Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трансфер на плейлисти от Spotify към Play Music?
#1

Здравейте колеги Smile

Търся нещо , което може да прехвърли плейлисти от Spotify Premium акаунта ми към новия в Play Music. Реших просто да сменя платформите, доста неща не ми харесват в Spotify.

Пробвах с две безплатни , които намерих, но ударих на камък - STAMP в безплатния си вид трансферира само до 10 песни, а soundiiz не може да разпознае Play регистрацията (Google профила го отхвърля като несигурно приложение), пробвах по няколко начина, но все същото. Иначе прехвърля до 200 песни, аз имам 136 и щеше да е оферта.

Други идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж това: https://www.quora.com/Is-there-a-way-to-...Play-Music

Нямам премиум и линка не ми се отваря при мен, но виж какво ще стане.
Има и друго предложение за някакво си Pyportify
Цитирай
#3

Това е сложничко, а и не съм сигурен дали още може. Тия командни линии не са за мен, а и като гледам как повечето услуги не иска да ги оторизира профила в Play Music...

Единственото, което трансферира след проба е Stamp, наистина го прави веднага, но до 10-тата песен. Повече неще. Сега, разбирам да се абонирам, ако постоянно трансферирам плейлисти, ама 20 лв за еднократен трансфер на стотина песни..

Ще ги добавя на ръка, какво да се прави. Не е пък чак толкова сложно. E играчка е малко де, ама нищо.

Изглежда Google са затегнали яко сигурността и не дава достъп до акаунта на всяко приложение, пробвах още няколко услуги и също от скоро виждам, че не поддържат Play Music. Вчера като пробвах да прехвърля песни през soundiiz на телефона ми дойде известие, че е засечена злоупотреба и ме накара да си сменя паролата. То от друга страна не е лошо това де.

Ако все пак някой има други идеи да пише. Ама ще хващам на ръка да местя и се радвам, че не си добавям в плейлистите каквото и къде видя, че да стават хиляди песни, щото това няма местене ръчно...
Цитирай
#4

https://musconv.com/ пробвали и него ?
Ако не друго поне малко по евтино

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Гледах го. Прехвърлих доста песни вече на ръка, няма смисъл. По курса пак са 13-14 лв., няма смисъл за 100 песни. Не съм за парите, просто не виждам какво да ги давам, като в последствие няма да го ползвам. Това е ако имаш абонамент и в двете и искаш постоянно да синхронизират плейлисти. На мен ми трябва еднократно. Чудя се що не сложат такава опция еднократен трансфер за долар-два. Цял абонамент не си струва просто.

Благодаря все пак Smile

На ръка единия лист го оправих, хващам и другия Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)