Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A50 - Лични впечатления и коментари

При целият ми до сега опит,с прословутата камера и въпреки всичките ъпдейти,включително Андроид 10,съм се убедил,че телефонът снима най-добре в режим 3:4
Навън при достатъчно дневна светлина,може би с една идея по-добре снима при 3:4H,но пак е доста относително.При селфи камерата,положението е сходно.
Относно Андроид 10 - засега впечатленията ми са по - скоро негативни.

Galaxy J7
Samsung S8
Samsung A50
[-] 1 потребител изказва благодарност на OnlyOne76 за това мнение:
  • mathur
Цитирай
Аксесоари

(2020-04-11, 00:07:20)OnlyOne76 написа:  При целият ми до сега опит,с прословутата камера и въпреки всичките ъпдейти,включително Андроид 10,съм се убедил,че телефонът снима най-добре в режим 3:4
Навън при достатъчно дневна светлина,може би с една идея по-добре снима при 3:4H,но пак е доста относително.При селфи камерата,положението е сходно.
Относно Андроид 10 - засега впечатленията ми са по - скоро негативни.
Значи няма да се дърпа.....
Цитирай

Забелязах още нещо негативно при основната камера,след ъпдейта до Андроид 10.
Качеството на снимките,при нощен режим е влошено.Тия олигофрени направо се подиграват вече или толкова си могат.Тъкмо тръгне нещо към по-добро и веднага го осират след поредният ъпдейт.

Galaxy J7
Samsung S8
Samsung A50
Цитирай

Помня, че преди 3-4 ъпдейта, някъде там преди зимата мисля беше, камерата снимаше тотално перфектно на режим 3:4Н. Бях я тествал умишлено да видя колко може и направо бях изумен от качеството. Малки или ситни детайли на зуум ги даваше супер ясно и отчетливо. Сега няма нищо общо с тогава. Нещо провалиха от Самсунг по софтуера и. А за съжаление сензора и е от висок клас и може в пъти повече, но незнайно защо Самсунг умишлено го осакатяват софтуерно. А това е най-продавания им модел за 2019-та. Заслужават да им напишем една петиция, подписана от всички собственици на А50.

П.п.: А А51 още с излизането си на пазара тая година снима брутално качествено ....

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

След ъпдейта до андроид 10 телефонът постоянно се рестартира. Май ще трябва фактори ресет...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

В къщи има 2 броя,след ъпа и направих wipe cash за сега никой не се е оплакал.
Цитирай

Здравейте, някой на А1 получил ли е ъпдейт до 10? Че при мен още няма, иначе сикюрити ъпдейта в началото на април дойде веднага
Цитирай

На Теленор съм и ъпдейта дойде още в първият ден. И си работи много гладко. Нямам забележки.
Цитирай

Аз съм но А1. В събота проверих за актуализации и имаше една за сигурността. Инсталирах я и веднага се появи 10-ката. Засега новия Андроид ми харесва. Не съм пускал възстановяване на заводските настройки. Добре си бачка телефона, оплаквания нямам.
Цитирай

Ами явно не е свързано само с оператора. Ще почакам да видим..
Цитирай

За съжаление данните за батерията не дават вече общото време на екрана Sad Разделят го някак си по дни ...

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

При мен сагата с рестартите продължава. В сейф моуд се рестартира, след уайп кеш се рестартира, дори след фактори ресет пак се рестартира...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

(2020-04-13, 21:08:27)aivanov99 написа:  При мен сагата с рестартите продължава. В сейф моуд се рестартира, след уайп кеш се рестартира, дори след фактори ресет пак се рестартира...

Sent from my Mi Note 10 using Tapat
Телефонът ти предполагам има гаранция. Направо им го носи.
Цитирай

(2020-04-13, 21:08:27)aivanov99 написа:  При мен сагата с рестартите продължава. В сейф моуд се рестартира, след уайп кеш се рестартира, дори след фактори ресет пак се рестартира...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Имах подобен проблем с S6 Edge, постоянно се рестартираше. Оказа се проблем с платката, който се появи след няколко месеца ползване, единственото решение беше да се намалят честотите на процесора чрез руут. Ако имаш гаранция, най-добре го върни.
Цитирай

Има гаранция, ще го занеса. Преди ъпдейта нямаше никакви грижи с телефона. След Андроид 10 почнаха драмите.
Цитирай

Тела е добре с новия андроид, но само при мен ли има проблем с камерата, при селфи камерата след няколко снимки крашва и спира.
Цитирай

(2020-04-16, 01:33:57)pa800 написа:  Тела е добре с новия андроид, но само при мен ли има проблем с камерата, при селфи камерата след няколко снимки крашва и спира.

Направих 15-тина селфита, нямах проблем...
Цитирай

Аз пак ще кажа, че след ъпдейт на андроида всяко устройство се нуждае от фабричен ресет (който трие всичко), за да се изчисти от грешки и да заработи оптимално. И за протокола - смея да твърдя, че БАТЕРИЯТА пак прави супер много време екран както при първите ъпдейти и държи доооста повече сега с 10-ката. Но това е след фабричен ресет след инсталирането. В момента съм на почти осем часа екран и на 27% батерия, бих казал, че ще успее да направи и 10 часа, но мисля да го потествам след още две-три зареждания за да се обучи хубаво андроида на ползването и тогава ще пусна скрийншот от батерията.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

(2020-04-16, 23:37:37)Lenux написа:  Аз пак ще кажа, че след ъпдейт на андроида всяко устройство се нуждае от фабричен ресет (който трие всичко), за да се изчисти от грешки и да заработи оптимално...
Ако беше наистина така, в Android отдавна да бяха вградили необходимата опция за това.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OnlyOne76, pa800
Цитирай

Единственото хубаво нещо при Андроид 10,е добавеният екранен рекордер.Наистина полезна функция.При разхода на енергия,не виждам някаква осезаема разлика.При мен си държеше и преди по 8-9 часа екран.
"Грижа за устройството" - тука вече трагедията е пълна.Как можаха Samsung така да повърнат върху едно от най-добрите си приложения.Някакси преглътнах предният му ъпдейт,където премахнаха възможноста за триене на кеша,ама тази гавра.....
Най-голямата простотия,са показанията за работа на екрана.За какъв х.й,ми е нужно да знам примерно,колко часа е светил дисплея на 15 април?Всеки потребител го интересува,колко часа е изкарал включен дисплеят му,от заряд до заряд.
Глупост след глупост.

Galaxy J7
Samsung S8
Samsung A50
Цитирай

Какъв е този екранен рекордер?
Цитирай

(2020-04-17, 21:25:31)Samssung S6 Edge написа:  Какъв е този екранен рекордер?

Ще го намериш горе,в бързият панел.
Прави видеозапис на случващото се на екрана.

Galaxy J7
Samsung S8
Samsung A50
Цитирай

Екранния рекордер наистина е много полезен! Браво! Всичко друго си е по старому. Батерията пада с около 10% на час на екран, телефона се държи добре. Не бави и не забива. И снимките са си хубави. Особено на естествена светлина! Доволен съм от апарата!
Цитирай

Аз съм с А51 и в бързия панел от падащото меню не намирам такава икона или опция?
Цитирай

Ето[Изображение: 0052483ddd978ed91ab0f4bfbb008839.jpg]

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

Old: Samsung Galaxy S4 | Samsung Galaxy S4 Black Edition | Samsung Galaxy S5 | LG G3 | Samsung Galaxy A5

Now: Samsung Note IV
| Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)