Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Английски език
#1

Здравейте. Ако има хора от Пловдив, да предложите школа/курсове по Английски език? Разбирам го горе долу, но искам да започна от начално ниво и да го науча перфектно. Поне временно някакво приложения или онлайн също ще върши работа.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Като приложения, 50 ленгуидж или дуолинго! Иначе не знам какви школи има в Пловдив, не ми се търси сега!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

То за търсенето е ясно, но мисълта ми е ако някой има тук от града и е ходил и да има отзиви. Иначе благодаря за приложенията, ще ги погледна.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#4

То попринцип си зависи от теб как и какво възприемаш, щом не си начинаещ ще ти е по-лесно!  Поразпитай приятели, съседи и колеги за
https://britanica-edu.org/britanica-offices. Все ще намериш отзиви. Препоръчвам ти, в някякво малко училище , с малки групи. Обръщат повече внимание персонално. Освен това +- час групата реши кога да идва /разбира се попитаха никак ни е по-удобно/. Всичките бяхме работещи и ходехме след работа! Всяка следваща година ни правиха отстъпка от цената, учебниците и помогалата ни бяха вкл в цената. Така беше аз като ходех, поради същите причини като теб. Но това школо го няма в Пловдив, бих ти го препоръчал.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Да, след работа ще се ходи евентуално.. ще поразпитам, защото в тази държавица е хубаво да знаеш повече, за да си намериш читава работа.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#6

Моя съвет като за начало е частни уроци,поне година.След това с някоя малка група.Все пак всичко зависи от теб..До колко бързо възприемаш материала.Не само в нашата държава втори език е задължителен.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#7

Мога да вметна нещо тъй като имам известен опит с това. Каквито и курсове да вземеш, трябва задължително да имаш реална ежедневна практика, иначе бързо може да се забрави. Целта е да можеш да разсъждаваш наум на Английски, да мислиш на Английски, да сънуваш на Английски и да комуникираш с хора на Английски. Вече 5 години и половина живея в Англоговоряща страна където пристигнах с елементарен Английски и без да съм ходил на курсове със ежедневна целодневна комуникация на Английски смея да твърдя че нивото ми е повече от много добро. Практиката и повторението е пътят към успеха с ученето на какъвто и да е език. Практикувам описания съвет отгоре по-цял ден и до ден днешен.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#8

Целта ми е да го науча и да работя нещо, което да предложи постоянно говорене или писане на английски. Благодаря за съветите. Има ли желание, има и начин.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#9

Много правилно, с позитивна нагласа и желание лесно могат да се получат нещата. Успех ти пожелавам и дано всичко да се нареди както трябва за теб!

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#10

Ами гледам да мисля позитивно и да вярвам, че ще ми се получат, защото от негативни мисли нищо не печеля. Smile Дано ми се получи, защото английския ми харесва много..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#11

(2019-02-19, 21:25:27)Iordannenov написа:  Здравейте. Ако има хора от Пловдив, да предложите школа/курсове по Английски език? Разбирам го горе долу, но искам да започна от начално ниво и да го науча перфектно. Поне временно някакво приложения или онлайн също ще върши работа.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Едни от най-добрите в БГ, имат и в Пловдив: https://britanica-edu.org/home-britanica

Едит: Сори, сега видях, че колегата ги е дал същите горе. Е, затвърждаваме значи Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)