Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

Разликата м/у оригинална и от алиекспрес каишки.

[Изображение: 6PlRQZ8.jpg]
Цитирай
Аксесоари

(2020-02-22, 18:17:23)anatol06 написа:  В упътването на часовника пише, че изхода на зарядното трябва да е 5V  и  до 2А /0.5 , 1.0 , 1.5 или 2А/. Но 2А е максималното.
Така, че не можеш да го зареждаш със зарядното на Huawei P30 pro.
Ха,и аз така си помислих,странно,какжо би му станало
Цитирай

Здравейте

От няколко дни имам Huawei Watch GT  свързвам го към няколко телефона, но не мога да го свържа към nokia6.1 приложението здраве изкарва прозорец с надпис че спира постоянно. Как може да се оправи това нещо и да го свържа към нокиата?
Цитирай

Пробвай с друга версия на приложението.
Цитирай

(2020-02-23, 09:44:04)felipe написа:  Пробвай с друга версия на приложението.
С последната версия която има в google play съм пробвал пак е същото
Цитирай

Пробвай с по-стари версии имам в предвид,не с последната.Аз на телефона съм с 9.05.305-wearbeta иска да се обновява,но не и давам Smile
Цитирай

(2020-02-23, 10:16:04)felipe написа:  Пробвай с по-стари версии имам в предвид,не с последната.Аз на телефона съм с 9.05.305-wearbeta иска да се обновява,но не и давам Smile
 Благодаря много

Свалих от сайта на huawei версия с и стана
Цитирай

От сайта на Хуауей се сваля. В плея е бъгнато. Много хора реват. На някои се случва да не могат да спрат пулса от бъгнатото приложение.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2020-02-22, 18:17:23)anatol06 написа:  В упътването на часовника пише, че изхода на зарядното трябва да е 5V и до 2А /0.5 , 1.0 , 1.5 или 2А/. Но 2А е максималното.
Така, че не можеш да го зареждаш със зарядното на Huawei P30 pro.

(2020-02-22, 19:28:48)kuulman написа:  Ха,и аз така си помислих,странно,какжо би му станало


Това не е вярно. Зарядното може да зарежда на 5V 2A, 9V 2A и 10V 4A. Може да се зарежда с него часовника... Аз винаги зареждам моя с зарядното от мейт 20 про (абсолютно същото зарядно) вече 1 година нищо му няма.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2020-02-23, 13:05:22)icaka2001 написа:  Това не е вярно. Зарядното може да зарежда на  5V 2A, 9V 2A и 10V 4A. Може да се зарежда с него часовника... Аз винаги зареждам моя с зарядното от мейт 20 про (абсолютно същото зарядно) вече 1 година нищо му няма.


Sent from my iPad using Tapatalk
Сигурен ли си,че му няма нищо,дано,днес по рано си писах с поддръжка Huawei,и ми препоръчаха да не го зареждам с него
Цитирай

(2020-02-23, 15:15:48)kuulman написа:  Сигурен ли си,че му няма нищо,дано,днес по рано си писах с поддръжка Huawei,и ми препоръчаха да не го зареждам с него
Сигурен съм. А и отдавна съм се убедил че българския съпорт не става за нищо нито веднъж до сега не са ми дали точен и ясен отговор, а от 3 години използвам устройства на хуауей.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2020-02-23, 15:18:53)icaka2001 написа:  Сигурен съм. А и отдавна съм се убедил че българския съпорт не става за нищо нито веднъж до сега не са ми дали точен и ясен отговор, а от 3 години използвам устройства на хуауей.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapaн
Отговора не беше от българския съпорт,но няма значение,вярвам ти
Цитирай

Естествено, че ще вярваш щом @icaka2001 ти казва. Няма дя вярваш на Huawei я.
Цитирай

Аз си зареждам часовника с компютъра или лаптопа, същото съм казал на сестра ми да си зарежда нейния през лаптопа си и до сега проблеми не съм имал дори и когато носех 1-цата така и с 2-ката, освен проблема с екрана на 1 друг проблем не съм имал, но ми го замениха гаранционно

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

И аз си го зареждам със зарядното на телефона(П30 про), досега не съм имал проблеми.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Привет и от мен.С това арк и с руутнат телефон може и с официалния ап да си качвате фейсове!


Прикачени файлове
.apk hwtunlock.apk Размер: 2.57 MB  Сваляния: 18

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Ех ако не беше условието за рутнат телефон.
Цитирай

.jpg 00000IMG_00000_BURST20200302205719074_COVER_opt.jpg Размер: 81.21 KB  Сваляния: 271

Ето резултата.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Някой знае ли за honor watch magic процедурата с файсовете дали е същата
Цитирай

По същия начин става и с honor watch magic, но лицата които ще слагаш трябва да са направени за него. GT-то е с по голям дисплей и ако слагаш лица правени за него на honor-a става грозно, защото не се събират на дисплея.

1916 
Цитирай

Благодаря
Цитирай

Здравейте, как да накарам бетата да не се ъпдейтва до нормална. Спирам отметките, но след 1-2 дни си се ъпдейтва
Цитирай

(2020-03-02, 15:02:47)gipso написа:  Привет и от мен.С това арк и с руутнат телефон може и с официалния ап да си качвате фейсове!
При мен от вчера спря да работи.
Цитирай

Стартираш и двете,после махаш от последни Health,влизаш в другото и пак ънлок.И при мен всеки ден почти спира,но така се оправя.Ето от преди малко,го натамъних пак!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Стана,мерси
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)