Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

Може ли да помоля за малко повечко инфо относно китайското ИД и после работата с бетата. Нещо не ми се получава. Телефона не е Huawei, ако това в от значение

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Ето ти форма за създаване на китайски акаунт

https://id1.cloud.huawei.com/CAS/portal/...email.html

После за добавяне на циферблати ти трябва китайска бета. 
Изгледай този клип

Цитирай

Ето и на руски
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=87676427
По този начин,от 4pda ,аз си направих китайския акаунт,след това успешно подкарах всичко на шаомито на жена ми,използвах някаква бета 9 версия на Huaiwei Health,на телефон различен от Huawei трябва инсталиране и на HMS(huawei mobile services).След това жената взе да мрънка Smile и отново подкарах всичко на моя P30pro,влезнах в Huawei ID на телефона с китайския акаунт със същата бета на приложението "здраве" (Huawei Health).единственото неудобство е че всички програмки които ползват ID на телефона леко се шашкат,но всичко е поправимо. Smile
Цитирай

Много благодаря

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Успех!Зора е 10-15 мин докато си направиш китайския акаунт,натам е лесно.
Цитирай

(2020-02-15, 19:56:18)felipe написа:  Успех!Зора е 10-15 мин докато си направиш китайския акаунт,натам е лесно.
Акаунта го направих и всичко точно! Не разбирам друго... С китайски акаунт Huawei health си работи, независимо дали е бета или е оригиналното приложение от гугъл плей. Има много циферблати, доста от които са безплатни. Но нито в бетата, нито в оригиналното виждам начина за добавяне на циферблат от паметта на телефона!? Харесах няколко, свалих си ги... И до там приключват нещата. Просто си ги имам като файлове на телефона

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ето при мен как е, така се инсталират фейсовете-
Уочфейсовете от тук
https://t.me/esferas_huawei_gt_dials
Трябва да има инсталиран Telegram на телефона или компютъра.Аз влизам в групата от телефона и направо си ги свалям.След това се инсталират по начина който съм показал по горе.
С тази бета съм
http://www.mediafire.com/file/ozs6a1lgec...a.apk/file
Цитирай

Да де, там е проблема. Плюса, чрез който влизаш в хранилището на телефона, така и не се появява при мен

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз доколкото разбирам си с P30Lite, влезе ли в ID то на телефона с китайския акаунт? Инсталира ли бетата по горе? Да не ти се ъпдейтва бетата, ако си я инсталирал? Трябва да забраниш автоматичните ъпдейти в гугъл плей и да внимаваш да не я ъпдейтнеш ръчно.
Цитирай

В крайна сметка, след като не харесах custom face  взех идея от един и си направих какъвто ми харесва.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте,искам да попитам,мога ли със зарядното от p30 pro да си зареждам GT то
Цитирай

И аз нещо да питам... Само при мен ли блуутута е толкова бавен. Един фейс е няколко стотин килобайта, а се качва на часовника все едно прехвърлям 79-ти сезон на "Дързост и красота" и има ли как да се трият предварително инсталираните фейсове? И проблем с custom face-овете... Мога да качвам само по един. Когато кача следващ, предишния просто изчезва от паметта на часовника и го няма никъде. Някакви идеи?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

kuulman@ можеш да го зареждаш с което и да е зарядно или от усб-то

danchostz@ При качване на къстъм лица понякога така. С официалните би трябвало да става за секунди.
Не е от блутута.
Не могат да се трият фабричнитр и за жалост в този първи модел няма място за много уочфеийсове, В Гт 2 вече са доста повече.
Само едно къстъм лице може да се слага, което замества предходното.
Това нещо е много пъти писано вече
Цитирай

(2020-02-22, 15:19:11)rumo написа:  kuulman@ можеш да го зареждаш с което и да е зарядно или от усб-то

danchostz@ При качване на къстъм лица понякога така. С официалните би трябвало да става за секунди.
Не е от блутута.
Не могат да се трият фабричнитр и за жалост в този първи модел няма място за много уочфеийсове, В Гт 2 вече са доста повече.
Само едно къстъм лице може да се слага, което замества предходното.
Това нещо е много пъти писано вече
Благодаря! Доста изчетох, но това съм го пропуснал. Относно блуутута - и с официалните фейсове е така. Също и самата синхронизация на часовника е бавна. Например сутрин, за да си видя данните от съня, ми трябват 7-8 минути за да ги синхронизира с приложението. Просто не мога да повярвам, че файл под 1мб се прехвърля толкова бавно

