Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+

Някой беше писал, че в Samsung Experience Store в The Mall се очаква машина за поставяне на защитно фолио на екрана
Дали вече разполагат или поне го поставят ръчно ?
Цитирай
Аксесоари

За машината не знам, но последно като ходих имаха фолио, но не го слагаха.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Да , нямат машина
Купих и сложих
Няма нищо общо с фабричното фолио
Отвор за камерата няма, а просто липсва ъгълът на протектора
На загасен екран се виждат цветни вълни , като балон от веро
С две думи - пълен боклук
Цитирай

Sev, а залепва ли добре отвсякъде, иначе?
И какво е мнението на колегите, които са го сложили по-отдавна? Smile
Цитирай

Да, залепва
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

За кое фолио става въпрос, дето споменаваш че е боклук? Аз в момента съм с оригиналното на Самсунг, след един месец употреба само около отвора на предната камера е тръгнало да се отлепя, та се чудя какво да си взема? whitestone или оригинално?
Цитирай

Това което се продава като аксесоар
Интересното е, че на тази снимка е с отвор
На кутията на това което купих е различно

https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...W/p/595349
Цитирай

Ако си го поръчал от Китай или някой измислен онлайн магазин чакай да е оригинално...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Оригиналното, което се продава в самсунг магазина в дъ мол е с изрязано ъгълче при камерата и е с по-лошо качество от преинсталираното.
Повече отпечатъци остават и след месец някъде започва да се отлепя от някой ъгъл.
Аз сега съм с някво от амазон, с мокра инсталация е и е много лесно. Отпечатъци няма никакви. Да видим колко ще издържи.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Цитирай

(2019-07-08, 07:42:21)Sev написа:  Това което се продава като аксесоар
Интересното е, че на тази снимка е с отвор
На кутията на това което купих е различно

https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...W/p/595349

Доколкото четох мнения, оригиналната опаковка е с различна картинка (или протектор с дупка, или с отрязан ъгъл), но при всички случаи вътре в кутийката е втория вариант.
Цитирай

(2019-07-08, 11:53:36)ivan_vylka написа:  Ако си го поръчал от Китай или някой измислен онлайн магазин чакай да е оригинално...
От Experience Store
Но качеството е като от ...
Цитирай

Здравейте колеги от 2 дни съм с този прекрасен телефон. Вие с оригиналното фолио ли го ползвате? На някой да му се е разлепило вече? Продава ли се същото? Говоря за това, което идва залепено на телефона.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Моето седи
Обикновено който го ползва с кейс - отлепя се

Точно същото не се продава
Има оригинално , но не е такова
Назад в темата е писано
Цитирай

Аз си взех оригиналния силиконов и не го надига. Оригиналното което се продава да не би да е матово?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Не е матово
Прочети темата
Цитирай

И моето фолио още седи , съвсем леко се е надигнало от едната страна ползвам го с оригиналния алкантара. До ден днешен не мога да залепя оригиналното фолио за S9 Plus ,изхабил съм 6 протектора и винаги се отлепват по извивките.......
Цитирай

Колеги, някой слагал ли е от китайските със UV лепилото и с покриване на камерата :
https://www.aliexpress.com/wholesale?lty...ult&page=2
?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Аз, 3 пъти вече и винаги се отлепя някъде. Протектора е хубав като цяло, но лепилото не държи.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-07-30, 16:07:54)djkitactk написа:  Аз, 3 пъти вече и винаги се отлепя някъде. Протектора е хубав като цяло, но лепилото не държи.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Ами то и на S8+ ми е така, отлепи се тук там след месец два ползване..ама са по долар и нещо все ми е тая. Отлепя се на извивката нали?
Аз го изтървах 2-3 пъти и след всяко изтърване се отлепяше по малко от тук там. Това е причината при мене .
А пръстовия хваща ли нормално с таъв китаец е по важното????
Мисля да заръчвам протектор и калъф и като дойдат ...телефон ! Smile

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Пръстовия отпечатък не е като без протектор, но да кажем че е Ок. Иначе да, по извивките се отлепя след няколко дни ползване.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой ползвали магнитен кабел за зареждане?И имали проблем?

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Тези китайските флип кейсове пробвал ли ги е някой ? Оригинален е 80 лева ,а китайски има по 20 лева в продавалника . Clear View Flip Wallet Cover

Славия София 1913
Цитирай

До колкото знам не са активни, телефона не разпознава отваряне/затваряне на капака на кейса. Материалите също са евтини. Абе с една дума - китаец  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Може ли да ми препоръчате някакво кейсче тип калъф да го пази и да не струва една торба

Славия София 1913
Цитирай

Флип кейсовете за мен са ужасно грозни, никога не съм слагал такова нещо на телефона си. Повече подхождат на 60+ възрастова граница, ако ще и 200 лв. да струват. Така че нека някой друг да ти препоръча, аз не мога  Rolleyes

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)