Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезна ми Google Play Store
#1

Здравейте моят телефон e HONOR PLAY и е някаква китайска версия и когато се ъпдейтна  до андройд 9  сега ми липсва  Google Play Store . просто изчезна помогнете сега какво да правя ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирай си го наново

XIAOMI A2
Цитирай
#3

(2019-02-23, 17:14:56)iv4oooo написа:  Здравейте моят телефон e HONOR PLAY и е някаква китайска версия и когато се ъпдейтна  до андройд 9  сега ми липсва  Google Play Store просто изчезна..
Свали си ark.файла на приложенето след регистрация на сайта: цък

 
Цитирай
#4

В кои сайт да се регистрирам  ? къв е този ark файл ? не съм много в час моля обяснете по подробно !!!!!!!
Цитирай
#5

(2019-02-24, 09:54:09)iv4oooo написа:  В кои сайт да се регистрирам  ? къв е този ark файл ? не съм много в час моля обяснете по подробно !!!!!!!
Сайтът е 4PDA, за да имаш достъп за сваляне на файла, респективно на което и да е от приложенията, ти трябва регистрация там. Сваляш си инсталациония файл оттам и си инсталираш на телефона си. След което ще си имаш Google Play Store. Успех!

 
Цитирай
#6

Не ми позволява регистрация , пише че имейла ми е забранен , пробвах 5 пъти
Цитирай
#7

(2019-02-24, 10:54:33)iv4oooo написа:  Не ми позволява регистрация , пише че имейла ми е забранен
Ползвай друга поща тогава.

 
Цитирай
#8

Сайта не приема български мейл-клиент(abv)!Сложи GMail,ще стане.
Цитирай
#9

@iv4oooo изтегли си го от тук, не иска регистрация.

#TeamPixel
[-] 1 потребител изказва благодарност на kumbeto за това мнение:
  • iv4oooo
Цитирай
#10

Голямо благодаря на kumbeto , беше много лесно.
Цитирай
#11

(2019-02-24, 11:17:52)vertexe написа:  Сайта не приема български мейл-клиент(abv)!Сложи GMail,ще стане.

Аз съм с регистрация от няколко години с АБВ и няма проблем. Освен,ако не е нещо ново.

The Truth is out there.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)