Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S10/S10+

(2020-07-11, 07:58:09)toem84 написа:  Вие сте роби на телефоните си! Ползваш квото ти трябва и колкото трябва.Това е да ти върши на теб работа

И как да ползваш квото ти трябва и колкото ти трябва и как да върши работа като знаеш че ако включиш нещо по тежко и ще си без батерия до края на деня?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари

При мен батерията е добре след ъпдейта. Дори може би една идея по-добре. Например вчера щях да си направя 8ч сот ако не си бях легнал на 20% и 7.40 сот. Имах и към 2ч. на 4г.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-07-13, 01:46:46)BGDropche написа:  И как да ползваш квото ти трябва и колкото ти трябва и как да върши работа като знаеш че ако включиш нещо по тежко и ще си без батерия до края на деня?

Чак пък деня да не ти изкара трябва да си зациклил яко в телефона.При мен е най вече интернет,youtube,viber,обаждания,и други приложения без тъпия Facebokluk.Деня си изкарва
[-] 1 потребител изказва благодарност на toem84 за това мнение:
  • seemore
Цитирай

Моят телефон е с10+ няма 1 година от както съм го купувал и до сега толкова зле не се е представяла батерията.Предишният ден беше супер батерията , но като обнових нещата са пълен минус. Използвам телефона само и единствено за разговори интернет (вградения браузър) и 20 до 30 минути една игричка , която не е тежка. Мобилният интернет не го гася ,а и да го изгася разлика няма . 4 часа дисплей не мога да направя и това си е. Имам 5 инсталирани приложения на телефона   Rolleyes Rolleyes

Славия София 1913
Цитирай

Вие имате различна представа за батерията, защото един го товари много, друг по-малко, но понякога така си правите грешни изводи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-07-13, 11:03:24)vladi1 написа:  При мен батерията е добре след ъпдейта. Дори може би една идея по-добре. Например вчера щях да си направя 8ч сот ако не си бях легнал на 20% и 7.40 сот. Имах и към 2ч. на 4г.
8часа сот!!??? Малееее кви гиприказваш!!
Цитирай

Това за 1 ви път от както имам телефона, а и е +. Другия път ще снимам. Не знам как се получи, нищо не спирам.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-07-13, 13:41:38)toem84 написа:  Чак пък деня да не ти изкара трябва да си зациклил яко в телефона.При мен е най вече интернет,youtube,viber,обаждания,и други приложения без тъпия Facebokluk.Деня си изкарва

Еми всеки си ползва различно тела, аз въпреки че не бях зациклил преди пак повече от 3 часа сот не правех и на обяд нямах батерия.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Аз моя го зареждам всеки ден, понякога и по два пъти. Уж съм в режим на пестене на енергия. Като отворя виждам, че Хром, фейсбук и месинджър хабят най много енергия. За да издържи до следващия ден, трябва да не го пипам. Мога ли да разбера какъв е живота на батерията, да не съм я изтормозил вече?
Цитирай

Направил съм скрииншот сега видях, за който не вярва. Тая вечер ще е горе-долу същия резултат.

[Изображение: 31085668.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladi1 за това мнение:
  • NaniG, RiseOfTheLycan
Цитирай

Здравейте. От месеци започнах да използвам телефона, в режим на пестене на енергия, понеже много бързо пада батерията и се налага поне по 2 пъти да го зареждам. Телефона ми е на 1 година, дали вече не ми се е прецакала батерията. Винаги зареждам на нормалното зареждане, фаст чардж не съм ползвал. Вчера вечерта го изключих на пълна батерия, след 7 часа, минус 10-12 процента без да е докосван. Преди малко сложих и фейсбук, месинджър и инстаграм във фонов режим да видим дали ще издържи малко повече.  Ще приложа снимки за последните 6 дни за да видите и вие времето на използване и дали е нормално. Също дали мога още нещо да огранича, което я изтощава за да се запази повече? Благодаря
Цитирай

Само можем да гадаем, защо е така, но попринцип след една година няма да държи, както е държал преди, а и лятото батерията пада по-бързо попринцип ако е в топла среда.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Значи е възможно и от топлото време
Цитирай

Здравейте къде мога да видя колко часа ми е изкарала батерията от последното зареждане.
Цитирай

Напиши батерия в настройки и после използване на батерия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Там отдавна не показва данни от последното зареждане,което недоумявам защо го направиха.
Показва за деня.
Цитирай

Като събереш данните, от следващия ден, който е "захапал".

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-07-21, 22:07:21)vladi1 написа:  Като събереш данните, от следващия ден, който е "захапал".

Общо взето е объркващо,дано във Андро 11 бъде поправено това нещо.
Цитирай

Имам джаджа за мерене при зареждане колко mah влизат в телефона и след година позлване в момента излизат някъде към 2700, което е доста зле от фабричните 3300.
Цитирай

Телефона е на 1г и 3месеца. Режим "Висока производителност" с максимална резолюция, включен блутут и локация. Телефона е S10. На WiFi без никакви проблеми си подминава 6ч СоТ без никакви ограничения и с остатък 10-12% батерия. За мен това е предостатъчно. На 4г около 5ч

П.С. Преди някой да е казал че телефона е използван преди пълното зареждане, времето след 12ч вечерта до зарежданетп е 6 минути.[Изображение: bd2be443836e2feab5d88f51ab0b0512.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

......
[-] 1 потребител изказва благодарност на UBE за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Със същите настройки при мен + тъмен режим, повече от 3 часа на 4Г не мога да направя, но тук има една разлика. Преди няколко дни заредих на 100% телефона и за период от 6-7 часа ползване (яркостта беше около 40-50%) направих 4:40 ч. включен екран, което да кажем, че е окей.
Проблема е, че това беше единичен случай, през повечето време телефона след като го извадя от зарядното сутрин до вечерта, тоест 22:00 имам обикновено 2ч. екран и 15% батерия, което е цял ден.

Имам въпрос към теб: в какъв период е този SOT? За цял ден или си цъкал 5 часа без да гасиш екрана?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Подариха ми безжично от s8. Сложих го с адаптора на с10, изписва бързо безжично, но сякаш е дори доста бавно. Какво пропускам колеги?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Безжичното бързо зареждане винаги е по бавно. С кабел е най бързо.
Цитирай

Положението е трагично. Наложи се да ползвам телефона малко повечко днес и ако продължа така след час батерията няма да я има... Изваден е от зарядното в 10:00, 2 часа включен екран и съм на 42%... Шанса да изкара цял ден е нулев. Май май ще се сменя скоро модела, а като гледам може да е и марката за съжаление, макар че съм доста доволен. 
Просто, ако човек не си купи най-големия размер от серията батерията му не струва (в случая S10+, или S20 Ultra за таз годишните модели)...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

За съжаление е така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)