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Всичко описано от @danchostz е същото и при мен,въпреки всичко часовника ме кефи,особенно възможноста за инсталиране на къстъм фейсове.
Очаквам с нетърпение ъпдейт с български интерфейс на часовника и нови лица в AOD,щом излезе за GT2 трябва да има и за нас Smile Wink
Цитирай

Не би трябвало. Имаш някаква несъвместимост с телефона. С много стара версия на блутута ли е?
Качи "здравето" на някой друг телефон и го закачи към него за проверка. Най-добре е и телефона да е хуавей.
Синхронизациите и лицата се качват за секунди.
Цитирай

(2020-02-22, 16:41:51)rumo написа:  Не би трябвало. Имаш някаква несъвместимост с телефона. С много стара версия на блутута ли е?
Качи "здравето" на някой друг телефон и го закачи към него за проверка. Най-добре е и телефона да е хуавей.
Синхронизациите и лицата се качват за секунди.
Аз съм с Мейт 20 про и някой лица също ми се качват много бавно рекорда за сега май е 10 минути. Други се качват за 1-2 минути. Според мен си е до самото лице.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Ползвам часовника с п30лайт и оригиналното "Здраве", а за къстъм фейсове го свързвам с една Нокиа и съответно Huawei beta. И при двата телефона, прехвърлянето на данни е еднакво бавно. Може би оригиналните фейсове се качват една идея по-бързо, но въпреки всичко говорим за 5-6 минути за фейс 300 кб...

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Tова за лицата е така. написах го още в първият си пост към данчостз:
"При качване на къстъм лица понякога така."
И при мен беше така когато свалях къстъм фейсове.
С официалните в приложението и въобще синхронизациоята между часовника и приложението в телефона трябва да си минава бързо.
Цитирай

Аз съм с P30Pro,с него и качвам фейсовете,някои се качват бързо други по-бавно,но чак пък 5,6 ,10 минути не съм имал случаи. Smile 
Аз писах, уоч фейсовете ги оправихме ,но колко ги гледаме,повече се гледат AOD фейсовете,тях да направят да могат да се сменят или поне да разнообразят сегашните.
Цитирай

А батериите на телефоните ви как са при свързан часовник? П30 лайт си е бетон откъм батерия, но връзката с часовника много го мори. Горе-долу с 50% се увеличава разхода при свързан часовник, като измерването на пулса е спряно и са пуснати само нотификации за обаждания

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имаш някакъв дерт явно. Не трябва да има почти никаква разлика с или без вързан часовник, особено пък и 2-та като са хуавейски.
То ако е голям консуматор телефона щеше да ти изреве досега

А измерването на пулса от часовника няма никакво отношение към живита на батерията на телефона!
Виж в настройките на батерията на телефона намери "здраве" и го сложи на автоматичен режим, ако не е.
Цитирай

(2020-02-22, 17:44:40)rumo написа:  Имаш някакъв дерт явно. Не трябва да има почти никаква разлика с или без вързан часовник, особено пък и 2-та като са хуавейски.
То ако е голям консуматор телефона щеше да ти изреве досега

А измерването на пулса от часовника няма никакво отношение към живита на батерията на телефона!
Виж в настройките на батерията на телефона намери "здраве" и го сложи на автоматичен режим, ако не е.
Какво ли не го правих, никакъв ефект. С часовник по 5-6% батерия на час, без използване на телефона. Може би трябва един ресет на телефона, но не ми се занимава


Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен всичко което може да се включи и на телефона и на часовника е включено,батерията на телефона пада за вечер от 11 до 7 с 3%,но без часовника да ми е на ръката,иначе през деня не се усеща.
Цитирай

(2020-02-22, 14:49:13)kuulman написа:  Здравейте,искам да попитам,мога ли със зарядното от p30 pro да си зареждам GT то
В упътването на часовника пише, че изхода на зарядното трябва да е 5V и до 2А /0.5 , 1.0 , 1.5 или 2А/. Но 2А е максималното.
Така, че не можеш да го зареждаш със зарядното на Huawei P30 pro.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)