Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds за Samsung Galaxy S10/S10+

https://www.youtube.com/watch?v=R3QjX3D4zdc Вие съгласни ли сте, аз да.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Имам един въпрос мааалко в страни от темата!със тези слушалки мога ли да ги ползвам за гледане на филми на Телевизора който е Sony Със блутут е !Или трябва да е към същата марка като слушалките!
Цитирай

Няма значение марката.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Няма значение към какво ги вързваш, но сигурно няма да станат за филми. Смисъл ще има някакво забавяне, но пробвай може и да ок.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

На LG работят добре, без лаг (забавяне), но чат-пат ми се е случвало да прекъсват при което трябва да се свържат повторно.
Цитирай

Само на мен ли ми идват твърде тихи.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

От вчера не иска да ми свърже дясната слушалка, някой има ли такъв проблем? Или ако е имал как го е разрешил?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

@Lam3r4e нагоре в темата има няколко настройки и с тях се подобрява значително звука.

@Pelikana виж дали има ток в тази, която не се свързва, възможно е нещо да се е прецакало и да не зарежда. Пробвай да свържеш само нея или да ги свържеш към друго устройство. Като задържи на двете едновременно ( за да ги свържеш с друго устройство) и от двете ли се чува звук?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Не се чува от дясната нищо. Май няма батерия, но не иска да я зарежда. Свети червено като махна лявата от кутийката. В galaxy wear имам само удивителен над дясната. Разкачах, закачах, трих инсталирах и нищо не се случва.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

@Pelikana виж на слушалката на пинчетата където ляга да се зарежда, да не е замърсено нещо, съответно и на зарядното да няма нещо. Ако можеш виж дали няма да се зарежда в друга кутийка. Ако има от форума някой близо до теб или друг познат с такива. Ако си от Пловдив и ти се разкарва до Стамболийски мога да ти дам да тестваш с моите.

П.П. ако се окаже от кутията (зарядното), а и дори да е от слушалката, в сервиза на сръчко продават резервни. Лично аз си взех кутията за 65лв мисля. Но в един сайт имаше и лява и дясна слушалка, сигурно и там трябва да ги има.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Пинчетата са чисти, като изкарам слушалката лампата спира да свети, като я сложа свети червено. Не са потънали пиновете проверих ги и за това. Нямам дори познат с такива слушалки да го пробвам това. Иначе и от Пловдив не съм, от Хасково съм. Мисля, че е софтуерен някакъв проблема, понеже като проверих из гугъл има доста такива проблеми от пускането на слушалките едната да не се свързва. Иначе би трябвало гаранционно да се покрие това ако има хардуерен проблем. Ще опитам като се прибера да разредя, другата и кутийката и пак да ги заредя наново всичко. Предният ден всичко работеше без никви проблеми.

ПП: А и има някъв ъпдейт който няма как да инсталирам, не мога и да ресетна слушалките понеже само 1 е активна.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Здравейте! Някой може ли да ми каже, как да махна дразнещия volume drop, когато получавам нотификейшъни. Единствения нотификейшън, който е пуснат на бъдса е, когато някой ми звъни. Ползвам и Galaxy Watch едновременно с тях. Ситуацията е следната => Слушам си музика на бъдса, идва нотификейшън, дропва ми volume-то, вибрира часовника и след това се усилва отново звука. Супер дразнещо е когато някой смърф ми пише по дума на ред и откачам вече. Как да го махна това? Благодаря!
Цитирай

Здравейте може ли да ми кажете дали са водоустойчиви до такава степен, че да мога да тичам с тях
Гледам съм много клипове в който се използват точно за това, но при мен потенето си е потене.
Обикновенните слушалки с който тичам в момента след определен момент почват да се намаляват и увеличават  от потта стичаща се по тях.
Благодаря ви  Smile
Цитирай

Да имат сертификат и са водоустойчиви, няма проблем да тичаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-12-19, 20:24:24)hazART написа:  Да имат сертификат и са водоустойчиви, няма проблем да тичаш.

Невярно е това.

https://www.samsung.com/us/support/troub...G01111286/

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkos за това мнение:
  • StacK
Цитирай

Тоест да се насоча към друг тип слушалки за да няма изненади
Цитирай

Явно като съм чел за новите, които ще излязат и съм запомнил за тях, но тези нямат сертификат, да.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Бях замислил закупуванено на airpods pro, но за именния ми ден получих Galaxy buds. Звукът им е нито повече нито по-малко добър от този на akg-то от комплекта на Ноут-а. Първоначално се изкефих че са blietooth 5.0 и може би във фитнеса ще си държа телефона в шкафа и ще си слушам музика. Да ама не. Още на 6-7 метра умират, подобно на часовника ми, който е с блутуут 4.2.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Шкафа в случая играе голяма роля... Аз обикновенно го оставям на видими място във фитнеса и си се разхождам и няма проблем.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2019-10-11, 13:36:12)Ozir1S написа:  Здравейте! Някой може ли да ми каже, как да махна дразнещия volume drop, когато получавам нотификейшъни. Единствения нотификейшън, който е пуснат на бъдса е, когато някой ми звъни. Ползвам и Galaxy Watch едновременно с тях. Ситуацията е следната => Слушам си музика на бъдса, идва нотификейшън, дропва ми volume-то, вибрира часовника и след това се усилва отново звука. Супер дразнещо е когато някой смърф ми пише по дума на ред и откачам вече. Как да го махна това? Благодаря!
Не си пиши със смърфове. Smile

Иначе си изключваш всички нотификации и не би трябвало да имаш проблем.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2019-10-11, 13:36:12)Ozir1S написа:  ..смърф ми пише по дума на ред и откачам вече...

(2020-01-25, 22:16:43)nowhere написа:  Не си пиши със смърфове. Smile

Иначе си изключваш всички нотификации и не би трябвало да имаш проблем.

Той колегата сигурно е откачил вече, ако до сега не го е оправил това.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2019-12-20, 14:35:48)danch087 написа:  Тоест да се насоча към друг тип слушалки за да няма изненади
jbl endurance jump/dive

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

(2020-01-25, 19:02:21)ole написа:  Шкафа в случая играе голяма роля... Аз обикновенно го оставям на видими място във фитнеса и си се разхождам и няма проблем.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Сега ги засякох с пряка видимост без никакви прегради умират на разстояние между 10 и 12 метра.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, има ли сте проблем със сдовяването на бъдсовете с Galaxy Wearable. Иначе си работи през bluetooth перфектно, но в приложението излиза, че не може да се свърже. Моля за съдействие. Благодаря предварително.
Цитирай

Слушалките Samsung Galaxy Buds получиха някои от функциите на Buds+. За повече инфо Тук

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)