Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложение за водоустойчив телефон
#1

Здравейте, искам да си взема някой водоустойчив телефон. Смятах P20 pro, но е не ми се дават толкова пари, а и на някои места пише, че не е водоустойчив. 
Навсякъде предлагат S9 като топ избор, но не съм голям фен на Samsung. Търсих нещо на xiaomi , но май нямат. Какъв телефон бихте предложили?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-02-21, 11:22:24)jechkata написа:  Здравейте, искам да си взема някой водоустойчив телефон. Смятах P20 pro, но е не ми се дават толкова пари, а и на някои места пише, че не е водоустойчив. 
Навсякъде предлагат S9 като топ избор, но не съм голям фен на Samsung. Търсих нещо на xiaomi , но май нямат. Какъв телефон бихте предложили?
След като не си фен на Самсунг, което по принцип си е добър избор, погледни тогава : 
Sony Xperia XZ
HTC U11 
Oukitel K6000 Pro
Blackberry Motion
За повече пари - Google Pixel 2
Успех в избора!

 
Цитирай
#3

Redmi Note 7?
Цитирай
#4

(2019-02-21, 12:26:11)vaso22 написа:  Redmi Note 7?

Аз към него се бях насочил първоначално, докато не реших, че искам да е waterproof
Цитирай
#5

mate 10/pro също имаше някакъв сертификат, но е добре да какжеш точно какво имаш предвид под водоустойчивост

както и за какво ще се ползва, за да съобразим и останалите параметри
Цитирай
#6

Ако не си падаш по Самсунг,погледни LG G7.Добър телефон на достъпна цена.Водоустойчив,че даже и с военен стандарт..поне така го дават.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#7

(2019-02-21, 12:53:02)suffer написа:  mate 10/pro също имаше някакъв сертификат, но е добре да какжеш точно какво имаш предвид под водоустойчивост

както и за какво ще се ползва, за да съобразим и останалите параметри

Mate 10 pro и аз се чудя за него. Иначе заради сноуборда,планината и море( миналото лято взех телефона с мене на водното колело и ми стана лошо на няколко пъти ) ми трябва нещо водоустойчиво. И примерно, ако случайно падне в басейн, да не ми става лошо.
Цитирай
#8

(2019-02-21, 12:37:15)jechkata написа:  Аз към него се бях насочил първоначално, докато не реших, че искам да е waterproof

Той Е водоустойчив

https://www.gsmarena.com/redmi_note_7_is...-35045.php
Цитирай
#9

P20 pro пише IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)
което не е зле също

Ама наистина имаме нужда от повече параметри, за да се ориентираме в класа, който да гледаме
Иначе може да се видят motorolа moto x4 (среден клас, компактен размер)
Сони xz премиум

но това са просто изстрели в мрака.
Ако държиш на по-нов дизайн или на определена големина на телефона може също да ги споменеш
Цитирай
#10

Да, водоустойчив, ама вероятно, май и може би. (Redmi 7)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#11

(2019-02-21, 13:15:34)suffer написа:  P20 pro пише IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)
което не е зле също

Ама наистина имаме нужда от повече параметри, за да се ориентираме в класа, който да гледаме
Иначе може да се видят motorolа moto x4 (среден клас, компактен размер)
Сони xz премиум

но това са просто изстрели в мрака.
Ако държиш на по-нов дизайн или на определена големина на телефона може също да ги споменеш

Трябва ми waterproof заради сноуборда ( да не се притеснявам, че ще падне в снега и до там), планина ( ако завали бруталния дъжд), море и басейн ( да се намокри целия на водното колело или да забравя и да скоча с него в басейна). За параметри - среден клас или нагоре, като май бюджета ми е 800-900 лева, но ще го търся с договор най-вероятно.
Цитирай
#12

ip67 ти е до 1м дълбочина за 30 минути
ip68 може и за по-дълбоко.
избереш ли този критерий вече можеш да си играеш нататък с параметрите докато излезе читаво предложение, предлагано в България,

аз тук си ги филтрирам:
https://www.gsmarena.com/search.php3?
избираш година, цена, ip сертификат, рам, батерия.. може и някоя друга екстра и ако има резултат сравняваш с наличностите при операторите.
Цитирай
#13

(2019-02-21, 12:57:02)vesoisthebest написа:  Ако не си падаш по Самсунг,погледни LG G7.Добър телефон на достъпна цена.Водоустойчив,че даже и с военен стандарт..поне така го дават.

Да, всички LG-та V и G серията са водоустойчиви и с военния стандарт за издръжливост, определено покриват критериите на колегата.
Цитирай
#14

Погледни и LG G6 също.

 
Цитирай
#15

http://www.ioutdoor.cc/show_191.html
Погледни и такъв вариант.Реална ударо и водоустойчивост.
https://en.efox-shop.com/mobile-phones/i...d-g-314404
Цитирай
#16

Бих препоръчал Sony XZ2. Миналогодишен флагман с вече доста паднала цена. Ip68, около 7 часа sot прави батерията, камерата е конкурентна на флагманите на другите марки, snapdragon 845, качествен дисплей и удобен потребителски интерфейс.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)