дизайн , но вероятно малката батерия ще ме откаже от покупка.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#3

Никое от тях няма ми е кой знае колко нужно/полезно, но не ми пречи, че ги има Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

(2019-02-16, 18:29:18)foxhd написа:  Galaxy Watch Active е с доста приятен дизайн , но вероятно малката батерия ще ме откаже от покупка.

Да, за съжаление. Много се бях надъхал да си купя някакъв smart часовник. Бях хвърлил око на Samsung Galaxy Gear. Нищо, че имам малки ръце и можеше да ми седи смешно  Tooth батерията ме отказа. Ползвам Mi Band 3 главно за нотификации, харесва ми идеята телефона примерно да ми е в другата стая и да виждам какви известия получавам. Батерията на гривната ми издържа около 15-20 дена, а при някой кара и по 50 дена. Може би я ползват предимно за часовник, не знам. Но самата идея да зареждам часовника на всеки 1-2 дена за по 3 часа... Струва ми се абсурдна. Гривната забравям кога я зареждам. Дано да измислят нещо за вбъдеще, пък ако не да им се вкара някакъв fast charge. То реално не пречи вечер да го оставиш на зарядно и сутринта да си го ползваш, но все пак...
Цитирай
#5

Ако рекламите за смарт часовници бяха искрени: 

Имах Gear S2, зареждаше се безжично, 1 час и половина+, но човек може и без такива неща.
То като няма и въртящ базел..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)