Анкета: Използвате ли още таблети? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, само вечер
28.00%
42
28.00%
Да, само на път
14.00%
21
14.00%
Да, само на работа
4.67%
7
4.67%
Не
38.67%
58
38.67%
Не, дадох го на децата да си играят (когато аз преценя)
9.33%
14
9.33%
Никога не съм използвал, имам Kindle
5.33%
8
5.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли още таблети?
#1

   AndroidBG ви пита...


"Използвате ли още таблети?"


[Изображение: How-often-you-use-tablet.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Вече все по-рядко, но да ползвам. Задъхва се ОС, много забива, но поне го тормозих достатъчно. Докато шава ще го ползвам, с лолипоп съм.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Гледам телевизия на него. TV GO и HBO GO.
Цитирай
#4

Не мога да редактирам, моля за намеса на мод
Ползвал съм го и на път и на работа, чат пат и вечер!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Анкетата е редактирана, като вече може да се избира повече от един отговор. Над отговорите в синьото поле би трябвало да имате надпис [Отказ от избор], натискате го и след това гласувате отново.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#6

Аз ползвах таблет от 2013 до 2014. От тогава съм го връчал на сина и нямам намерение да купувам отново таблет. Мерака много бързо ми премина.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

А защо няма отговор, никога не съм използвал.
Ако използах , щеше да е на Samsung или на Apple. Другите не стават.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Не и никога не съм ползвал. Няма и да ползвам. Обаче за един киндъл се замислям отдавна.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#9

(2019-02-19, 20:00:37)hazART написа:  А защо няма отговор, никога не съм използвал.
Ако използах , щеше да е на Samsung или на Apple. Другите не стават.

Ако никога не си ползвал как разбра кои стават и кои не?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 5 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • alexbg67, eksoldier, mayaiv, milss, ronnie72
Цитирай
#10

Аз имам един iPad Air2, вечер си го разцъквам от време на време. Работи страхотно и  ползвайки го за по 30 мин. през ден-два, батерията му държи със седмици без изобщо да го спирам. За четене на книга или гледане на видео е много удобен.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

А защо не отговори на това, което питах.
Какво има да разбирам, то се вижда кои са класни. И кои копират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

(2019-02-19, 20:09:18)hazART написа:  А защо не отговори на това, което питах.
Какво има да разбирам, то се вижда кои са класни. И кои копират.

Защото не съм сметнал, че има нужда точно от този отговор.
Защото анкетата не е Samsung vs Apple.
Защото има отговор "Никога не съм ползвал"
Защото Въпросът е "Използвате ли още таблети?", а не какъв бихте използвали.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • alexbg67, eksoldier, milss
Цитирай
#13

Не ползвам и не съм имала необходимост. Или лаптоп, или телефона. А най-добре ми е и без двете Smile
Децата ползват.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

Никога не съм ползвал, но го няма като отговор (все още). И не, нямам Kindle, дори не се замислям да купувам.

#TeamPixel
Цитирай
#15

Обикновенно ползвам докато пътувам. По-удобно е за гледане на филм,сериял и т.н.
Цитирай
#16

Колеги, по-принцип анкетата беше насочена към хората имащи таблети и да се види как върви тренда. Дали е намаляло използването/интереса. А тука основно включилите се в темата са такива, които нямат и не са използвали.

Малко се измести идеята!

П.П. И за де не съм и аз извън темата. Имал съм 2 таблета. Първия го сцепвах, втория вече седи и залежава... отмина им времето на таблетите с тези растящи по размери дисплеи.
За това гласувам НЕ, защото вече не го ползвам, а не защото нямам и нокога не съм ползвал.
Цитирай
#17

Аз гласувах с отговор "не", не използвам. А не е като да нямам таблет.
Или лаптоп или телефон ползвам.
Цитирай
#18

Последният отговор нещо ми идва не намясто... "Никога не съм използвал, имам Kindle"... Все едно таблетът и Kindle са взаимозаменяеми устройства и едва ли не първото е компромисния вариант на второто? Вярно, че често се четат книги на таблети, но това не значи че не се прави и на смартфони и десктоп компютри...
Цитирай
#19

Така с отговорите... Не го ползвам нито на работа, нито на път. Да, по-често вечер. Но се случва и през деня. Както казах, гледам предимно телевизия на него. Случва се и да чета някоя книга ако я намеря в електронен формат. По-скоро добавете отговори за какво се ползва, телевизия/филми, четене на книги, игри, браузване.
Цитирай
#20

Детето гледа чат-пат детски песнички на него. Друг не го ползва вкъщи.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#21

Ползвам го главно в колата, метрото, и т.н гледам plex филмчета заредени, S2-ката върви прекрасно все още

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

OnePlus 3 64GB
Цитирай
#22

Да използвам все още едно Леново.Филми,една игра футболен мениджър и за интернет.Може да съм малко възрастен за игри но я играя отдавна и ме съм я спирал.Иначе детето си гледа клипчета на таблета,чудя се как все още издържа,а е с Андроид 4.4.2.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

2015 си купих един и продадох след месец. Установих, че не го ползвам. После ми подариха друг и го продадох. Не го ползвах. Продължавам да нямам нужда от такъв.

Имам нетбук, който ми върши перфектно работа, и телефона ми. От друго нямам нужда.
Цитирай
#24

За игрички, NFS. RR3, много по-малко се напряга зрението... V-935 сега чакам и нова батерия за него. И ми е забавно, как според някой с много роботчета за нищо не става...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#25

Ползвам и таблет (рядко) и киндъл. Двете не се самоизключват според мен. Таблетът ми е главно за апликации, с които не искам да бъзикам батерията на телефона, а не ги ползвам често.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)