Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+
#76

Веднага ти казвам че фолио за обективите няма, дупки са, фолио или стъкло за камерата няма да е удачно, защото свткавицата не е отделно, и като снимаш със светкавица се получава един син отенък и е пълна боза.
Цитирай
Аксесоари
#77

Има такива фолиа, стъкла с изрязани дупки на светкавицата и сензора за пулс. Предполагах, че ще е така, но все пак благодаря за инфото. Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#78

Пак не става сър, сложих такова стъко с дупка на Мейта, получи се същия ефект, синкава мъгла все едно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Pelikana
Цитирай
#79

Дойде моя скин, и 5 минути по-късно....[Изображение: 2ea8c00ba0d4390b1338096c7fd6bcbf.jpg][Изображение: be89a76dcc92ebf446400d38da85f6b6.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#80

Уф, много добре изглежда. Чудех се дали да си поръчам и аз ама като го видях сега отблизо май ще си поръчам и аз един.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#81

Имат един драконова кожа се води, чудех се между него и тозиSmile предполагам че по-натам ще поръчам пак, този го поръчах в понеделник и днес пристигна.
Цитирай
#82

И на мен ми харесва драконовата кожа, черната и сигурно ще си викна да я видя.
Цитирай
#83

@vova, а ако се сетиш след време да го отлепиш, ще може ли, да не остане лепило после по гърба. Иначе много добре изглежда, само този модел си поръчваш.  И за колко време го слагаш, като ти беше за първи път.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#84

Аз имам черната драконова кожа все още в чекмеджето за стария ми Note 8 която така и не сложих Smile Монтирането му ми отне като за първи път към 10 минути защото се взирах във всеки детайл за да стане перфектно.
@hazART, моя Нот като го взех на Day 1 от пускането му сложих на момента DBrand скин който не отлепих до миналата седмица преди да го изпратя на Самсунг. Беше така сериозно залепнал че не успях само с нокът да го отлепя. Трябваше да го загрея със сешоара но се махна и отдолу беше като чисто нов след година и половина с него, нямаше лепило а само лек силует от шарката който изтърках за точно 10 секунди с микрофибърна кърпа. Единственото което ме кара да се замисля дали да си сложа на S10ката е факта че този бял цвят адски много ми харесва и ако го закрия със Скин няма да го видя докато не реша да продам телефона. От друга страна пък защитава гърба перфектно съдейки по Нота. Аз имах сериозни притеснения дали въобще Самсунг ще се съгласят да ми го приемат защото ми беше със много сериозни драскотини по екрана и рамката ( някой направо като дълбоки канали ), а ми предлагаха $550 ако е в перфектно състояние за него ако Преордна S10 но днес получих имейл че е минал тестовете им и реално тази отстъпка от $550 ще бъде приложена към цената на S10+са. Радвам се че поне Скина предпази задното стъкло до съвършенство.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#85

(2019-03-29, 19:53:37)hazART написа:  @vova, а ако се сетиш след време да го отлепиш, ще може ли, да не остане лепило после по гърба. Иначе много добре изглежда, само този модел си поръчваш.  И за колко време го слагаш, като ти беше за първи път.
Без проблем се сваля, няма лепило, точно както колегата е писал. Поръчвам този, защото е леко релефен и няма да се драска както примерно гладко фолио.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#86

Мерси,
@CuBG както ти е бял телефона и  се чудиш дали да му слагаш скин, защо не му сложиш някакъв бял. Лично аз не бих си сложил на твое място, защото може да го ползваш с обикновен кейс, защото както казваш ти гърба му е доста ефектен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#87

(2019-03-11, 23:16:36)ivkos написа:  Някой намерил ли вече някакви (привидно) добри китайски кейсове? Аз засега поръчах тези, за които ще дам мнение, като дойдат:
- https://www.aliexpress.com/item/YISHANGO...71623.html
- https://www.aliexpress.com/item/New-Case...27154.html
- https://www.aliexpress.com/item/Jappinen...99006.html

Кейсовете дойдоха и ето ми мнението за тях:
1. Приятен на допир, добре пасва на телефона, много солиден, но страничните копчета му се натискат по-трудно.
2. Добре пасва на телефона, но тази изкуствена кожа има много фалшиво усещане. Копчетата се натискат добре.
3. Приличен и евтин кейс, който покрива телефона, но не скрива красивия заден панел. Бутоните се натискат лесно. Дойде леко нагънат по десния ръб, но го нагрях внимателно и не много отблизо със запалка и се поизправи.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#88

Собствениците на С10,С10+, как решавате проблема със защитата на дисплея, тъй като при нормални стъклени протектори не работи пръстовият отпечатък?
Цитирай
#89

Ползваме самсунгското фолио.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Цитирай
#90

Аз си купих от теленор стъклен протектор, който работи със сензора:

https://www.telenor.bg/bg/private/device...galaxy-s10

Ето и как се слага:

https://www.youtube.com/watch?v=HYFWm0fHeL0
Цитирай
#91

Само не забравяйте, че е препоръчително да си изтриете отпечатъците и да ги въведете отново след слагане на протектора.
Цитирай
#92

Много грозно стои с тази дупка в средата...
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
#93

а някой може ли да каже , откъде да си взема оригинално фолио за S10

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#94

Тези Дбранд скинове за колко време пристигат?
Цитирай
#95

(2019-04-01, 12:41:40)POPCORN написа:  а някой може ли да каже , откъде да си взема оригинално фолио за S10
В момента наличностите са изчерпани, след месец-два.
Цитирай
#96

(2019-04-01, 12:41:40)POPCORN написа:  а някой може ли да каже , откъде да си взема оригинално фолио за S10

Аз си взех миналата седмица от Samsung Experience магазина в дъ мол.
Цитирай
#97

(2019-04-01, 13:10:47)zlostorko написа:  Тези Дбранд скинове за колко време пристигат?
Зависи, избираш си колко ще платиш, аз платих 8 долара за доставка, поръчах ги в понеделник и в петък бяха при мен.

(2019-04-01, 13:57:32)DaDiablo написа:  Аз си взех миналата седмица от Samsung Experience магазина в дъ мол.

А защо ги взимате, нали има протектор на телефона.
Цитирай
#98

(2019-04-01, 13:57:32)DaDiablo написа:  Аз си взех миналата седмица от Samsung Experience магазина в дъ мол.

Благодаря колега Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#99

(2019-04-01, 14:29:46)vovalinder написа:  Зависи, избираш си колко ще платиш, аз платих 8 долара за доставка, поръчах ги в понеделник и в петък бяха при мен.


А защо ги взимате, нали има протектор на телефона.
Защото на преинсталирания му се случи случка.  Big Grin
Цитирай

Кога успя бре Big Grin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)