Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

Аз не мога и не мога да го направя и това е! Дори с руутването удрям на камък. Изчетох толкова много, пробвах какво ли не, и Huawei p10 lite, няма и няма руутване...

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Отключи ли буутлоудъра?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Не! По никакъв начин не става

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Прочетох някъде, че се плаща 5$ за това удоволствие. Не знам дали е вярно или има и друг начин.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Здравейте

От известно време наблюдавам разлика в крачките на часовника. Хода 10 крачки изписва 17, също така дава разлика и в крачките на телефона и часовника когато се движа. Носих го на сервиза от там казаха че няма проблем.  
На какво се дължи тази разлика?
Споделям и кореспонденцията с техническата подръжка от сайта на huawei:
:ЗдравейтеПиша Ви отново с проблем който не можа да се отстрани.Закупих 2 броя часовници HUAWEI WATCH GT от магазин Технополис мол Сердика на 16.02.2020г. Единия часовник не измерва правилно крачките и губи връзка с телефона (телефона е huawei P10 lite, също се получава и с samsung А10 на разстояние не повече от 2-3 метра. На двата телефона има програмата здраве и дава пак разлика в крачките). В предния сигнал написан от мен ме посъветвахте да го занеса в сервиза. В констативния протокола издаден от сервиза на дата 11.03.2020г е записано че не са открити проблеми в електрическата част и че уредът е тестван във всички режими на работа и функционира нормално. Носих двата часовника едновременно и разликата на 100 крачки бе 28 което е 28%, също така го пробвах и на пътека за ходене където даде разлика в изминато разстояние около 400м.Въпроса ми е каква е причината за разлика в крачките, разстоянието и губенето на връзка с телефона когато са близко двете устройства?
отговор: Разликата в крачките може да се дължи на няколко фактора. Разликата в телефоните и как те се синхронизират в часовника, също така когато носите двата часовника, едната ви ръка може да е по-активна от другата и да създаде фалшива грешка в сензорите на часовника и да отчете допълнителни крачки.

Относно прекъсването на връзката  ако сте изпращали устройство при колегите в сервиза и те са ви казали, че работи нормално тогава мога само да ви дам съвет да държите устройствата близо едно до друго. Можете да пробвате да нулирате мрежовите настройки на телефона с който създава проблем и също така ако имате много устройства сдвоени да премахнете тези който не са ви нужни в момента.

Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и как се решава?
Цитирай

За разкачането на часовника бих те посъветвал да сложиш бета версия на Huawei Health. Имах такъв проблем с официалната версия от Магазина. За разминаването,нямам идея!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2020-03-24, 12:50:36)gipso написа:  За разкачането на часовника бих те посъветвал да сложиш бета версия на Huawei Health. Имах такъв проблем с официалната версия от Магазина. За разминаването,нямам идея!
Благодаря Smile


Остава проблема с разликата на крачките Sad
Цитирай

Здравейте Smile и аз свалих huawei health от Гугъл магазина и аз имам същия проблем с разкачването( часовника се разкачва дори когато оставя телефона в едната стая и отида в другата) от къде мога да сваля приложението ( не от Гугъл магазина ) ако може и линк
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Цитирай

Заповядай. Китайска бета.
https://dox.abv.bg/download?id=7d9ada3f1d

1916 
Цитирай


(2020-03-30, 20:42:21)rodigri написа:  Здравейте Smile и аз свалих huawei health от Гугъл магазина и аз имам същия проблем с разкачването( часовника се разкачва дори когато оставя телефона в едната стая и отида в другата) от къде мога да сваля приложението ( не от Гугъл магазина ) ако може и линк
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
https://mega.nz/#!RdIxTazS!tqSoHJrKH-BBv...17FjBOSeDM

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Благодаря Ви ,но отново е така Smile явно толкова си може Wink
Цитирай

Пак съм аз Smile малко досадно от моя страна ,но ...
Пак проблеми хаха Smile след като ъпдейтнах телефона автоматичното свързване между телефона и часовника отново спря да работи ( пробвах какво ли не , настроих самото приложение да се включва автоматично, направих настройката за икономия на батерията и не иска да се сдвоява автоматично и не иска)
Другия проблем е ,че иска gps да работи постоянно ( като се раздвоят часовника и телефона и опитам да ги сдвоя ръчно ,ако gps на телефона не е включен ...не става, още като го включа и се сдвоява,но само ръчно ) помагайте ,защото ми е важно
Цитирай

Деинсталирай приложението, после пак го инсталирай. Дай му всички разрешения, автостарт, махни икономията и го заключи в Последни приложения. Това става като задържиш върху него и му натисни катинарчето. Гпс-а мисля, че трябва да си работи постоянно.

Руутнат ли е телефона?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

при мен няма такава опция с катинарче и тн
Цитирай

Тогава просто го смъкни надолу със задържане и ще се заключи.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Нов ъпдейт, но за жалост нищо ново. Едва ли вече часовника ще получи нови функции.[Изображение: eec4853c73d2d98c3d6cd2915dc702fd.jpg]

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

И за гт2 е излезнал такъв "празен" ъпдейт, така че едва ли трябва да се вадят генерални изводи.
Цитирай

Huawei Health 10.0.5.315
https://cloud.mail.ru/public/Cjpe/dst9g2v7y

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Тоя празен ъпдейт ми даде 7 грешки при инсталиране. 1 час се инсталира.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

    Новият ъпдейт пристигна.
Huawei Watch GT 2

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай

Най-после и при мен пристигна!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

https://drive.google.com/folderview?id=1...ujJYtBTaWs
Някой ако иска, споделям 60-ина фейса за GT2 Smile Успешна седмица желая.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

http://www.hwgtfaces.com/gallery9.htm
Фейсчета със снимки-харесваш си, цъкаш, сваляш!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Здравейте.След много чудене днес се сдобих с Huawei GT Active. Харесвам часовници и в колекцията си имам механични, автоматици,кварц и няколко смарт-а!Smile Този ми хареса като визия, а и като цяло отзивите и ревютата които изчетох и изгледах бяха положителни! И тъй-като в последната година-две нося garmin vivoactive 3, сега ще ми трябва малко време да свикна.Имам и няколко въпроса. В приложението здраве не се отчитат изкачванията на стълби! Не отчита стрес, и кислорода? Трябва ли да работят или има някакъв проблем? Благодаря!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Стрес и кислорода, не се поддържат от този часовник. По въпроса със стълбите и при ме не ги отчита, явно тази функция, също не е налична.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)