Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S10/S10+

Може би новите версии на андроид сами вършат това, което преди е ставало със спиране на разни неизползвани и ненужни приложения
Цитирай
Аксесоари

Не, не беше това. Просто приложението не може да спира процесите. Имаше и някакво обяснение по форумите, но забравих какво беше, а и ме мързи да ровя. Май от Самсунг бяха погнали създателя на програмата, но може и да греша. Бях си го купил и наистина работеше до миналата година.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Определено ги спира
Цитирай

(2019-05-30, 16:21:44)tonus написа:  Първоначално след два заряда  не съм впечатлен много от живота на батерията на С10+ спрямо предната ми чиста С9-ка при горе долу едно и също ползване.

Връщам си думите назад. Вчера след цял ден ръчкане предимно браузване, HBO go и YouTube мисля че батерията се представи повече от чудесно:

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2019-06-02, 05:51:38)tonus написа:  Връщам си думите назад. Вчера след цял ден ръчкане предимно браузване, HBO go и YouTube мисля че батерията се представи повече от чудесно:

някакви tips/tricks както се вика Big Grin ?
Цитирай

По принцип НВО и YouTube не дърпат толкова колкото браузване
Чистия 10 може да ги докара до 5-6 часа
Цитирай

Използвайте вградения браузър и ще изкарате много повече, от колкото с Chrome. Аз винаги ползвам стоковия браузър, 80% от времето прекарано на телефона за деня ми е браузване и завършвам деня с 50% батерия и 4 часа SOT. Да не говорим, че е много по удобно въвеждането на пароли с пръстов отпечатък в стоковия браузър.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • martoo, rikob
Цитирай

Определено Chrome e лаком
Ще тествам с вградения
Цитирай

Samsung Internet browser е най-добрият, който съм ползвал и продължавам да го ползвам на сегашния ми Хуавей. Има си вградени adblock-ери и почти не хаби батерия.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-06-04, 14:54:53)gurcayy написа:  Samsung Internet browser е най-добрият, който съм ползвал и продължавам да го ползвам на сегашния ми Хуавей. Има си вградени adblock-ери и почти не хаби батерия.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Напълно подкрепям твърдението ти. Ползвам Google Chrome на Сонито си, но Samsung Browser има повече глезотийки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай

@ivan, а на другите телефони пак ли пести батерия или той си е специално оптимизиран за марката.
Аз му използвам сега и тъмната тема и точно заради нея го ползвам, защото на Google я няма основния браузер, а само Chrome, но при Samsung е по-добра и така и свикнах и си остана.
Хубаво щеше да бъде да го има и за iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Не знам дали за други телефони пести батерия, не съм пробвал на друг телефон. А за iPhone мисля, че няма нужда, там Safari си е топ браузър от всякъде. Той ми харесва дори повече от този на Samsung и е едно от нещата, които винаги са ми допадали в iOS.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-06-04, 14:38:31)ivan_vylka написа:  Използвайте вградения браузър и ще изкарате много повече, от колкото с Chrome. Аз винаги ползвам стоковия браузър, 80% от времето прекарано на телефона за деня ми е браузване и завършвам деня с 50% батерия и 4 часа SOT. Да не говорим, че е много по удобно въвеждането на пароли с пръстов отпечатък в стоковия браузър.

Аз откакто ползвам андроид телефони ползвам само dolphin браузър и с него нямам ядове от към работа и енергопотребление. Браузърът на Самсунг дори не му позволявам да се инсталира при първоначалното стартиране и настройване на телефона.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Това е най-добрия андроид браузър, не знам какво не му харесвате.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Зачетох се в темата одеве и за проба реших да го инсталирам. Не първо четене е добре. Зарежда много бързо страниците, черната тема е страхотна. Ще го пробвам няколко дни да видим как ще е . Макар ,че при мен потреблението на батерията е главно от Tapatalk и Instagram.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

Свали си и едно-две от вградените програми за блокиране на реклами и ще забравиш за тях.

Препоръчвам тези, които са направени специално за този браузер.    

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • NikolaiSS
Цитирай

adguard-a на с10е пише, че не работи? Някакви идеи?
Цитирай

Не знам но Chrome поне на мен е в пъти по бърз от браузъра на Самсунг,и на мен първата ми работа е да го дейнсталирам,бавен и лагъв

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

барз е
но днес тествах
Самсунг консумира точно 1/2 от това което консумира Хром
Цитирай

(2019-06-04, 19:16:07)simeonivanov22 написа:  adguard-a на с10е пише, че не работи? Някакви идеи?
И при мен написа че не работи. Махнах го и го свалих от магазина. Сега работи без грешка.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на NikolaiSS за това мнение:
  • angeltigar82
Цитирай

Да повторим казаното в съседна тема. При андроид 9 може генерално да се забранят рекламите във всички приложения, включително и браузъра като в мрежовите настройки се въведе DNS адреса на adguard. И не трябват никакви допълнителни плъгини и програми.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Нормална употреба + малко NBA 2k19
[Изображение: 382173883e8d8af5f1d9e2492c61dd4c-full.png]
Цитирай

Колеги, с10 в сравнение със с9 има ли по-добър живот на батерията или направо да скачам след някой ден на плюс версията, че да има свястна батерия, въпреки че няма да ми е много удобен? С10е е много готин и компактен, но сигурно ще е още по-зле от предишната ми с9-ка!?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

400mAh повече са, така че със сигурност ще издържа повече от S9. При мен S10 издържа точно толкова, колкото ми издържаше S9 Plus и определено по-малко от Note 9. Ако искаш наистина добра батерия взимай S10 Plus.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

При еднаква употреба най-издържлив е 10+, след това 10е и последен 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)